SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MakoPL/ Dziennik- rzeźba, sylwetka ll zdjęcia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 528
Witam.
Od dziś zaczynam trening i mój dziennik Może ktoś będzie obserwował. ^^




Mój plan bd wyglądał mniej/wiecej tak:




Moja motywacja to poprosru chcęć dobrego wyglądu.

Nigdy jeszcze nie ćwiczyłem Od dziś 2.02 zaczynam xP

Moje foty:







I moja mini-siłownia:






btw. Relacje z treningów wieczorami będą dostarczane.


Zapraszam



Zmieniony przez - MakoPL w dniu 2009-02-02 17:22:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 29 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
prowadzisz jeszcze dziennik? bo widzę, że rówieśnik ;]. wiele osób wyraziło tutaj swoje negatywne opinie dotyczące tego dziennika, szczerze mówiąc mają sporo racji, ale można cię doinformować w trochę mniej brutalny sposób .

tak więc, pierwszy błąd jaki trzeba Ci wskazać to plan treningu. nie kombinuj jakichś pierdółek ze 100ma powtórzeniami na klatę. ogólnie, na tym poziomie trening aka dzielony jest raczej niewskazany. zdecydowanie bardziej polecałbym Ci dobrze ułożone FBW 3x w tygodniu. uwzględnij takie ćwiczenia, jak martwy ciąg, czy przysiad ze sztangą (rób nogi także siłowo, bo rowerek to nie wszystko). jesteś początkujący, więc póki co ciężko określać cel treningu masa/rzeźba, bo jeśli będziesz prawidłowo tyrał i jadł, to na początku to i to będzie się uwydatniać. uwierz, eksperymentalne plany układane z twoim doświadczeniem zaprowadzą cię w g****. jeśli chcesz bić w worek i robić aeroby, to czemu nie? chcesz się rozwijać w tą i tą stronę, to możliwe, ale przy jednym warunku:

dieta, młody jesteś, więc nie radzę ci wyliczać ci zbyt szczegółowo bilansu ww/b/t, ani odmierzać posiłków co do grama, bo to takie utrudnianie sobie życia . ale po prostu pilnuj, aby jeść naprawdę dużo, szczególnie jeśli trenujesz na dwóch frontach. w miarę możliwości - dużo mięsa, jajek, wszelakich twarogów, ryżu, ryb, a chleb biały postaraj się zastąpić jakimś pełnoziarnistym, czy czymś. oczywiście, uogólniając.

keep goin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Rzeźba ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Koluszek pewnie chodzilo o mase...tylko 'kilka' literek sie zle wklepalo


Mako a co Ty wogole jesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź się za jedzenie

dieta jest ? co jadasz ?

Zmieniony przez - studensky w dniu 2009-02-02 18:52:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uuhuhu redukcja wskazana, rzeźb ile wlezie









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
hahah :D jedziesz z rzeźba trzymam kciuki i czekam na efekty hahahaha :D:D:D

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 528
FenixPL, pisze coś o redukcji? Chyba działy pomyliłeś
studensky, jadam normalnie. Ale raczej zdrowo. Bez słodyczy.
Koluszek, niewyraźnie napisane?

Posiłek 30 minut przed treningiem.




Pierwszy trening 2.02.09
1. Rozciąganie, rozgrzewka.
2. Wyciskanie sztangi ok 40 kg. 5 serii po ok 5-10 powtórzeń
3. Brzuszki.
4. Wyciskanie sztangi za głowe ok 10 kg. 5 serii po ok 5-10 powtórzeń
5. Pompki
6. Wyciskanie sztangi ok 40 kg. 5 serii po ok 5-10 powtórzeń
7. Skakanka.
8. Ćwiczenie nadgarstka ok 20 kg. 5 serii po ok 5-10 powtórzeń.
9. Wyciskanie sztangi ok 40 kg. 5 serii po ok 5-10 powtórzeń
10. Brzuszki.
11. Worek bokserski
12. Wiosłowanie ok 5 kg. 5 serii po od 5-10 powtórzeń
13. Rozciąganie.

Trening nawet spoko. Trochę ciężko było, ale niespodziewałęm się, że 1 dnia będzie lekko. Ogólnie jestem zadowolony

Posiłek 30 minut po treningu.




btw. Możecie się śmiać. Nie obchodzi mnie to. Jeśli Wam nie pasi to exit i tyle. Jeśli ktoś chce obserwować to Okey spoko A jak nie to godbaj!

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1174
Jak juz cos robisz to rob to porzadnie,bo pozniej bedziesz zalowal straconego czasu ,przez ktory moglbys zrobic duze postepy.

Po pierwsze radze wybrac sie na dobrze wyposazona silownie lub dokupic obciazenie.

Po drugie wybierz sie do dzialu trening dla poczatkujacych po jakis porzadny plan treningowy.

Po trzecie na jajku sadzonym po treningu i samym makaronie przed nic nie zbudujesz.Nie musisz miec idealnie zbilansowanej diety wystraczy abys jadl duzo i zdrowo,odwiedz dzial odzywianie.

I po czwarte. Ta rzezba to zart ?

Masuj chlopie.

Powodzenia

Pozdrawiam

Zmieniony przez - marek.k w dniu 2009-02-02 21:17:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Według mnie zabardzo chcesz z siebie zrobić niewiem kogo, tędy nigdzie niedojdziesz
Nie masz diety napisz to, Poprostu jeśli zakładasz dziennik każdy jest założenia takiego ,że masz diete i ze myślisz o tym sporcie na dluzsza mete, a jesli nie no to ćwicz dla siebie.
Możesz tu uzyskać wiele cennych rad.
Pozdrawiam

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 528
marek.k, na początek muszę 'uswoić' się z siłownią
Dziś mój pierwszy trening więc stopniowo będzą większe ciężary.

Co do planu wiele razy wstawiałem swój plan do sprawdzenia i nic. Tak więc zrobiłem taki. Innego, lepszego nie ułożę

Akurat dziś było jajko sadzone i makaron. Nie mówie przecież, że jade na tym codziennie. Jem dostatecznie dużo i myśl, że zdrowo

Rzeźba to nie żart. Chce uwidocznić mieśnie ramion, brzucha, klatki piersiowej itd. Wyrobić sylwetkę a nie bić mase.


Luk_aszz nie chce nikogo z siebie robić. Diety stosować nie będe i uważam, że w moim wieku to głupoto. Chciałbym ćwiczyć. No ale jak widać zabieram z tąd torby i jade sam.

btw. Chciałem mieć taki swój dziennik by modz obserwować swoje postepy i wysłuchiwać cennych rad. Jak widać przeliczyłem się co do Forum. Cóż bywa.

PS. Jeśli tak niech jakiś admin usunie ten dziennik.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - MakoPL w dniu 2009-02-02 21:28:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
Pozdro ;) powodzenia w rzeźbie ;P
z poważaniem Rasper .

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT poprawki ogólne wskazówki .......................................

Następny temat

program na mase do oceny

WHEY premium