SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 18lat i 165cm wzrostu - czy urosnę ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Mam 18lat i 165cm wzrostu, jestem drobny waże jakieś 56kg i wąs rośnie mi co 2-3dzień dlugosc stopy to ok 27cm czyli nosze rozmiar 42buta, mam trądzik na plecach i na policzkach ale mniejsza z tym bo na twarzy mi schodzi bo stosuje differin :) mój tata jest ode mnie o głowę wyższy mama jest trochę niższa a brat, który ma 22lata jest o półtora głowy wyższy ode mnie. Zawsze byłem najniższy w klasie, cały czas jestem najniższy i brat też do 18 roku życia był niski ale potem się wybił
, a ja stoję jak narazie czy jest jakaś szansa że wybije się o jakieś 10cm w górę jeżeli tak to jak sobie w tym pomóc tzn. co jeść nie wiem może jakies witaminy, bo obecnie biorę niebieski bodymax ale to pewnie na wzrost nic nie da... Proszę o fachowe rady i sugestie, może powinienem iść do lekarza ?

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
poszukaj w starych postach
10 cm to na pewno nie urośniesz ale trochę jeszcze masz szanse
ew pogadaj z lekarzem

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
Jak masz urosnac to tak urosniesz i nie zmienisz tego za*****a.

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 271
Moze ma Pan niedobor samatropiny(hormon wzrosu)? Jesli tak jest, bedzie Pan przyjmowac biosyntetyczny hormon wzrostu(identyczny z ludzkim), dlaczego prosze zasiegnac porady endokrynologa.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Usunięty przez Boofi za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 271
...
Napisał(a)
Usunięty przez Boofi za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 271
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
A masz już męską ukształtowaną sylwetkę? Myślę że urośniesz jeszcze klika cm zapytaj ojca ile miał wzrostu w twoim wieku i kiedy przestał rosnąć. Ja mam kumpla który ma 17lat (rocznik 87) ma 166cm i jakies 54kg z wyglądu jakieś 14lat więc myślę że powinieneś urosnąć. Sam mam 19 lat 174cm i 65kg nie jestem zbyt duży ojciec ma 180cm a brat 178cm (rocznik 87)

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 271
Moze ma Pan niedobor samatropiny(hormon wzrostu)? Jesli tak jest, bedzie Pan przyjmowac biosyntetyczny hormon,(identyczny z ludzkim), dlatego prosze zasiegnac porady endokrynologa. (wymagane skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu)
Pozdrawiam!

Nareszcie napisalem to dobrze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2655
A miałeś już skok pokwitalny, bo jeśli tak to już małą szansa że urośniesz, też jestem niski i próbowałem różnych metod bez skutku. Najlepiej przeglądnij archiwum.
1

"only two things are infinite:
the universe, and human stupidity
...and i'm not sure about the universe"
a. einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A ja dam niezbyt odkrywczą i najprostrzą odpowiedź, ze takie cechy jak wlasnie wzrost są uwarunkowane genetycznie, i niewiele mozna na to poradzić.

PS:Ojciec wysoki, brat i mama tez...hmm chodzi mi jedna mysl po głowie ale nie odważe sie tego napisac

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-11-06 12:38:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Baha : &amp))
nie ma to jak właściwy człowiek na właściwym miejscu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-suche usta-

Następny temat

Wyniki badań

WHEY premium