SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Makro w diecie do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 256
15 lat (styczeń 16)
181 cm
66.8 kg
FBW 3x tydzień
Endo z małą resztka tłuszczu (bez większego znaczenia (Rozmiar S jest i tak za duży trochę xD)) ale docinke bd robił w przyszłości
Cel: Masa max 0.2-0.3 kg/tydzień
Wymyśliłem coś takiego

2900 kcal
B160g (40-50 roślinne 110 zwierzęce)
T90g
W360g
Moje "zero" to 2700 kcal czyli mam +200 kcal

Co ewentualnie zmienić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Ledwo skończyłeś podstawówkę a już się zabierasz za wyliczenia makroskładników. Sugeruje nie skupiać się w Twoim wieku tak bardzo na szczegółach diety, a starać się odżywiać zdrowo, unikać przetworzonych produktów i prowadzić aktywny tryb życia. Zapraszam do odpowiedniego działu:

https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 256
No tylko że słyszałem żeby roślinnego nie wliczać to zrobiłem tyle. Dietę trzymam ale chcę trzymać dobrą a nie taką co ze mnie zrobi świniaka dlatego pytam xd Jakość pożywienia też dobra,
Tłuszcz ze swoich jaj, oliwy z oliwek ew. Orzechów

Białko z jaj kurczaków i mleka

Węgle z ryżu, płatków owsianych, mleka (0.5-1.5l dziennie nawet pije to sporo tego wychodzi) i jakiś owoc
Także myślę że jakość jedzenia też dobra, cukru w formie takiego zwykłego unikam całkowicie

To jak w końcu z tym białkiem? Zostawić czy serio uciąć? Tylko że 80g zwierzęcego to wg mnie mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
popuri
Mniej białka trochę i przede wszystkim regulamin. Same makro to nic, liczy się dieta, jakość
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html


Wstaw diete wg wskazowek jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie wiemy co zmienić, stosujesz juz tą dietę czy dopiero zaczynasz układać, jak zaczynasz układać to ile kalorii do tej pory spożywałeś.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 256
Na razie jestem na 2700 kcal czyli na zerze (nie nadwyżka ani deficyt) i miałem 2g białka na kg, 1g tłuszczu na kg i reszta węgle ale teraz mi by wychodziło aż 440 ww więc trochę pozmieniałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
No imasz te 2700 i stoisz w miejscu nic się nie zmienia w wyglądzie sylwetki ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 256
Po prostu przechodzę z redukcji na masę, co tydzień +200 kcal i aktualnie jestem na 2700 (czyli tydzień temu miałem 2500) a od poniedziałku chcę 2900
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Tak szybko bym nie wskakiwał co tydzien + 200, nieraz organizm potzrebuje więcej czasu na zaadaptowanie do zmian

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 256
To może teraz co tydzień +100?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Ilość kcal należy zmieniać w zależności od reakcji obwodów ciała a nie kg czy na oko. Na nich należy się skupić.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przekąski proteinowe.

Wiecej