SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu! vol. 2

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
mieszkanie slużbowe po 3 latach tzw służbie stałej i kolejka oczywiście jest dla malych mieścinek nie ma wogóle dostaje się za brak lokalu na osobe ok 150 zł. w dużych aglomeracjach jest możliwość lokalu choc szanse minimalne bo można wykupić i każdy to robi i dysponuje sam lokalem. płaca no he he teraz ok 2.400 na reke zależy dodatek grupa zaszergowania. niby kasa ok ale co z życiem za taką kwote :P

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
kdlas ona nie jest Ciebie warta po prostu , z czasem dziewczyny docenia to co mogły mieć ale wtedy bedzie już za późno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
adamoxll mógłbyś podac minimalną kwotę jaką moze zarobić poczatkujący policjant? od czego zależy ile zarabia? ta pensja jest stała czy cześć jest stała plus premie? podobno pare lat temu można było brać pożyczki w policji/szpitalu/kolei itp z zerowym oprocentowaniem tzn pożyczało sie np tysiac to zakład pracy odbijał Ci z 10 pensji po 100 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
niecale 2 tys bez paru groszt to podstawa kazdy ja ma!.. potem dodatek sluzbowy wysluga lat i za stanowisko a i od stanowiska zalezy ile razy mnozy sie podstawa pensji np 1.35 albo 1.50 razy te ok 2 tys.
tak sa pozyczki zero procentowe musisz miec odpowiedni wklad i tam jest wzor do obliczen kazdy ma inaczej

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
adamoxll a po ilu latach służby policjant wyciągnie z 2,5 tys?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
można nawet od razu zależy gdzie i co i jak:). co to za różnica 2 czy 2.5 rozumiem 2 czy 4

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
adamoxll dla mnie to jest spora różnica. nie chodzi mi o przepierdzielenie na dupy i imprezy itp. po prostu chciałbym się przenieść do dużego miasta i własnie to np 1700 jest za mało , natomiast 2200 jest wystarczające , a 2500 pozwoliłoby mi spokojnie się utrzymać na dobrym poziomie.
policjant ile pracuje? 12 godzin czy 8?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
wszystko zależy są tacy co pracują 12 8 albo wcale he he:P próbuj a może sie uda.

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
kurde denerwuje mnie to że nic nie wiem właściwie o mojej przyszłej pracy. niby wszyscy wiedzą ze policjant pilnuje porządku, jeździ na interwencje itp, ale jak wygląda jego dzień w pracy dokładnie to już niewiadomo. zapytałem sie policjanta co prowadził rekrutacje jak wygląda praca policjanta dokładnie to powiedział ze jak mnie przyjmą to będę się martwił na ulicy też nie chcieli powiedzieć ile pracują itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
co ci ma powiedzieć gość który tylko egzaminuje he he:) tak jakbyś sie pytał jak pracuje chłopak w media markt itp...no prosze Cię. spróbuj przekonasz sie czy dla Ciebie odejśc zawsze można
1

chin up:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala Boxing Night 15 Czerwiec !! - Darmowa transmisja HD

Następny temat

Czy obecnie służba w wojsku się opłaca?

WHEY premium