SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Manfred Hoeberl - strongman

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
sluchajcie nawet jesli ostro manfred koksowl to co??????????????????
ja lezac w szpitalu 4 dni na wyrostek schudlem 5 kg ,po pierwsze pewnie chlop tak sie polamal ,ze z tydzien nie jadl i byl na kroplowkach, nasz organizm to wiekszosc wody tak czy nie -wiec schudl a po wyjsciu ze szpitala bez koksow w 3tygodnie pewnie wrocil do formy

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24656
Ja wiem tyle że miał 65cm w łapce i pochodzi z tej samej wioski co ARnold

...:::Trzymajcie Się Schaby:::...

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


MANFRED WOGÓLE NIEUZYWAŁ SYNTHOLU BO TEGO NA POCZATKU LAT 90 WOGÓLE NIEBYŁO!ROZBUDOWAŁ TAKIE ŁAPSKA NA ZARCIU I NAPEWNO TEZ KOKSUJAC NO ALE KTÓRY ZAWODOWY SPORTOWIEC NIEKOKSUJE I NIEMA TAKIEJ ŁAPY PRAWDA?!!!!JEST DUPNY I SILNY!ZNAM TEGO PANA OSOBISCIE I MÓWIE WAM ZE JEST ZA***ISTY GOSC!SUPER JAJCARZ!POWIEM WAM ZE WIDZIAŁEM GO PO SKONCZENIU KARIERY PO TYM WYPADKU I NADAL MIAŁ JAKIES OK 60 W BICEPSIE I ZE 130KG!NO ALE MIAŁ DŁUGĄ KARIERE I DUZO ZWYCIEZTW I NALEZY MU SIE TERAZ ODPOCZYNEK!ILE MOZNA KATOWAC SWOJE CIAŁO DLA PIENIEDZY!DAJE FOTKE MANFREDA W DNIU KIEDY GO POZNAŁEM JUZ NA (EMERYTURZE)!POZDRAWIAM!JAK BEDE MIAŁ CZAS I GDZIE TO ZESKANUJE JESZCZE KILKA JEGO FOTEK!

FLEXXXXX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Manfred faktycznie był i jest wielki. Wypadek niestety przerwał jego karierę w momencie, kiedy miał szansę aby wejść na sam szczyt.
Manfred nigdy jednak nie był ani najlepszym strong manem na świecie, nie był też nigdy mistrzem świata w tej dyscyplinie. Jedyny medal indywidualnych mistrzostw świata strong man Manfred Hoeberl zdobył w roku 1994 w Sun City (RPA). Było to srebro. Złoto zdobył wtedy legendarny Magnus ver Magnusson (Islandia) a brąz przypadł Rikiemu Kiri z Finlandii.
Manfred miał pecha, bo jego kariera zbiegła się w czasie, kiedy na światowych arenach rządził Magnus ver Magnusson. Islandczyk zdobył cztery tytuły mistrza świata, jeden srebrny medal i jeden brązowy. Mało kto był wtedy w stanie go pokonać, nawet facet tak wielki i silny jak Manfred Hoeberl. W momencie, gdy Islandczyk zakończył swoją pełną sukcesów karierę fachowcy przepowiadali, że nastąpi era Manfreda. Potem był jednak wypadek i koniec kariery.

to be, k****, or not to be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MOZE I MASZ RACJE ALE NIEBIERZESZ POD UWAGE TEGO ZE MANFRED WIELE RAZY POKONAŁ MAGNUSA NA MISTRZOSTWACH EUROPY!!!JEST WIELOKROTNYM MISTRZEM EUROPY!!KIEDYS SIE WYPOWIADAŁ DLACZEGO TAK JEST ZE MA FORME NA EUROPE A NA SWIATOWE NIE I POWIEDZIAL ZE BARDZIEJ WOLI STARTOWAC NA MISTRZOSTWACH EUROPY I SA WAZNIEJSZE DLA NIEGO I NA MŚ POPPROSTU NIETRAFIAŁ Z FORMĄ!POZDRAWIAM!

FLEXXXXX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Flexx, masz rację. Ale Manfred mówił też dlaczego Mistrzostwa Europy są dla niego ważniejsze niż Mistrzostwa Świata. Mówił, że jest po prostu za duży, aby kondycyjnie wytrzymać prawie dwa tygodnie dźwigania (bo tyle trwają mistrzostwa świata) i to jest cała tajemnica dlaczego nie szło mu na na tych zawodach. Mistrzostwa Europy są imprezą jedniodniową max dwudniową i łatwiej jest rozłożyć siły. W dzisiejszych czasach ten sam problem ma na przykład Hugo Girard. Poza tym Manfred jest prawdziwym wyjątkiem wśród strong manów, bo dla wszystkich najbarzdiej liczą się właśnie mistrzostwa świata. To jest kasa i przede wszystkim prestiż, dlatego też szczyt formy od lat wszyscy przygotowywali i przygotowują na tę właśnie imprezę.
W niczym oczywiście nie umniejsza to prawdziwej wartości Manfreda i jego pozycji w świecie strong man.
Już niedługo postaram się umieścić na sfd historię Mistrzostw Europy Strong Man.
Jak dobrze poszukacie we wcześniejszych tematach w tym dziale to odkopiecie gdzieś historię Indywidualnych Mistrzostw Świata Strong Man.
Pozdrawiam

to be, k****, or not to be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIEPISAŁEM DLACZEGO WOLI ME ALE WIEDZIALEM O TYM ALE TYLKO WSPOMNIAŁEM ZE WOLI JE OD MŚ BO NIECHCIAŁEM SIE ROZPISYWAC!ALE DZIEKI ZA WYPOWIEDZ!NARKA!POZDRAWIAM!

FLEXXXXX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 623 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7276
pamiętam dobrze tego pana na poczatku lat 90tych czesto leciały zawody siłaczy jeszcze po angielsku ecze nierozróżniałem strong od kulturystyki al on robł wrażeni swą wąska talie i to jedyne co mam małe
bardzo często jego foty były w muscle
ale te pomponiaste spodnie były fajne jak mc hamer takie czasy respekt

SIŁA I HONOR
wyżej,szybciej,mocniej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
Fajne fotki SoG poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
archeolodzy

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

znacie tych Bolkow?

Następny temat

Prakulturystyka ;-)

WHEY premium