SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mala waga

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HM mam 18 lat wzrost 186 cm i waze tylko 64kg jem jak dziki a nie moge przytyc i jem kaloryczne zeczy czy w takim przypadku mozliwe jest zebym nabral masy miesni ? skoro nie mam czego przerabiac? Aha pomoze mi np jak bym bral bialko albo kreatyne czy moze jest cos lepszego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze radzilbym zmienic ta wodke na piwko. Malo kto po trzech piwkach nie ma ochoty zjesc konia z kopytami a te 3 piwka same w sobie juz daja 750 kcal, najczesciej na noc, to moze byc wyjscie.

DONT BE LATE FOR THE DATE WITH YOUR FATE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie zamiesc w dziale odzywianie i suplementacja.

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij jesc 2razy tyle co zazwyczaj.

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Gowno mu to da". Ja tez mam podobny problem. Jednego dnia wp*****lam jak opentany co 1,5 godziny a na drugi dzien kupa 6 razy i nie za bardzo mi cos wchodzi do zoladka!!!

Narazicho
Daniel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
klerto: może masz coś nie tak z wchłanianiem jelitowym, zrób lepiej badania


I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj w klubie, ja też jestem chudy jak wiór, niezależnie czego się nawpieprzam i jak często. Kiedyś nawet przejrzałem diety na odchudzanie żeby sprawdzić, czego tam NIE WOLNO jeść, o jakich porach etc. a potem programowo próbowałem wszystko odwrotnie, że może będzie rezultat, ale gdzie tam )


Adam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Troche trudno mi w to uwierzyc ale proponuje tak.
Poranny posilek
100g platkow owsianych lub kukurydzianych z mlekiem + 2 banany(np. ok 8)
godz. 10 makaron (250g) + piers z kurczaka
godz 12:30 ryz (torebeczka)+ np serek wiejski
godz 15:00 makaronik z warzywkami i owocami np. pomidorki, banany itp...nie trzeba wcale tego mieszac bo wychodzi niezly mix:) makaronu znow ok. 250g
godz 18 ryz(torebeczka)+ piers z kurczaka( a lepiej 2)
19 2 banany.
21 ostatni posilek czyli platki z mlekiem
W miedzyczasie popijamy odzywke bialkowo-weglowodanowa i ciezko trenujemy. Nie wiem czy na tym komus uda sie nie przytyc...no choc dla goscia 100kg to moze byc malo:) A przy okazji malo tluszczu i innych niepotrzebnych ******l:)Powodzenia.

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepszym sposobem na masę to słoik majonezu tuż przed snem!

POWODZENIA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez mialem ten sam problem. Przy wzroscie 190 wazylem 72 kg. Teraz waze 90!!!! Nie powiem trwalo to cztery lata (teraz mam 23 lata) i poswiecilem temu wiele pracy i wyzeczen!!!!1 Ale bylo warto!!!!!! Wszystko to osiagnolem prawie czysto, a jak do tego doszedlem????? Wiem ze 90 kilo to niewiele ,ale jestem dumny z siebie! Jak to osiagnac?? Najpierw trzeba postawic sobie cel a potym uparcie dazyc do niego!!!!Kulturystyka to jak karaty tutaj trzeba cierpliwosci dyscypliny samozaparcia i silnej woli no i troche pieniedzy.duzo pracy i serca trzeba w to włożyc ale warto. Proponuje cwiczyc i dobrze odzywiac sie a efekty beda ,nie ma co liczyc ze w 2-3 miesiace zrobi sie 15 czy 20 kilo masy a potem to utrzyma, tutaj trzeba cwiczen.
pozdrawiam

Marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Więc polecam "dietę" która się nazywa WDWiMT /Wpie***laj Dużo Wszystko i Mało Tłuszczu/ Przydało by ci sie jeszcze około 250g białka dziennie jako podstawowego budulca /ale rozłozonego w 6-8 posiłkach dziennie. Jedz często ale nie najadaj się do syta, pobudisz działanie soków trawiennych a tym samym przyspieszysz matabolizm.

Masa jest srebram ale rzeźba złotem.

TYP - Cyborg Rulez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary skad na takie żarcie wziąć kase ...

pozdawiam...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bary

Następny temat

Armageddon ??

WHEY premium