SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem z dawkowaniem Odzywki z USA!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 736


Kupilem odzywke w USA bo tesh tutaj mieszkam i mam problem z jej dawkowaniem bo kogo sie nie zapytam to calkiem inaczej mowi, wiec jush sam niewiem.Na opakowaniu pisze ze dawkowac po jednej dawce na dzien nawet wtedy jesli sie cwiczy.
Napisze sklad w skorecie tej odywki:
Jest to odzywka weglowodanowo-bialkowa z firmy Twinlab nazywa sie "Gainers Fuel 2500".
Jedna dawka zawiera 200g produktu.
To sie zawiera w jednej dawce:
Calories-840
Weglowodany-171g
Bialko-26g
oraz Vitaminy i Aminokwasy...
Cwicze 3 razy w tygodniu, i alezy mi na budowaniu masy, bo rzezbe mam dlatego ze cwiczylem jak jeszcze bylem w polsce i jechalem na sucho, a jesli chodzi o sile to nie najlepiej to wyglada.
Jezeli bylby ktos, kto moglby mi pomoc byl bym bardzo wdzieczny!

Z gory Dziekuje i pozdrawiam.

p.s. Przepraszam jezeli cos pominolem...


- Zyj na luzie i z szacunkiem -

masa, masa i jeszcze raz masa.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
dzięki dzięki...nie trzeba sie odwdzięczać))
zwykła przyjacielska przysługa)

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
moim zdaniem troche za duzo wegli jak na jeden raz ja bym podzileil na dwie tylko wtedy troszke mniej bialka bedzie ale 180 wegli to duzo jak zjescz duzy woreczek ryzu to dostarczasz 100 ww , ja bym bral polowe dawki po treningu na pewno a czy na raz jedna ma sens dla hard gainera tak ale nie dla kogos kto ma problemy z tluszczem

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Na jedną dawkę wystarczy 50-60g produktu. Bierz na około 2godz przed treningiem, po treningu i ze 2 x w ciągu dnia miedzy posiłkami. W dni nietreningowe 2-3 x dziennie między posiłkami.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 736
Dzieki Wielkie za bardzo przydatna dla mnie rade, zastosuje i sporbuje!
Pozdrawiam.

- Zyj na luzie i z szacunkiem -

masa, masa i jeszcze raz masa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 736
Chlopaki jeszcze jedna prosba , kupilem do tego takze odzywke bialkowa ktora ma w jednej dawce : Bialko-37g; weglowodany-3g ; calories-220 i sprzedawca powiedzial mi ze mam brac 2 dawki przed treningiem i jedna przed snem albo z rana.
Co sadzicie o tym?

Dzieki z gory!

- peace -

- Zyj na luzie i z szacunkiem -

masa, masa i jeszcze raz masa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Pamietaj, że organizm jest w stanie przyswoić ok 30 gr białka przez ok. 3 godziny. Wiec nie ma sensu brać 2x36 gr przed treningiem. Lepiej weź jedną porcję ok. 40 min po treningu, jedna przed snem i ewentualnie rano jeśli śniadanko jest ubogie w białko.

Pozdrawiam;
Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 736
oo wlasnie tego potrzebowalem sie dowiedziec, Dzieki Chlopaki , po Sogaczu dla Was!

- Zyj na luzie i z szacunkiem -

masa, masa i jeszcze raz masa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hosse, odpowiedz mi na pytanie: czy dwoch ludzikow o wazde 65kg i 130kg, zarwono jeden jak i drugia sa w stanie przyswoic tylko 30g bialka w ciagu 3 godzin? Dlaczego suplementacja, dla przykladu aminokwasami odnosi sie do wagi ciala?
Zamiast sadzic dyrdymaly, poczytaj troche fachowych czasopism, a nie opieraj swej wiedzy na ksiazkach typu Henryk Jasiak "Wspolczesny herkules" rok wydania 1982. Od tamtego czasu, szczegolnie w zakresie zywienia i suplementacji sporo sie zmienilo.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
190cm i 85kg wagi...dobra rzezba- typowy ektomorfik
tak wiec nie sadze zeby gainer 2h przed tren. byl dobrym rozwiazaniem...koles ma szysbka przemiane materii wiec polecam dodawac do kazdego posilku oliwe z oliwek z pierwszego tloczenia na zimno (ok 50g na dzien)...ok 6 razy na dzien jesc albo i wiecej

co do gainerka to proponuje brac po 100g natychmiast po tren.
a dostarczanie kalorii zaplanowac na zwykle jedzenie...

pozdrawiam

misOO
gg: 949687
IRC: #sfd

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
a mja polecam nie wiecej niz 6 a najwyzej 6 to znaczy nie mnmiej niz 5 bo wtedy nie jest taki szybki metabolizm i oliwa moze byc ale lepszy olej lniany

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
i wlasnie dlatego polecilem oliwe (albo tak jak mowisz olej lniany) bo to zwolni przemiane materii, doda kalorii, nie odlozy sie w tluszczyk...a powyzej 6 posilkow dziennie polecam dlatego ze mniejsze dawki jedzenia lepiej sie wchlona...nawet 30g bialka podane 2 razy bedzie MNIEJ skuteczne niz 20g podane 3 razy


misOO
gg: 949687
IRC: #sfd

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy ktos wzial ode mnie wiecej??

Następny temat

kilka pytan o kreatyne !

WHEY premium