SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mandat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Witam
Dzisiaj wyjechałem ze stacji benzynowej gdzie był "zakaz",
i moje pytanie :
Czy mogę dostać mandat, jeśli wyślą to na policje, jeżeli monitoring jest sprawdzany?
Może pytanie głupie ale niepokoi mnie to.
Dziękuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1538
Jeśli tylko zapłaciłeś wcześniej za paliwo na tej stacji to luz, nikt nigdzie niczego nie wyśle, bo i po co?
Zresztą jeśli do 250 zł (czy 400 - nie wiem czy weszło już) to i tak luz, wróć zapłać i po sprawie

Polecam SUPER szkołę walk w ŁODZI - www.chowgar.com.pl  - Trwa nowy nabór

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
jw. Po kiego grzyba właściciel stacji miałby wysyłać film z zapisu monitoringu, na którym dokonujesz zbrodni wyjechania na zakazie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Właśnie że nie byłem po paliwo, tylko zawiozlem znajomego na stację gdzie poszedł na pkp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Mógłbyś nawet odwieźć papieża. Nikt normalny nie będzie wysyłał zapisu z monitoringu na policję tylko dlatego, żeby ktoś dostał 200 zł mandatu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
Gorąca informacja: nagrania z monitoringu w 99% przypadków są nieprzydatne w identyfikacji złodziejów paliwa ze względu na niską jakość obrazu (kamery na stacjach są bardzo niskiej jakości, w nocy już całkowicie pomimo oświetlenia) oraz niechęć do tego typu spraw policji. W związku z tym nagrania łamania przepisów nie obawiałbym się tym bardziej, bo zapisów monitoringu nikt nie sprawdza chyba, że coś się nabroiło na stacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
zapewne nikt tego nie zobaczy nigdy, no chyba ze bedziesz miał niefart i akurat w okolicach dnia w którym dopuszczałeś się swego haniebnego czynu ktoś komuś da w łeb na tej stacji i policja będzie wtedy chciał przejrzeć zapis.
Tyle ze nawet jeśli to pewnie i tak nikt nie zwróci wtedy uwagi na to że jakiś zakaz tam jest

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2013-11-21 18:56:27

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
Tak swoją drogą w moim mieście jest sporo monitoringu, w który podobno cały czas ktoś patrzy. Wszyscy łamią przepisy, czasem ostro (przejazdy na czerwonym, nie zatrzymywanie się przy przejściu dla pieszych, przejazdy na ciągłej) i nie słyszałem, aby ktoś dostawał za to mandaty. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 989
Bo też nie po to instaluje się ten monitoring, by wystawiać mandaty. To służy raczej temu, by mieć dowody na taśmie w razie jakiegoś poważnego przestępstwa (np. włamanie) oraz ułatwić pracę prewencyjną Policji - mogą być na miejscu, zanim ktoś ich powiadomi.

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Właśnie zadzwoniłem na tą stację bo sprawa nie dawała mi spokoju.
Zapytałem o tą sytuację jw.
powiedziała że jeśli policja nie złapała mnie na gorącym uczynku to nic mi nie grozi, lecz teraz nasówa się taka wątpliwość, że zobaczą akurat te nagranie ;P, lecz jeśli tak babka powiedziała to chyba już nie muszę się martwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Jeśli powiedzieli że nie dostanę mandatu, to mogą mi go jeszcze wystawić czy już jest to pewne w 100% że nic mi nie grozi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boks w domu

Następny temat

BOKS INOWROCŁAW 14 LAT

WHEY premium