SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam zamiar przytyć. Pomóżcie pliska

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1323
Witam. Jestem nowy na tym forum(dopiero co stworzylem konto tutaj) więc jeśli ten post dałem w złym dziale to mi powiedźcie i jeśli popełnie jakiś błąd to mnie poprawcie. Więc tak. Mam pytanie otóż mam 14 lat (3 tyg. temu zacząłem 14 lat), ważę 39, wzrost 155. I teraz oto pytanie, czy mogę brać kreatynę? Mam kupioną kreatynę w kapsułkach. Jak mam ją spożywać? Dzisiaj wziąłem tylko 2 dla testu przed basenem (DLA TESTU!). A i dodam że nie posiadam jakiejś tam diety. Zawsze byłem chudy ale mam zamiar przytyć. Od dłuższego czasu dużo więcej jem. Na siłownię chyba nie ma sensu się zapisywać jak na moją wagę. Jak możecie to doradzcie mi coś bo mam cel przytyć i jakieś tam zrobić mięśnie. Przepraszam że tak to głupio napisałem ale jestem ciemny w tym wszystkim więc jak coś źle napisałem to piszcie. Przepraszam.
**Skopiowałem bo jestem nowy na tym forum i nie mam pojęcia gdzie ten post powinien się znaleźć**
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Kreatyna wzięta przed basenem nic nie da, ona nie działa doraźnie tzn ze weźmiesz i ją poczujesz, trochę czasu trzeba ją pobrać, ale ona obecnie Ci nic nie da jak nie trenujesz i masz słabe odżywianie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest sens na siłownię bo pobudzisz mięśnie do wzrostu. Kup sobie gainer, ułóż mniej więcej jakaś dietę obliczając wcześniej zapotrzebowanie kaloryczne. Dorzuc do tego zapotrzebowania jakieś 500kcal i rośnij
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy redukcja

Wiecej