SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marian Glinka

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
Ma ktos moze jakies zdjecia tego polskiego kulturysty a teraz znanego aktora? Interesuje mnie jak on wygladal kiedys, jakim byl kutlurysta. Mam jego zdjecie (w gazecie) ale to sprzed 7-8 lat i wyglada imponujaco moim zdaniem Nagrodze SoGiem za jakies zdjecia no i informacje o nim

animal

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Płakać sie chce.
Jako młody człowiek w latach 60-tych uczęszczałem do klubu kulturystycznego "Syrenka" który mieścił się w piwnicy Hali Mirowskiej. Marian też tam uczęszczał. Był starszym, przyjaznym kolegą. Potem wyemigrowałem do USA. Po kilkudziesęciu latach mogłem podziwiać Mariana w wielu filmach które dzięki telewizji satelitarnej mogłem ogladać.
Dla mnie był facetem ktory miał niesłychanie proporcjonalnie rozwinietą klatkę piersiową, biceps i triceps. Niestety mięśnie nóg miał wyjątkowo słabe. Zresztą pamietam go jak trenował na klatę a nigdy na nogi. Dlaczego?
Nie wiem. Chyba po prostu uważał że nogi sa nieważne.
W wyciskaniu na ławce 140 kg. podrzucał jak ja 60 kg.
Mam 62 lata i jestem prawie rówieśnikiem Mariana. Jest mi przykro że odszedł wspaniały czlowiek którego znałem osobiscie.

T.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216


A nie czasem Marian Glinka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
hehe tak Marian ***lem sie

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Góre miał konkretną, gorzej z nożkami...
Ale i tak lubie gościa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
mam jego zdjecie w wieku nie wiem jakim (dosc podeszlym) ale jest ono sprzed 7-8 lat i musze powiedziec ze klate to on mial naprawde za***ista

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
to daj ta fotkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
teraz nie chce mi sie skanowac w poniedzialek zarzuce albo moze jeszcze jutro jak dam rade

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19721
o MArianie mam coś w gazecie KiF z tego roku, tam jest troche o nim i jakaś fota. Jutro zobacze co to za numer z jakiego miesiąca.

numer O1(styczeń) 2004

Zmieniony przez - michuXTC w dniu 2004-12-26 13:04:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25
no swoje lata za***isty...

f

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
wiem ze teraz nakrecil reklamowke dla mango z ta sauna czy jak to tam stoi tam w koszulce bez rekawow i tak jak napisal glinic na swoje lata wyglada za***iscie i ja bede tez tak wygladal jak on

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9018
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

arni w filmach

Następny temat

Idealna sylwetka

WHEY premium