SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam pytaqnie o ATC (obwodowy)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 844
1. Wyciskanie sztangi płasko 4x10
2. Wyciskanie francuskie 4x10
3. Uginanie ramion ze sztangą4x10
4. Podciąganie na drązku szeroko nachwytem 4x max
5. Przysiady 4x10
6. Wyciskanie sztangi z klatki 4x10
7. Wspięcia na palce na podwyższeniu
4x aż do palenia8. Przedramie
Oczywiśćie przerwa między obwodami ok 2 minut a między ćwiczenia 60-90 sekund.Prosze was o sprawdzenie bo niemoge nigdie znaleść takiego planiku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2607
dodaj cos na naramienne np. unoszenie sztangielek bokiem - dodaj najlepiej po tricepsie.

ja zmienil bym kolejnosc - biceps trenuje sie po najszerszym grzbietu choc w act to nie odgrywa wiekszej roli

Mozesz dodac jeszcze pare cwiczen - jesli chcesz - na grupy miesni: klatka, grzbiet (dolne czesci) i wsadz po przysiadach, triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
o ile sie orientuje to w ACT sie ćwiczy nie seriami ale jedna seria jednego ćwiczenia zaraz po niej jedna drugiego itd no i raczej wykonuj zaplanowaną ilość powtórzeń ew. powtarzając obwody zamiast do max zmęczenia mięśni lub palenia, bo w następnym obwodzie nie ruszysz

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
Gwjazdor no nie zupełnie się zgodzę, można ACT robić jak zwykły split (fakt że jak sama nazwa mówi aerobiczny trening obwodowy, ale..." niech popróbuje co mu lepiej pasi. Ja na ten przykłd (seba_kzn chyba też) robiłem splitem i było ok.


/pozdrawiam

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
oj to już chyba jakaś modyfikacja... wydaje mi sie że istotą ACT jest właśnie po jednej serii i potem od nowa i od nowa

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
wtedy to juz jest full body workaut

kolejnosc cwiczeń: nogi-klata-plecy-barki-tricepsy -bicepsy-przedramiona-lydki

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-07-01 12:55:47

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze ?????

Następny temat

Wiecej miesni (silownia?) - mniej brzucha (bieganie?)

Wiecej