SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Makroskładniki na redukcji mężczyzna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Witam piszę w sprawie udzielenia mi wskazówek apropo redukcji:
mężczyzna
wiek: 25 lat
waga:87
wzrost: 174

Macro jakie sobie wyznaczyłem to:
Białko: 180
Tłuszcze: 90
Wegle:reszta
Tak żeby dobić do 2650 kcal.
Warzyw nie wliczam.

Cheat obecnie raz na 2 tygodnie, później jak zacznę widzieć efekty być może raz na tydzień.

Trenuje siłowo 3 razy w tygodniu po około godzinie.
Jak tylko zrobi się ciepło dojdzie przynajmniej 1 w tygodniu bieganie - 5-8km. (wtedy zwiększyć kcal?)

Pracuję siedząco i poza treningiem mam bardzo mało ruchu.

Zastanawiam sie czy makro jest odpowiednie? Może macie dla mnie jakieś wskazówki :)

Najgorzej u mnie z brzuchem i boczkami:







Zmieniony przez - jajajajjahygthgh w dniu 2018-02-20 00:05:07

Zmieniony przez - jajajajjahygthgh w dniu 2018-02-20 00:28:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Mozesz obliczyć ile potrzebujesz https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Rozkład wygląda sensownie. Kcal koryguj w zależności od efektów, czyli zmian obwodów ciała.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Coś duże Twoje zapotrzebowanie jak na taką aktywność to raz a dwa chcesz redukować a robisz chet to nie jest dobry pomysł. Wprowadź dodatkowo spacery po 30 min zawsze coś. Dobrze było by zobaczyć jak jadasz.


Zmieniony przez - Kriso1987 w dniu 20.02.2018 08:56:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Kriso1987
Coś duże Twoje zapotrzebowanie jak na taką aktywność to raz a dwa chcesz redukować a robisz chet to nie jest dobry pomysł. Wprowadź dodatkowo spacery po 30 min zawsze coś. Dobrze było by zobaczyć jak jadasz.



Zmieniony przez - Kriso1987 w dniu 20.02.2018 08:56:19


Nie jest duże zapotrzebowanie, jeśli dałby za mało to z czego by ucinał kalorie później?? Druga sprawa do autora po treningu spróbuj dokładać interwały, także trening na wolnych ciężarach dawałbym.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Zdecydowanie nie jest wysokie. Odnośnie do cheat meat, to robi się go po jakimś czasie na ujemnym bilansie kcal, a nie zakłada, od razu po rozpoczęciu redukcji.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Rozumiem, że koncepcja ,,cheat meal'' jest modnym rozwiązaniem, ale w rzeczywistości nie jest korzystna w przypadku osób dopiero zaczynających redukcję z wysokim poziomem tkanki tłuszczowej, czyt. w Twoim przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Dzięki wszystkim za odpowiedz!
Czyli na ten moment kaloryczność i macro zostawiam tak jak jest, cheat na razie odpada.
Swoją drogą do jakiej kaloryczności najwięcej mogę uciąć? Żeby to miało sens i nie odbiło się na zdrowiu. Chociaż w założeniu początkowym miałem po prostu dodawać aktywność (bieganie, tabaty) niż ucinać kcal.
3-4 dni w tygodniu staram się dobijać do 6 tysięcy kroków (w drodze do pracy staje dalej ;p)
Treningi w całości oparte są na wolnych ciężarach (mini siłownia w domu). Dodatkowo po jednym z treningów dorzucę 12 minutową tabatę. (za jakiś czas 2x w tygodniu, ewentualnie biegi).

Siłowo ćwiczę jakoś od października z tym, że były problemy z regularnością. Byłem chudzielcem :



jedynym treningiem były biegi. Wszedłem na masę tylko sam ją zawaliłem jedząc co chce i praktycznie ograniczając ruch do siłowego ze względu na zimę. Jak widzicie okrutnie mnie zalało.
Poprzednie treningi były skierowane na doprowadzenie mnie do porządku miałem pogłębioną kifozę, garbiłem się, kiedy się prostowałem przechodziło to w lordozę, chciałem wzmocnić mięsnie pleców ramion klatki, oraz całego core. Obecnie zależy mi bardziej na uwydatnieniu mięsni ramion brzucha pleców klatki- zwłaszcza klatki ponieważ jest moim najsłabszym ogniwem. Nogi jako tako nie będę katował ponieważ przez długoletnie bieganie mam dobrze zbudowane.
Macie jakieś rady? Chętnie przyjmę wszelkie wskazówki.
Moje poprzednie treningi:










Przykładowa miska:

Będzie czyszczone, kupne syfy odpadną, a owoce tylko po treningu. Duże ilości suszonej żurawiny są ok? na problemy z częstym przeziębieniem pęcherza.







Zmieniony przez - jajajajjahygthgh w dniu 2018-02-20 12:55:39

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-02-20 23:03:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Słabo to wyglada ta żórawina, masło orzechowe i sporej ilosci odżywka białkowa.

Nie da sięczytać tego z tymi filmikami, nie da się okiem ogarnąć tego na monitorze komputera, filmiki są zbędne każdy wie jak wykonywać ćwiczenia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
To jest forum SFD , nie wstawiaj linków z konkurencyjnych serwisów . SFD posiada swój atlas ćwiczeń .
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Aktualny trening:
Panowie macie jakieś rady, wskazówki, a propo tego i wcześniejszego posta?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój pierwszy raz z dietą- zmiany, poprawki

Wiecej