SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed Khalidov vs. Yuki Sasaki na “Sengoku: Soul of fight" 30 grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
http://www.mmanews.pl/2010/mamed-khalidov-vs-yuki-sasaki-na-sengoku-soul-of-fight/

Jeszcze kilka dni temu występ naszego najlepszego średniego w Japonii był jedną wielką niewiadomą. Dzisiaj walka Mameda (rekord MMA 20-4-2) została oficjalnie potwierdzona przez organizację. Jego przeciwnikiem będzie doświadczony Japończyk - Yuki Sasaki (rekord MMA 22-18-1).

Zawodnik ten walczył ostatnio 4 grudnia na gali Bitteti Combat 8. Zmierzył się w niej z byłym mistrzem Pride w wadze średniej - Paulo Filho, ulegając temu zawodnikowi na punkty. Sasaki to bardzo niebezpieczny rywal. W swojej karierze wygrywał z takimi fajterami jak Paul Taylor czy Yuki Kondo, stoczył też kilka wyrównanych choć przegranych walk - jedną z nich był pojedynek z ostatnim rywalem Mameda z Sengoku - Jorge Santiago.

Mamed Khalidov ostatnią walkę stoczył na gali KSW 13, a jego rywalem był Ryuta Sakurai. Jak zapewne pamiętacie, starcie zakończyło się remisem. Jest to ostatni pojedynek Czeczena w Sengoku, który obejmuje jego obecny kontrakt z Japończykami. Na pewno wiele od niej zależy, chociaż sam Mamed ostatnio wspominał o rozmowach z organizacjami ze Stanów Zjednoczonych. Kolejny pojedynek “Cannibal" ma stoczyć na KSW 15 w Warszawie. Jego rywal nie jest na razie znany.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
"Mamied Chalidow powalczy o obwodnicę Olsztyna\

Mamied Chalidow zgodził się na wykorzystanie swojego wizerunku w akcji olsztyńskiego Urzędu Miasta. Ratusz od kilku dni intensywnie zabiega o przywrócenie obwodnicy Olsztyna w planach budowy dróg w latach 2011-2015.

— Chyba żaden olsztyniak tak doskonale nie kojarzy się z walką jak pan Chalidow — mówi Aneta Szpaderska, rzecznik Urzędu Miasta w Olsztynie. — Sport, którym się zajmuje, doskonale wpisuje się w nasza walkę o obwodnicę.

Chalidow jest zawodnikiem mieszanych sztuk walki, czyli MMA. Zgodził się wziąć udział w akcji zaraz po powrocie z zawodów w Tokio, gdzie 30 grudnia ub. roku przez nokaut pokonał Japończyka Yuki Sasaki.
— To będzie wielki minus dla tego miasta, jeśli nie dostaniemy pieniędzy na obwodnicę — mówi sportowiec. — Mam nadzieję, że mój udział w tej akcji pomoże.

Mamied Chalidow na razie nie zna szczegółów współpracy. Na pewno jego wizerunek pojawi się na stronie internetowej Urzędu Miasta.
— Resztę ustalimy w najbliższych dniach — dodaje.

Jak podkreślają ratuszowi urzędnicy, o drogi będzie walczyło mnóstwo samorządów. By wyróżnić się w tym chórze głosów i apeli kierowanych do ministra infrastruktury, trzeba sięgać po niestandardowe rozwiązania.

— Na pewno pomoże nam w tym twarz Mamieda Chalidowa. Poza tym od wtorku można wysyłać elektroniczne kartki z życzeniami do ministra Grabarczyka — wylicza Aneta Szpaderska.
W przyszłym tygodniu do mieszkańców Olsztyna trafią kartki w postaci papierowej. Ratusz przygotowuje też happening w Warszawie. Przed budynkiem ministerstwa zaparkują furmanki — symbol zacofania, jakie nam grozi, jeśli w regionie nie będą przebudowane główne drogi.
Paweł Pliszka "

http://kto.wm.pl/31974,Mamied-Chalidow-powalczy-o-obwodnice-Olsztyna.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
wiem, że to nie walka Pudziana, ale za tydzień walczy jeden z najlepszych naszych zawodników, a tu zero odzewu

a tak apropos Mameda, to chętnie bym zobaczył jego walkę z Drwalem :) w sumie szkoda, że Tomek przesrał sobie u KSW, bo taka walka mogłaby wzbudzić zainteresowanie w Polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Może brak odzewu jest spowodowany tym, że to news z końca listopada ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
No taka walka na pewno by sie sprzedala. Jak ktos bedzie mial walke Mameda z Yuki to podeslijcie linka, z checia obejrze. Mysle, ze nie Mamed nie bedzie mial zbyt duzych problemow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
Może brak odzewu jest spowodowany tym, że to news z końca listopada ?

w listopadzie było wiadomo, że coś kombinują na temat tej walki, ale nie było szczegółów, tak czy siak walczy czołowy zawodnik, a zainteresowanie zerowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Tak czy siak, że walczy na Sengoku było wiadomo.
Jak zobaczyłem z kim walczy, trochę się zmartwiłem i odechciało mi się o tym dyskutowac. Po walce o pas powinie dostac kogoś ciekawszego. Yuki Sasaki ma rekord 22-18-1, ostatnie cztery walki przegrał. Nie wiem czy to efekt ostatniej, słabej walki Mameda, czy cienka praca jego menagementu ale nie ma się z czego cieszyc.
Taka jest moja opinia, może inni uważają, że ta walka to rewelacja.

PS.
Na tej samej gali walczy niejaki Jadamba Narantungalag
Gośc ma totalnie nie medialne nazwisko, ale to całkiem interesujący zawodnik z Mongolii... W poprzedniej walce pojechał w ciekawym stylu Akihiro Gono.

Zmieniony przez - Odies w dniu 2010-12-21 12:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
Jak zobaczyłem z kim walczy, trochę się zmartwiłem i odechciało mi się o tym dyskutowac.

przeciwnik niestety średni, wygrana niewiele Mamedowi da, a ewentualna przegrana go pogrąży ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
na razie mamed pogrąża sie brakiem checi wlasnego rozwoju.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 545
Pozostało 5 dni do walki, a na mma-tv narazie nic nie pisze ze bedzie ona transmitowana... Wie ktoś coś na ten temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2688
Niestety nie będzie transmisji. HDNet sobie darowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Życzę wygranej Mamedowi, i chciałbym go zobaczyć startującego w jakiejś amerykańskiej organizacji. Walczył w stanach w organizacji EliteXC, może gdyby organizacja się nie rozpadła, Mamed by miał szanse na walki w jeszcze lepszych organizacjach, bo ma talent, po prostu umie walczyć. A gdzie indziej się wypromować jak nie w Stanach, jeśli się chce walczyć z najlepszymi o najwyższe trofea to mi się wydaje że Stany to najlepsze miejsce do tego, największe gale, największa kasa. Ostatnio trafiłem na jakiś wywiad Mameda bodajże po walce na Sengoku 12, to pytany o dalsze plany odpowiedział że czeka go walka na KSW(walka z: Ryuta Sakurai ), jeszcze jedna walka na Sengok i może się uda coś w Stanach. Więc liczę na te Stany.

Rzeczywiście na mma-tv nic nie ma o gali, trochę przypałowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fedor - Antonio Silva 29.01.11?

Następny temat

World Combat League

WHEY premium