SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin Różalski vs Jerome Le Banner w walce wieczoru na gali DSF Kickboxing Challenge 14

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390


Marcin Różalski vs Jerome Le Banner w walce wieczoru na gali DSF Kickboxing Challenge 14

Marcin „Różal” Różalski, który w listopadzie podpisał kontrakt z organizacją DSF Kickboxing Challenge, poznał rywala z którym zmierzy się 13 kwietnia na gali DSF Kickboxing Challenge 14.

Przeciwnik „Różala”, to zawodnik wielkiego kalibru i legenda kickboxingu, Francuz Jerome Le Banner (81-22-2, 1 NC Kickboxing/3-3 MMA/6-0 Boks). 44-letni „Geronimo” znany jest z agresywnego stylu walki i nokautującego ciosu, którym wygrał 65 zawodowych walk w Kickboxingu. Wielokrotny mistrz świata ISKA i WKN. Le Banner walczył z największymi gwiazdami K-1 jak Andy Hug, Peter Aerts, Mirko Filipovic, Ernesto Hoost, Ray Sefo, Stefan Leko, Gary Goodridge, Musashi, Remy Bonjasky, Semmy Schillt.

Marcin Różalski (21-8-1, 12 KO Kickboxing/7-4 MMA), to jeden z najlepszych polskich kickboxerów, który również posiada tytuł mistrza organizacji ISKA, WKN i K-1, a także tytuł wagi ciężkiej federacji KSW w formule MMA.

Różalski wielokrotnie mówił, że chciałby zmierzyć się z tak wielką legendą kickboxingu jaką jest Jerome Le Banner i dwukrotnie miało dojść do tego pojedynku. Do trzech razy sztuka i tym razem „Różal” doczeka się tego pojedynku, który jak sam mówi, jest spełnieniem jego marzeń.

Marcin Różalski
– W końcu ziści się jedno z moich wielkich sportowych marzeń. Już w 2012 roku dwa razy miało dojść do mojej walki z Le Bannerem w formule MMA, ale z powodów ode mnie niezależnych musiałem obejść się smakiem – wspomina „Różal”. – Teraz jesteśmy zabezpieczeni i nic nie stanie nam na przeszkodzie. Zmierzę się w ringu z prawdziwą legendą kickboxingu i nie mam wątpliwości, że damy świetny pojedynek pełen ekscytujących wymian ciosów i kopnięć. Dziękuję federacji DSF Kickboxing Challenge za tę możliwość i 13 kwietnia zapraszam wszystkich kibiców do Warszawy. Nie wiem, jak Torwar to wytrzyma! – kończy podekscytowany Różalski.



Zdjęcie Jerome’a Le Bannera dzięki uprzejmości RIZIN Fighting Federation / DSF Kickboxing Challenge

Poniżej także komentarz Prezesa DSF Sławomira Duby, który wraz z Robertem Złotkowskim, Dyrektorem Sportowym Federacji poleciał do Paryża, aby podpisać kontrakt z Jerome Le Bannerem.

Sławomir Duba
– Negocjacje nie trwały długo. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości w jakiej formie jest „Geronimo” to zapewniam, że nie jeden mężczyzna w wieku 44 lat marzyłby o tym by tak się ruszać i walczyć. Jerome zapowiada zwycięstwo. Powiedział mi, że ma nadzieję, że nie będzie to jego pierwsza i ostatnia walka na DSF kickboxing Challenge. Co jest ważne podkreślenia to jego zaangażowanie w promocję – będzie naszym gościem na gali we Wrocławiu, która odbędzie się 3 lutego w hali „Orbita”. Jeśli chodzi o „Różala” to cieszę się, że możemy spełnić jedno z jego sportowych marzeń. Jestem pewien, że ten pojedynek przejdzie do historii polskiego K-1 i odbije się szerokim echem na całym świecie. – powiedział Sławomir Duba, Prezes DSF Kickboxing Challenge.


Gala DSF Kickboxing Challenge 14 zaplanowana jest na 13 kwietnia w hali Torwar w Warszawie. Bilety do nabycia na www.ticketclub.pl Do piątku 22 grudnia do godziny 23:59 trwa specjalna przedświąteczna promocja. Kup bilet ze zniżką ze specjalnym kodem: DSF14.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
JLB to nadal niebezpieczny puncher.
To może się dla Różala źle skończyć !

mjuzik pls

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Fakt, ale mimo wszystko zestawienie super. Kurcze gdyby tylko Różal miał kilka lat mniej i trochę mniej kontuzji. Obawiam się o kolejne urazy. Le Banner też już nie jest młody przecież, ale nie wygląda na tak zniszczonego jak Różal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 42 odbędzie się 3 marca w Łodzi!

Wiecej