SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam torbiel w okolicy nerki i śledziony

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
Od ponad miesiąca lekarze leczyli mnie na bakterie w moczu, gdyż od jakiegoś czasu bardzo bolały mnie nerki i pęcherz moczowy, ponadto miałam problemy z oddawaniem moczu i kilka razy pojawił się krwiomocz, no i miałam też podwyższoną temperature. Kuracja kilkoma antybiotykami nie pomogła. Było coraz gorzej. Wyniki moczu mam dobre, posiew nic nie wykrył. W końcu moja lekarka rodzinna wysłała mnie na USG. Na badaniu byłam w środe i tam wykryto mi torbiel w okolicy nerki i śledziony. Jest ona bardzo duża, bo 6x9 cm. Wczoraj poszłam do lekarza z wynikiem i tam powiedziano mi, że torbiel znajduje się na nerce. Ponadto, gdy w ubiegłym roku robiłam USG nic nie miałam, wszystko było ok. Podobno torbiel bardzo szybko "rośnie", bo również na poczętku roku byłm w szpitalu i tam w badaniach nic nie wykryli. W poniedziałek ide zrobić jeszcze badanie moczu a we wtorek do lekarza i podobno musze iść z tym jak najszybciej do szpitala, żeby zrobili mi jakieś dokładne badania. Mam 16 lat i za sobą już 3 poważne operacje i teraz bardzo się boje. Powiedzcie, co to może być i od czego...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Szkoda tylko, że przeoczono fakt wzrostu i wykryto i takim stadium jak obecne. Pozostaje Ci zdać się na lekarzy i podjąć wskazane przez nich leczenie.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
No tak, tylko na początku roku jeszcze nic nie miałam ,to możliwe, że przez kilka miesięcy taka torbiel może urosnąć do takich rozmiarów??? A od czego to może być i jakie mogą być jej konsekfencje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Twój przykład pokazuje że może. Szybkość wzrostu jest bardzo zróżnicowana i nie u wszystkich postępuje w jednakowym tempie. Odnośnie przyczyn powstawania w różnych częściach organizmu możesz poczytać na stronach www wpisując słowo klucz. W archiwum sfd również jest trochę informacji n/t:

https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=torbiel

https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tresc&search=torbiel 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam mam torbiela na nerce ponad 4 cm i stoi w miejscu juz ponad 6 lat wiec narazie sie ie przejmuje. Lekaz powiedział mi ze jezeli torbiel nie przeszkadza w pracy nerki to nic nie powinno sie robić jedynie kontrolne badania co rok. W twoim wypadku jest inaczej ponieważ on pewnie uciska nerka co powoduje zła prace. Najprawdopodobnie przejdziesz tzw ,,punkcje'' która polega na wprowadzeniu igły i odessaniu płynu z torbiela+ dodatkowe leki aby go wysuszyć i nie pojawił sie poraz kolejny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Proszę - jest żywy przykład
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Krzykacz chyba sie moda dorobisz, postaram sie tego dopilnowac jeszcze do niedzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
Byłam w szpitlau i tam przed przyjęciem mnie na oddział zrobili mi kolejne USG no i okazało się, że torbiel zniknął, nic nie ma a dolegliwości są coraz bardziej dokuczliwe. Lekarze nie wiedzą, co to jest. Mam raz w tygodniu robić kontrolne badanie moczu, za miesiąc zrobić badanie USG, ponadto musze iść do ginekologa i nefrologa, to może oni coś wykryją. A narazie zostawili mnie z kolejną porcją leków...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5
Ddoommkkaa co z twoją torbiela?
U mnie jest taki sam przypadek ! Na jednym iść jest torbiel na innym znika .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sucha skora i jakby sina obok kostki

Następny temat

clexane a treningi

Wiecej