SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed Khalidov-Sylwetka

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 259


postanowiłem przybliżyć trochę tą sylwetkę fanom MMA ponieważ jest to obecnie najlepszy zawodnik mieszanych sztuk walki w Polsce....Mamed Khalidov-Szacunek na ringach zdobył sobie oszałamiającą sprawnością i odwagą połączoną z bezkompromisowym stylem walki. Urodzony w 1981 roku w Groznym Czeczen zyskał sławę w mieszanych sztukach walki (mixed martial art - mma). 15 maja we wspanialym stylu pokonal gwiazde mma Daniela Acacio, czlowieka ktory trenowal razem z wanderleiem Silva.
Droga na ring KSW Mameda Khalidova była barwna: uciekł z ogarniętej wojną Czeczenii do Polski i tu wyrąbał sobie pięściami drogę do prestiżowych federacji. Dziś pytają się o niego organizatorzy gal w USA i Japonii. Mamed jest cały czas wierny KSW. To dzięki niej zyskał sławę. Ostatni raz przegrał cztery lata temu na Litwie. Później już nikt go nie pokonał. Czeczen ma na koncie 16 zwycięstw. W Czeczenii trwała zawierucha po zakończeniu pierwszej wojny rosyjsko-czeczeńskiej. Był 1997 rok. Młody Mamed Khalidov mieszkał z rodziną w Groznym, trenował karate i uczył się. - Jednak wojna w Czeczenii spowodowała, że warunki kształcenia się były praktycznie żadne - wspomina. - Pojawiła się propozycja wyjazdu do Polski na studia. Z grupą 20 Czeczenów trafił do Wrocławia, do studium języka polskiego. Zdał egzamin ze znajomości języka. Trafił na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski. - Jest mi tu dobrze, to moje miasto - tak o Olsztynie z perspektywy prawie dziesięcioletniego pobytu mówi Mamed. Hala sportowa olsztyńskich Budowlanych przy ulicy Grunwaldzkiej. Trwa trening klubu MMA Olsztyn. Na miękkiej macie, która pokrywa całą powierzchnię podłogi, kilkunastu dobrze zbudowanych mężczyzn siłuje się w zapaśniczym uścisku. Mamed wcale nie jest największy na sali. Właściwie z daleka wygląda dość niepozornie. Wyróżniają go charakterystyczne rysy twarzy. Jest bardzo skromny. Po wejściu na ring Mamed zmienia się nie do poznania. Jest gibki i zwinny, porusza się miękko jak kot. Ma niesamowite wyczucie dystansu i walki. Fruwa w powietrzu, zadając ciosy z półobrotu, których nie powstydziłyby się dobre filmy walki. - U niego wszystko opiera się na dynamice i szybkości - uważa Paweł Derlacz, jeden z trenerów Mameda. Khalidov nie znalazł jeszcze pogromcy w Polsce. Jest międzynarodowym mistrzem Polski w MMA. Nieprzewidywalność to jego wielka siła. Przeciwnicy nie wiedzą, czego się spodziewać. Mamed ich zaskakuje. Sztuki walki interesowały Mameda od dzieciństwa. W wieku dwunastu lat zaczął trenować karate w Groznym. Po przyjeździe do Olsztyna trenował zapasy, taekwondo, boks, aż wreszcie w 2003 roku trafił do klubu MMA Olsztyn. Mamed w czasie walki reprezentuje Polskę. - Skoro nie ma Czeczenii jako państwa, chcę startować dla Polski - mówi Khalidov. - Myślę jednak cały czas o swoim kraju. Gdy Mamed wychodzi na ring w głośnikach brzmi skoczna i wesoła piosenka Samhana Daldajeva o Kaukazie, o narodzie czeczeńskim.
Pseudonim Kanibal
Wzrost 183 cm
Waga: 89 kg
Państwo: Polska
Data urodzenia: 17 lipca 1980
Miejsce urodzenia: Grozny, Czeczenia
Klub: Arrachion MMA Olsztyn
Bilans walk MMA
Zwycięstwa 17
przez nokaut 8
przez poddanie 7
Porażki 3
Remisy 1
No contest 0


Zmieniony przez - zurekaks1 w dniu 2009-10-18 11:39:29

Zmieniony przez - zurekaks1 w dniu 2009-10-18 11:42:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6481
chyba jeszcze nic nie wiadomo ale chyba na KSW 14 nie bedzie walczyl, chcialbym rewanz zobaczyc. nie trzeba bylo odkopywac tematu tylko wejsc na jakas strone Mameda i zobaczyc jaka nastepna walka, nawet na wiki powinno byc

Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony.(Mike Tyson)

Płacz na treningu, śmiej się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
jak kopiujesz to napisz skąd....
http://czeczenia.blog.onet.pl/1,AR3_2009-05_2009-05-01_2009-05-31,index.html 

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
p;s najlepszy obecnie jest chyba Tomek Drwal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 259
Tomek Drwal startuje w UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
https://www.sfd.pl/Mamed_Khalidov_-_profil-t500377.html 
tutaj rozwinięty temat o filmy By Kuka23

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5258
"Urodzony w 1981 roku w Groznym Czeczen zyskał sławę w mieszanych sztukach walki "
a poniżej jest informacja ze urodził sie w roku 1980?

*ZABIJAĆ ABY ŻYĆ*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Na swojej stronie podaje że `80

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Duży szacunek
Ale szczerze wolałbym jakiegoś Polaka z krwi i kości, który byłby naszym najlepszym reprezentantem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
kwiatulaBa dokladnie 100% racji. Ja na wakacjach ogladalem na.je.bany gale MMA tam wlasnie pokazywali Mameda i Alambek'a Saidova (czy jak to nazwisko sie pisze) O ile dobrze pamietam to obcokrajowcy z Polskim paszportem wygrali a Polacy z krwi i kosci przegrali niestety:D. Swoja droga uwazam ,ze Mamed móglby nawet zawojowac w LHW w UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
czego nikt nie pisze o walce khalidov-santiago to dopiro bęzie fight
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam nie wiem co jest w nim poslkiego jkakis rumun z armeni ktury walczy jak cepami po nogach nie wiem czemu tak sie nim podniecacie. santago go dojedzie i szczalami powali tyle bedzie z waszego pupilka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze SW

Następny temat

rękawice

WHEY premium