SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu! vol. 2

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Jako, że poprzedni temat uzyskał już maksymalną liczbę 3000 postów i został zamknięty czas otworzyć kontynuację tego wątku. Zasady takie same jak w https://www.sfd.pl/Mam_problem_na_osiedlu/w_szkole__pisać_tylko_tu!!!-t296750.html .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 341 dni Przeczytanych tematów 319
.





Zmieniony przez - AD7 w dniu 2023-05-20 14:55:45

Zmieniony przez - AD7 w dniu 2023-05-28 10:21:26

Zmieniony przez - AD7 w dniu 2023-08-02 14:07:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
oo jestem pierwszy, choć wcale się nie ciesze ze zostałem zmuszony do napisania tutaj;/
otóż, wczoraj wieczorem wracałem z moją lubą od znajomych i przechodziliśmy przez osiedle takie. na ławce siedzi ok 10 kolesi jp w wieku ok 16-18 lat i piją tam coś. jeden z nich mocno wstawiony zaczął się wydzielać coś w stylu o zobaczcie jaka fajna suczka itp , reszta była spokojna to pomyślałem sobie że podejdę i powiem mu na spokojnie żeby tak nie robił, ale nie zdążyłem jeszcze pomyśleć co mu powiem do końca a tam jeden zaczął wyzywać moją pannę że to kyrwa szmata itp. Dołączyli do niego inni ze krzyczało ok 5 osób. Nie chciałem ryzykować to powiedziałem mojej żeby się nie bała i że później to załatwię i nie zareagowałem na to.
Ale tak na przyszłość jak sprawić w takiej sytuacji żeby kobieta czuła się bezpieczna? Można tu zareagować jakoś?
I od razu mam drugie pytanie, otóż jestem w trakcie rekrutacji do Policji, tylko w moim rodzinnym miasteczku nie ma miejsc i jeśli bym się dostał to pracowałbym w mieście oddalonym o 50 km i na dodatek pewnie na zadupiu z 10 km od centrum. I tu moje pytanie czy policjant może dostać jakieś mieszkanie służbowe, czy coś takiego?
A właśnie i jeszcze jedno. Na stronie policji piszę że początkujący policjant zarabia 2250 na rękę. Na jakiejś innej stronce znalazłem informacje ze policjant początkujący zarabia lekko ponad 2600 netto, niepamietam dokładnie ile. Obliczając w kalkulatorze wynagrodzeń to na rękę z tych 2600 netto powinno mi zostać ok 1800. To ile w końcu zarabia ten policjant? dodam jeszcze że nie idę do policji dla kasy, ale to naturalne że chce wiedzieć ile będę zarabiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2649
Co do pierwszego pytania to sądze, że gdyby Twoja dziewczyna chciała żebyś do nich poszedł to byłaby głupia, bo jaka normalna by chciała żeby jej chłopak dostał ? Wiadomo, że na słowach by się nie skończyło jeśli byli pijani.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
ad 1) tu ciężko coś zrobić. Najlepiej to w ogóle unikać przechodzenia obok "niepewnych" grupek bo po co ryzykowac zaczepki. Jak się da to ich omiń szerokim łukiem

ad 2) Policjantowi w służbie stałej przysługuje mieszkanie służbowe w miejscowości w ktorej pracuje(lub pobliskiej),a jeśli się nie załapie na nie, to dofinansowanie do mieszkania

ad 3) zarobek netto, to zarobek "na rękę"

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Wszedłeś na kolizyjny z grupą dresików i w akcie zemsty postanowiłeś pójść do Policji? Dość słaba motywacja :D
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
nie dlatego poszedłem do policji:P często są sytuacje gdzie nie można ominąć takich drechów ;/
To początkujący policjant ile zarabia na ręke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
Witam. Mam taki o to problem mam dziewczyne tak wszystko było pieknie aż zaczął do niej zarywac jej były co ją zdradził. I juz mnie zaczyna wk***iać poniewaz ona znowu chce do niego wrócić ale na razie jest zemną a on ją i tak po jakims czasie znowu zdradzi bo to taki typ ze jak ona mu nie da to on sobie inna puszczalską znajdzie. I trzeba mu jakoś przegadać zeby sie od niej odwalił wkoncu, chociaż nawet jakby z nia był to tez zasługuje żeby dostać. Koleś jest ode mnie o rok starszy mojego wzrostu troche gruby czy sie bic umie nie wiem i wątpie. Zazwyczaj chodzi z grupką znajomych ale to też moi byli kumple to zrozumieją o co chodzi sie nie bedą chyba wtrącać. Ja chodze juz ćwicze na siłowni od niecałego 1 roku bić sie juz biłem. Łatwo było kolesia ściągnąłem od razu na ziemie i lepy w tył głowy. I jak myslicie co zrobić wyzwać go na solo ? Ale jak go spotkam czy mu nw smsa napisać albo na f***booku. Najlepiej bym mu porobił slady widoczne np oko podbite nos złamany.

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
I jeszcze jedno jak lepiej isc jak go bede widziec podejść i mu lutnąć odrazu albo za pleców zajść czy sprawiedliwie na solo wyzwac?

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
I juz mnie zaczyna wk***iać poniewaz ona znowu chce do niego wrócić

ten tekst wszystko wyjaśnia.

odpuśc sobie ją i tego typa. Laska jak zechce się z nim spotykac to będzie to robić. Jedyna niewiadoma to czy będzie miała odwagę i Ci powie ze chce się z nim znów spotykać i żebyś dał jej spokój czy będzie to robić za Twoimi plecami.

Zresztą,prawda jest takaze nawet jak nie z tym typem to za jakiś czas zostawi Cie dla kogoś innego... jeśli już teraz będąc z Tobą chce się z kimś innym widywać to nie ma wątpliwosci że nie jesteś dla niej kimś na dłużej.

Tak wiec reasumując, nie ma dla kogo ryzykować starcia fizycznego, nie jest tego warta
Oleją ją,olej jego. Znajdź sobie dojrzalszą psychicznie dziewczynę.
8

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
Dzieki queblo i masz racje juz i tak chce nią zostawić. Widocznie musi sie sparzyć zeby doceniła to co miała. Tylko wiesz oglądam to bardziej z tej strony ze później bedzie myslał gosciu ze moze mna pomiatac

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
a niby dlaczego miałby pomiatać? to że nie dasz mu w mordę nie znaczy że od razu będzie miał Cię zaz leszcza
4

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala Boxing Night 15 Czerwiec !! - Darmowa transmisja HD

Następny temat

Czy obecnie służba w wojsku się opłaca?

Wiecej