SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem z odżywianiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
Mam taki problem: chciałbym schudnac na poczatek ok 15 kg, (nie musi to byc od razu) mysle ze najwiekszym moim problemem jest odzywianie...obecnie mieszkam w akademiku i jem co popadnie...probuje schudnac biegajac i skaczac na skakance ale widze odwrotne efekty
Kiedys uprawiałem bardzo duzo sportu i juz raz udało mi sie zejsc do 85kg tak było przez ok 4 lata pozniej 2 razy zerwałem wiazadła krzyzowe i miałem rekonstrukcje i nie mogłem nic robic przez prawie rok,(a tłuszczyk sie zbierał ) pozniej miałem jeszcze jedna operacje na zylaki powrózka nasiennego i rowniez nie mogłem nic robic przez 0,5 roku obecnie zawodowo nie uprawiam sportu juz ok 3 lata. Próbuje biegac ,skacze na skakance teraz planuje zaczac pływanie ale mysle ze bez odpowiedniej diety nic to mi nie pomoze...bo to co robie do tej pory raczej powoduje przyrost masy a nie spadek. ( kiedys zrobiłem A6W i zamias miec mniejszy brzuch to miałem twardszy i wiekszy)
Mam taka proźbe do pana qazar^a (poniewaz pomogł pan bardzo mojemu znajomemu zżucił chyba ze 40 Kg (chodzilismy razem na w-f)) aby napisał mi indywidualna diede i rozpisał trening albo udzielił kilku pomocnych [email protected]
czytałem pana artykuł o diecie ale jest dla mnie za ogólny i nie wiem co jesc aby miec odpowiedni bilans

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 110

Wzrost: 182

Obwód klatki: brak danych

Obwód ramienia: brak danych

Obwód talii: brak danych

Obwód uda: brak danych

Obwód łydki: brak danych

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: brak danych

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 2-3dni w tygodniu biegam ok 15 min i skacze na skakance ok 13 min

Odżywianie: lubie prawie wszystko (owoce pieczywo, mieso slodycze...)

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: najlepiej nie siłowe <preferuje bieganie skakanie na skakance, pływanie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: możliwe

Stosowane wcześniej diety: ograniczanie jedzenia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
narazie rozpisanie takiej diety jest nie mozliwe tu na forum, gdyz czekamy na opcje osobistego trenera

proponuje zapoznac sie z topikami o diecie zbilansowanej

pozdrow kolege
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
ok postaram sie poszukać moze cos uda mi sie znalesc( a czy istnieje mozliwosc jakos ominac te przepisy i skontaktowac sie prywatnie np. poprzez e-maila...)dzieki za pozdrowienia dla kolegi
...
Napisał(a)
Usunięty przez qazar za pkt 1 regulaminu
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
mam takie pytanko: mam diete zbilansowana, i chciałbym sie dowiedziec jakie sa skutki uboczne nie jedzenia wszystkiego z diety, wiem ze powinienem jesc wszystko ale czasami mi sie nie chce a teraz w sesje to juz wogole...bardzo prosze o odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
dieta jesli jest zbialnsowana jest ok ale jesli zaczniesz opuszczac posilki i bedzie to nagmine to moze dojsc do zatrzymanai metabolizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
jeszcze jedno pytanko; co z zanikiem tkanki miesniowej, jesli przez 4-5 tygoni nie bede chodzoił na silownie (ewentualnie raz w tygodniu moze pojde) a pozniej postaram sie chodzic według 3 razy silka 3 razy aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
a i co to znaczy ze moze zostac zatrzymany metabolizm i czy moge jesc np. wazywa mrozone(marchewke, brokuły, por, kalafior...) i je ugotowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
a co z wpc i carbo jak nie trenuje to nie biore to wiem a czy w to miejsce moge jesc cos innego n.p. jedna kolacje z poprzedniego dnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Dieta na redukcje tłuszczu

Wiecej