SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem z klatka!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka!! Mam pytanie jakie cwiczenie i co mam robic zeby naprawic moja klatke!! Tzn mam lekkie skrzywienie kregoslupa ale przez to prawa czesc klatki piersiowej ulegla zapadnieciu!!I chce zeby sie wyrownalo jakie cwiczenia robic zeby mi sie to udalo????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238
Ogolnie cwiczenia na klatke piersiowa.
Po pewnym czasie to sie samo powinno naprawic.
Rob wyciskanie na ławce(sztanga hantle) pod roznym katem zeby wszystkie miesnie klatki piersiowej pracowały gorne tak jak i dolne.
To samo tyczy sie rozpietek tez pod roznym katem nie tylko na poziomej ale takze pod roznymi katami ławeczki skosnej.
Po jakims czasie powinno sie to poprawiac az wreszcie zniknie.

To skrzywienie kregosłupa jest duze czy tylko troche ???


"młodzi policjanci młodzi kibice kretyni kontra kretyni"
"...ósmy cud świata piąty pasek w dresie specyficzni kolesie ich karki są szersze niż opony w bmkach..."
"sztuką jest żyć a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy"

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tzn bylo kiedys znaczne lecz chodzilem na rechabilitacje i teraz jest juz male a klatka sie nie znacznie po tym poprawila!!! ;-[ dzieki za rade sog dla ciebie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a lekarz ci mowił ze mozesz cwiczyc ?

TYLKO (L) I HWDP NA ZAWSZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238
Przy lekkim skrzywieniu kregosłupa mozna cwiczyc ale lepiej sie udac do lekarza i spytac czy jest to bezpieczne.

Znam takie osoby ktore miały lekkie skrzywienie gregosłupa i dzieki siłowni im sie poleprzyło.

Skonsultuj sie z lekarzem czy aby na 100% mozesz cwiczyc bo niechciał bym zeby ci sie cos stało.

Jestes poczatkujacy czy juz wczesniej cwiczyłeś.
Jesli jestes poczatkujacy to czy masz plan treningowy ?




"młodzi policjanci młodzi kibice kretyni kontra kretyni"
"...ósmy cud świata piąty pasek w dresie specyficzni kolesie ich karki są szersze niż opony w bmkach..."
"sztuką jest żyć a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy"

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
i przenoszenie sztangielki moze cos dac

"idz wyprostowany wsrod tych co na kolanach
wsrod odwroconych plecami i obalonych w proch"
http://www.pajacyk.pl/ <---klikaj tam codziennie

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 272
A co to jest dokladnie to przenoszenie sztangielek :) ?
Czy moglbym w domu pocwiczyc na klatke sztangielkami? Czy ktos zna jakies cwiczenia :) ?
Thanks!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Przenoszenie sztangielek: bierzesz ławeczke i kłedziesz się w poprzeg tj dotykasz ławeczki łopadkami (w wypadku leżenia w zdłuż ławeczki bardziej wchodzi na najszerszy grzbietu niż na klatke). Jak jusz tak sobie leżysz to bierzsz jedną w miare ciężką sztangielke, trzymasz ją obiema dłońmi, ręce w stawie łokciowym lekko ugięte i sztywne. Zaczynasz ćwiczenie od trzymanie sztangielki nad klatką, następnie przenosisz ją za głowe tak nisko jak jesteś w stanie i spowrotem. Tak wygląda powturzenie. Ćwiczenia w domu - zajżyj do działu treningi, tam na samym początku coś jest co cie zainteresuje.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238


...


"młodzi policjanci młodzi kibice kretyni kontra kretyni"
"...ósmy cud świata piąty pasek w dresie specyficzni kolesie ich karki są szersze niż opony w bmkach..."
"sztuką jest żyć a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy"

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tzn ja cwicze dopiero od jakiegos miesiaca!! i staram sie przynajmniej narazie robic cwiczenia ktore nie nadwyrezaja kregoslupa czyli np nie cwicze na plecy ze sztanga tylko na wyciagu!! ponoc juz mi sie troche polepszyla ta klata tzn wyrownala! Ale skozystam z rady i pojde z tym do lekarza i sie dowiem wszystkiego!! thx za rady dla wszystkich ktorzy je dali sog!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238
Dzieki za soga ktorego nie dałeś

Pojscie do lekarza jest najleprzym rozwiazaniem, dowierz sie wszystkiego on ci powinien wszystko wytłumaczyć.
I spytaj sie czy mozesz cwiczyc czy nie.
przy skrzywieniu kregosłupa chodzi sie na cwiczenia (chyba tak to sie nazywa) korekcyjne , chodzisz ?



"młodzi policjanci młodzi kibice kretyni kontra kretyni"
"...ósmy cud świata piąty pasek w dresie specyficzni kolesie ich karki są szersze niż opony w bmkach..."
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]zatrudniony jako Konserwator Nawierzchni Płaskich na SFD zatrudniony jako Konserwator Nawierzchni Płaskich na SFD zatrudniony jako Konserwator Nawierzchni Płaskich na SFD [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

SFD FIGHT CLUB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa a rzezba

Następny temat

Trening aerobowy

Wiecej