SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIERWSZY START

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36821

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Będe lookać! powodzenia :)
Mi rotacje miednicy na jednym zabiegu kręgarz wyprostował , możesz próbować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Powodzenia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, kochani jesteście :)

Jako, że pewnie w najbliższych dniach planu ćwiczeń nie zmienię, to wrzucam rozpiskę moich obecnych treningów. Może ktoś mądry jakiegoś ewidentnego gniota wyłapie.

TRENING A
1. Podciąganie z obciążeniem 5x4
2. MC snatch grip 4x8
3. HT 3x20 +drop
4. Rumuński mc 4x10
5a. Prostowanie na vmo 3x15
5b. Uginanie nóg na TRX 3x15

TRENING B
1. Wyciskanie sztangi leżąc 5x5
2. Wiosło sztangą 5x5
3a. Wyciskanie na skosie 3x12
3b. Motorcycle row guma 3x20
4a. Power flies 3x12
4b. Wznosy w opadzie 3x12 +drop

TRENING C
1. Wykroki na TRX 4x15
2. Goblet 4x8 do zmiany na goblet z podwójnym dnem
3. Wspięcia na podwyższenie 3x15
4. Push press ze zwisu (?) 3x10
5. Wyciskanie na barki 4x8 albo high pull 4x8
6. Wznosy bokiem (jednorącz w pochyleniu) 3x15 +drop albo pupa wymachy 3x15

Staram się robić 4-5 treningów w tygodniu w układzie ACBC. Czyli co drugi trening to C. W treningu C w zależności jak mi się akurat DNT i zakwasy rozłożą zmieniam ostatnie 2 ćwiczenia.

W tym tygodniu postanowiłam dowalić wytrzymki z kettlebells w DNT. Takie na 30 minut z książki z treningami z bloga powerworkout. Jeszcze dwa lata temu ćwiczułam bardzo dużo z kettle - 12 kilo to dla mnie akurat dość lajtowe cardio.

Nie wiem na ile logika tego jest czytelna... plan był taki:

KLATA - luzujemy ile się da i bawimy się biciem rekordów w WL 5x5. Bo to fajny zakres do wyciskania. Przyjemny.
BIC I TRIC - wywalamy całą izolację.
PLECY - bawimy się głównie siłowo. Podciąganie nadal sprawia mi dużą frajdę.
PUPA I NOGI - katujemy. Jako, że katowanie u mnie jest utrudnione, wygląda to tak, a nie inaczej. Mam wrażenie, że jakimś cudem moje ciało nadal reaguje na takie ciulowate treningi.
BARKI - tutaj też ciśniemy trochę intensywniej. Wydawało mi się zawsze, że priorytetem powinien u mnie być tylny akton, ale teraz to w sumie zgłupiałam.
BRZUCH i ŁYDKI - jak widać nie ma. Jakoś zawsze ignorowałam te partie. Coś tam się pojawia w wytrzymkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Dzisiaj rozmawiałem z Panią Agnieszką o Tobie i jest bardzo entuzjastycznie nastawiona - mimo odległości.

Powiedziałem też Pani Agnieszce, że nie lubię słuchać jak mówi :) :)

za każdym razem wypływa z niej taki ogrom wiedzy, taki profesjonalizm,
że stresuje się tym, iż te informacje marnują się w mojej głowie

ta pasja, wiedza
koniecznie powinny trafiać do większego grona
i na to liczę :)

niebawem szkolenie z Panią Agnieszką
to trzeba szybko zaplanować :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Bull

za każdym razem wypływa z niej taki ogrom wiedzy, taki profesjonalizm,

ta pasja, wiedza


O tak, potwierdzam. I do tego empatia oraz pozytywne nastawienie. Jestem bardzo na tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To może jakiś art na PT? Ja to bym chętnie poczytała o tym, jakie najczęstsze błędy robią trenujące dziewczyny czysto pod kątem proporcji sylwetki na bikini. Gdzie z reguły jest za dużo, gdzie za mało itd. Kilka razy czegoś takiego szukałam i w żadnym języku nic ciekawego nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aga Iron Sędzia PZKFITS
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2500
dobry wieczór, zaczynam opis sylwetki na podstawie zdjęć i filmików z pozowaniem. Zacznę tradycyjnie od obręczy barkowej -należy zdecydowanie powiększyć mięsień naramienny szczególnie boczny i tylni akton, wygląda na to że mięśnie ramion -biceps i triceps zdecydowanie są za duże, ramiona mają być smukłe.... Klatka piersiowa jest dość niska -mostek dość głęboko osadzony -należy zwiększyć objętość klatki piersiowej, Mięśnie brzucha- nalezy pogrubić mięśnie proste brzucha, i zwrócić uwagę na mięsnie boczne brzucha -wyglada na to że są juz mocne -widać je z boku-zaczynaja wystawac nad koscią biodrowa ( powodem może byc niedokładna technika ćwiczeń mięśni nóg i grzbietu) . Nogi- wyeliminować prace mięśnia prostego uda w odcinku górnym , natomiast głowa boczna- obszerny boczny, oraz głowę przyśrodkową należy powiększyć w dolnej części- nad kolanem kolanem.,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aga Iron Sędzia PZKFITS
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2500
Plecy-boczne skrzywienie kręgosłupa stawia przed nami duze wyzwanie, zarówno w zakresie treningu gdzie należy położyć nacisk na poprawę symetrii, a także w poszczególnych pozach musimy (sprytnie) ukryć tą wadę przygotowując prezentację na scene.. w pozie tyłem plecy wygladają na dość szerokie ale bokiem i przodem najszerszy grzbietu jet niewidoczny, nalezy go powiększyc w części górnej. rownież w pozie tyłem duży już mięsień czworoboczny grzbietu wpływa na nieco spadzisty kształt barków, należy dopilnowac aby nie rozwijac tego mięśnia. Posladki są juz fajne, wygladają na "geste"; -dalsza praca w tym kierunku. Tylna część uda -powiekszyc -na całej długości. Łydki :"do wysokiego podcięcia"... ogolnie Twoja sylwetka jest miła dla oka, jest troche do poprawy.... stanowisz bez wątpienia duuuży potencjał..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ELJOT - The game is changing, the level is raising but i've got nothing to loose !

Następny temat

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

WHEY premium