SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie Dzienniki Juniorów

Dodaj odpowiedź

Maksym - Być jak Arlen Bales!

Wysłana -
Cześć. Kiedyś prowadziłem tu dziennik, potem na jakiś czas zniknąłem z działu i włóczyłem się po forumowym w świecie, szukając własnego miejsca. Postanowiłem powrócić.

Ostatnie miesiące były ciężkie dla sylwetki, pracowałem w Holandii, podejmując pracę, która kompletnie pozbawiała mnie możliwości rozwijania ciała (bardzo duże przeciążenia kolan). Po powrocie do Polski minęło kilka tygodni, zanim mogłem wrócić do ćwiczeń. Za granicą byłem tylko miesiąc, ale to wystarczyło, żeby kompletnie popsuć formę, ktora, swoją drogą, zaczynała bardzo mi się podobać. Mimo to postanowiłem, że jeśli chcę naprawdę stać się potężny, muszę ponownie wyruszyć w świat i tak oto tydzień temu ponownie powróciłem do Holandii, ale do innej pracy, niedługo pierwszy dzień, lecz jestem pewien, że ćwiczyć tym razem dam radę.

Plan raczej taki. Po powrocie do Polski chcę wrócić do sztuk walki, więc będę budował podstawy pod to, ale wierzę, że sylwetka ruszy też coś:

A - siłowy:
Martwy ciąg: 6x5-3
Podciąganie nachwytem z obciążeniem 4x5-3
Przysiady ze sztangą na barkach: 6x6-3
Pompki na poręczach z obciążeniem: 6x5-3

B - siłowy:
Przysiady ze sztangą na barkach z wyskokiem: 4x6
Podciąganie na drążku nachwytem: 4xmax
Wyciskanie sztangi leżąc: 6x8-4
Push press: 4x5
Wiosłowanie podchwytem: 5x5

C - obwodowy
Zarzut sztangi na klatkę
Thusters
Pompki plyometryczne

Dieta:
Wyjdzie w praniu. Będę chciał poeksperymentować.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie mogę edytować, a trzeba dodać fotki. Chudzina straszna, ale tu jestem sam ze sobą i mogę się wziąć.

Wysłana -
Jazdaaaaaaaaaa
Wysłana -
Oby się udało wszystko pogodzić :) Trzymam kciuki, powodzenia
Wysłana -
ops ops
Wysłana -
Ciśniesz
Wysłana -
powodzenia:)
Wysłana -
no i jak teraz trafiłeś ?
Wysłana -
Dopiero w przyszłym tygodniu idę pierwszy dzień do pracy. Na siłownię też dopiero za kilka dni. Postanowiłem sprawdzić, ile pompek mogę zrobić... liczę na 2 razy tyle conajmniej w grudniu.

https://m.

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-07-25 15:53:42

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-07-25 16:20:09
Wysłana -
ile było? bo nie chce mi się liczyć
Wysłana -
32 i dwie podpórki
Strona 1 z 75
Dodaj odpowiedź