SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIERWSZY START

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36726

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Kurcze, zla wiadomosc, nawet bardzo zla :'-(
Ja bym trenowala pod sylwetke nawet i kilka lat. Przeciez tu dziewczyny tez przekladaja starty, to jeszcze nie teraz, to w przyszlym roku i ok. Jaki problem? Uda zrobisz. Jaki postep juz strzelilas, jakie byly na poczatku... Jestes jeszcze taka mloda. Czy to za duze obciazenie (psychiczne)? Eh juz nie naciskam. To pewnie moje wlasne preferencje przeze mnie przemawiaja. Po prostu nie moge uwierzyc, ze dla takiej wyrozniajacej sie dziewczyny nie ma miejsca na scenie...w Ladies szlas jak burza. Przez pierwszy miesiac, pamietasz, nikt sie w Twoim dzienniku nie odezwal przypuszczam, bo wszystkim spadly szczeki. Szkoda. Trudno, nie ma sie co spalac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Carmen, ino ja jestem pod 30kę, mnie dzieci robić w najbliższej przyszłości, a nie się suszyć :) No i ciężko w sponsorowanej współpracy tkwić kilka lat, tak to ja mogę się bawić na własny koszt. Rozumiesz - nikt mnie nie trenuje charytatywnie, żeby mi fizjoterapeutyczne problemy wyprowadzać, to musi się przekładać na jakąś formę reklamy ;) no i też - sylwetka jest super, jak się trzyma niski bf. Ale czy ja bym chciała te mięśnie mieć będąc grubsza? Bo to się już robi kawał baby, jak tylko minimalnie przytyjesz.

Dla mnie ideałem jest właśnie taka nabita bikiniara. Jak pani w turkusie na filmiku powyżej. Nie wiem czemu to nie jest kanon - pewnie to się komuś kalkuluje, żeby sporty sylwetkowe promowały dziewczyny ze stażem liczonym w miesiącach. Szkoda tylko, że w Pl obecnie między bikini a sylwetą jest przepaść - na arnoldzie aż tak tego nie było widać.

Cru - heh. No właśnie, może chodzi o to, że na to krągłe, nabite bikini trzeba pracować parę lat i startują kobiety koło 30ki? A widać bardziej się kalkuluje ciągły młyn i rotacja nowych, młodziutkich zawodniczek co sezon. Jakby stanardem były mocniej zrobione sylwetki, to startowało by 20 kobiet, nie 100.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
No wiem, wiem, nic sie nie przejmuj moim jekiem. W PL to w ogole kroluje maksymalna szczuplosc, rowniez na ulicach, to i pewnie na scenie taki trend, nie przeskoczysz. To dawaj te dzieci, a potem Ci sie moze jeszcze przestawi pod czterdziestke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Carmen2
To dawaj te dzieci, a potem Ci sie moze jeszcze przestawi pod czterdziestke


BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132702
W tej federacji co moja bikiniara startuje zrobili podział na bikini tonned i bikini trained i to chyba jest jakies rozwiązanie

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
nie ma co dywagować :) rób co uważasz za słuszne a i tak wiem że będziesz dalej pracować nad siłą treningiem i sylwetką ale chętnie bym się za Ciebie popociła ;)

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rzabba
W tej federacji co moja bikiniara startuje zrobili podział na bikini tonned i bikini trained i to chyba jest jakies rozwiązanie


No myślałam, że o to chodzi z rozróżnieniem fitmodel i bikini. Ale się okazuje, że różnica jest praktycznie tylko w kroju kostiumu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132702
Lecimy w czerwcu to zdam relację jak to wygląda w realu

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Hej Jurysdykcja, zajrzałam do Ciebie, bo stwierdziłam, że dawno żadne powiadomki mi się od ciebie nie pojawiły a tu takie informacje wyczytałam, że zrezygnowałaś z przygotowań - szkoda, bo całkiem fajnie wyglądałaś/wyglądasz nadal
Wiem jednak, że w tym sporcie, zresztą jak w każdym, jeśli nie ma się odpowiednich predyspozycji to lepiej się nie pchać. A przyznać się do tego nie jest niczym starsznym, świadczy jedynie o własnych możliwościach
Życzę powodzenia w dalszych treningach i zakładaniu rodziny Nawet mając dzieci można fajnie wyglądać


Zmieniony przez - Nikki w dniu 2016-06-27 22:21:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Tu predyspozycje są - tylko aktualnie kategorii dla tego typu zawodniczek brak w IFBB.
10

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ELJOT - The game is changing, the level is raising but i've got nothing to loose !

Następny temat

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

Wiecej