SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Sztuki Walki

Dodaj odpowiedź

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu! vol. 2

Wysłana -
Najpierw mu naj**ać. Potem przebaczyć.
Wysłana -
Może dodaj treningi siłowe do treningów mma. Wystarczy dodatkowe kilka kg, a już będziesz silniejszy i co ważne pewniejszy siebie, co jest niezwykle ważne w walce.
Wysłana -
Siemasz :) wiem że siedzą tu weterani od walk i sytuacji na ulicy dlatego postanowiłem tutaj zapytać. Ostatnio mam pewne przemyślenia na temat zaczepek na ulicy. Z tego co zauważyłem wszyscy piszą iż na ulicy dresy wybierają (często podświadomie) osoby słabe, osoby które wykazują strach, boją się i zaczynają zachowywać się nerwowo jednym słowem nie są pewne siebie. Inni z kolei piszą że dres wybiera właśnie osoby pewne siebie żeby się sprawdzić a słabych nie rusza co najwyżej wyśmieje albo okroi z sikora/popchnie. Jaka jest prawda? bo według mnie najgorzej jest być pewnym siebie chuchrem, próbujesz być pewny siebie i odważny ale jesteś wątły i takim zachowaniem nie straszysz ani nie pokazujesz że się nie boisz tylko prowokujesz jeszcze bardziej niż dwaj wymienieni wyżej. Nie mam problemów na ulicy ale z tego co zauważyłem tylko i wyłącznie z tego powodu że mam "plecy". Kontakt wzrokowy to również sprzeczność, niektórzy piszą że jest ważny a niektórzy że tylko prowokuje. Jaki jest złoty środek? Według mnie żeby zgrywać osobe pewną na ulicy trzeba wykazywać się pewną posturą, bo inaczej skończy się to wybitymi zębami. Czyli jakaś siłka, SW, względna waga (80kg) i wtedy można pokazywać pewność siebie, utrzymywać kontakt wzrokowy itd. Czasami widze sytuacje gdzie szczupły drobny chłopak chodzi po dyskotekach nie jest "nerdem" i nikt go nie zaczepia, a czasami chłopak który ćwiczy na siłowni za każdym razem pomimo tego że nie jest agresywny wzbudza agresje u innych i zastanawiam się skąd to się bierze.

Zmieniony przez - Wronski w dniu 2017-09-30 14:42:33
Wysłana -
A nie doszedłeś w swych przemyśleniach do tego, że okoliczności się zmieniają i agresorzy również... Więc co za tym idzie wybór ofiary również jest losowy...
Wysłana -
trzeba być normalnym wyluzowanym i nie kozaczyć wzrokiem czy czymkolwiek a będzie pewnie dobrze. a to czy cie ktoś zaczepi to nie masz pewności. jednak prędzej zaczepią chudego niż byczka do sprawdzenia się. generalnie jak łazisz po jakichś dziwnych miejscach to wiesz w zależności jak się nosisz jak widać że jesteś nie stąd tylko jakiś banan itp.to większe ryzyko jakichś akcji. a jak jesteś zwykły przeciętniak z osiedla, nosisz się na sportowo to nikt nie zwróci na ciebie specjalnej uwagi.


Zmieniony przez - Jezi w dniu 2017-10-31 22:16:59
Strona 62 z 62
Dodaj odpowiedź