SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Mam 17 lat a waze tylko 55kg

Ankieta - proszę o pomoc

Waga
Wzrost
Cel treningowy
Staż treningowy na siłowni
Uprawiane inne sporty
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)
Dieta
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)
Zażywane suplementy
Ostatnio przerabiany plan
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)
Wysłana -
Witam tak jak pisałem u góry, mam 17 lat i 174-176 cm wzrostu a ważne tylko 55 kg
Dodam ze na drążku podciągam się seria 20-30 razy i robię 30 pompek seria ale efekty sa male,jak myślicie czy na moja wagę to sa dobre rezultaty?Pozdrawiam czekam na odpowiedzi...

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj, jesteś chudy i powinieneś nabrać masy a ww. rezultaty też się poprawią . Jeśli podciągasz się 20 razy prawidłowo to jest to bardzo dobry rezultat
Wysłana -
jw wynik bardzo dobry, nawet jak na Twoja niska mase ciala
jednak jak widzisz sama wytrzymalosc miensiowa nie idzie zawsze w parze z wielkoscia muskulatury i konieczne bedzie doladowanie nieco kalorii w diecie, aby mocn przy okazji przy tym przytyc
Wysłana -
No podciągnąć się 20-30 razy to na prawdę świetny wynik. Mało kto w Twoim wieku machnie tyle razy na drążku.
Wysłana -
dziękuje za odpowiedzi co do podciągnięć na drążku to wykonuje je poprawnie :D Tylko teraz co jeść aby przybrać na masie?
Wysłana -
radek11694
dziękuje za odpowiedzi co do podciągnięć na drążku to wykonuje je poprawnie :D Tylko teraz co jeść aby przybrać na masie?

Zapraszam cię do działu JUNIOR - tam zapoznaj się z tematem podwieszonym http://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

I gwarantuje ci że jak to poczytasz ze zrozumieniem to poziom twojej wiedzy odnośnie żywienia i treningów skoczy o kilka poziomów:)
Wysłana -
radek11694

Masz też cały dział odżywianie gdzie znajdziesz niezbędne informacje o diecie, a także całą masę artykułów na potreningu.pl
Wysłana -
Zrobisz tyle samo pompek co podciągnięć? Trochę dziwnie. Te trzydzieści pompek to robią nawet osobnicy podciągający się maksymalnie kilka razy.
Wysłana -
Moze wystarczy do tego co jadasz dać większe ilosci, jak jadłeś np 3 jaja to dać 4, jak jadłeś 200g ziemniaków to dać 300 g itd
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź