SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam dość tego brzucha.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrzonc się w lustro zauwarzyłem Potwora, mającego ładne zarysy mięśni rąk i nóg. Jednak wygląd na ostatnie nieszczęście tego świata prze ogramy "wanciur"(Aktualne 95). Po prostu postanowiłem się wziąść za siebie i sprubować tej diety.
Czy dobrym pomysłem jest połączenie tej diety z treningiem wytrzymałościony(chyba tak bo nie wiele różni się od rzeźby) ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=75178
Jak ten nie pasuje co zmienić, czy po prosty pojechać rzeźbę.
Mam 96-97kg wagi, za 5 mechów 17 lat.
Czy 2 godz. jazdy na rowerze dziennie wystarczą jako areoby. Kocham rower.
Diete postaram się trzymać 8 tyg, pużniej jeszce wysokobiałkową przez 4tyg. przez ten czas będzie ACT. Czyli 12tyg gubienia brzuszka.
Mam wielki problem czyli brzuch musze się go pozbyć, Jush psuje mi całą sylwetke samą swoją wiejkością. Nie stety nie do się tracić tłuszczu tylko z brzuszka. Od zawsze muwie sobie porzebuje więcje masy, ale nie takim kosztem jush wyglądam przynajmniej dziwnie.
1. Czyli ogólnie co zmienić w planie żebym mógł maxsymalnie wykożystać tą dietę
2. Czy dwie godzinny areobów dziennie wystarczą.
3. PROSZE O UŁOŻENIE DIETY, ja ją jush zwerifikóję

--------------------------------------------------------------------------------
Życie jest ja sztangą, ciężkie ale do unieśenia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
wpisz moj nick w wyszukiwarke i wejdz w post moje wyniki w spalaniu tkanki tluszczowej.Mi juz wychodzi kostka ladnie i rzezba super wskakujezajelo mi to hmm jakies 2 mce.powodzenia.

tommy098

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm. To czy dietał tłuszczowa przyniesie efekt, chodzi mi o brzuch, i o to by jak najmniej stracic na reszcie, Broń boże z mojego ramienia.
Wyczytałem że o areobach trza zapomnieć, mięśnie lecą.
Z jakim planem najlepisz połączyć te diete, żeby były jak najszybsze spadki brzuszka. I jak najmniejsze na reszcie.
Ale musze coś z tym brzuchem koniecznie zrobić. Byle by nie kosztem innych mięśni.
Prosze o szybką i fachową poradę

--------------------------------------------------------------------------------
Życie jest ja sztangą, ciężkie ale do unieśenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Przy zrzucaniu zawsze troszke poleci z miecha a wiec zaopatrz sie w antykataboliki np. hmb

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm czyli co robić na tłuszczowej, żeby stracić jak najmniej miecha.
Nie stety nie stać mnie na suplementy. Ledow co na diete wyrobie(naprawde ledwo)
czy są jakieś naturlane lub bardzo tanie sposoby na uniknięcie spadków
i oby były nie wielkie (kumpel nie umiejętnie ja stosował i stracił 3cm!!! w bicu, i dał se spokuj ze siłownią, stracił pół roku ciężkiej pracy)

--------------------------------------------------------------------------------
Życie jest ja sztangą, ciężkie ale do unieśenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
"Wyczytałem że o areobach trza zapomnieć, mięśnie lecą." GDZIE????????

Aeroby to postawa przy redukcji!!!!!!!!
Jak dla Ciebie to godzina ba rowerku po treningu bedzie OK. Efekt gwarantowany.

A czy jak stracisz 10 cm w pasie i 2 w bicu (tluszczu!!!!) to nie bedzie OK????? Chyba w jakas paranoje sie zapedzasz. Wyluzuj bo tak daleko nie zajdziesz.

Poczytaj post o tluszczowej, wskazowki Macff'a i post Si2iuel'a. Pomysl na dieta (najpierw nad rodzajem, a potem nad rozpiska), podaj na forum co Ci wyszlo to zobaczymy czy trzeba cos korygowac.
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=29058 by Si2uiel
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64687 wskazowki na diecie na rzezbe
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=30166 dieta tluszczowa

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mi o tłuszczową, post o niej dotyczący przejechałem prawie cały tam dzies pisało że areoby na tłuszczu są nie zadobre bo mięcho leci.
A co do diet redukcyjnych to przekonany nie jestem ale sadło cza zrzucić.
Dzięki za pocieszenie, ale na te 2 cm w bicu pracowałem ze 2-3 miesiące.
Co zobić by na tłuszczu mnieć jak najmniejsze spadki masy mięśniowej.

--------------------------------------------------------------------------------
Życie jest ja sztangą, ciężkie ale do unieśenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kto lubi dobrze zjesc, ten ma brzuch.

POMOGŁEM CI - DAWAJ SOGA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Wprowadz tluszczowa i zobaczysz jak bedzie dzialac jak slabo to rob aeroby dluzsze, musisz najpierw poeksperymentowac nad swoim ogranizmem:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konflikt z trenerem!!! Pomocy!!!

Następny temat

Do AmAzoNe

WHEY premium