SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marihuana ...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Witam!
Z góry przepraszam za "spam",a le forum zostało mi polecone przez znajomego.
Robię badania na temat opinii młodych osób w stosunku do legalizacji marihuany. Żeby badania nie były jednostronne, chcę poznać zdanie osób, które na co dzień nie używają marihuany/ mają negatywny do niej stosunek/ nie popierają legalizacji.
Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1altIcBVYyAsZRp-vAPUBIkBfZlobUU4jbmIGi_80TPQ/viewform
Z góry dzięki za pomoc! :)

Zmieniony przez - goha2803 w dniu 2014-04-14 18:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847
ja mam tak ze jak zapale to przez 2 tyg niemam motywacji na trening i wgl nie sprawia mi radosci co normlanie czuje sie po treningu jak pijak po balecie xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847
*na balecie i wystarczy ze ktos w poblizu to jarał /jara nawet 100m odemnie np to juz jakos nawet od czegos takiego juz motywacja spada o nawet 50 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847
oczywiscie jak poczuje zapach bądz dym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
ZNowu odświeżasz temat, masz takie coś jak ołówek to jest edycja, nie pisz posta pod postem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

co to za muzyka? + ciekawy filmik :D

WHEY premium