SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Makaron gryczany

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
Bylem dzisiaj w duzym markecie i znalazłem tam w/w makaron ma on w 100g
395,38 kcal
75,92g białko
0,02g węglowodany
10,18g tłuszcz
Co wy o tym myślicie i czy jest sens go uzywać np makaron z warzywami i oliwą?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Ile bialka Wyczuwam tu jakas podpuche. Jaka to firma ? Nigdy nie spotkalem sie z makaronem gryczanym, czy to mozliwe zeby to mialo tyle b? Bo jakos mi sie nie wydaje

Znalazlem makaron z maki gryczanej, ale ten juz jak na makaron przystalo ma 70% ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Lub jakas pomylka, bo tyle zazwyczaj jest ww, bialka 10 a reszta to tluszcze, według mnie pomyłka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Jak pomylka to nie ma sensu jesc tego z warzywkami i oliwa bo bedzie to posilek bezbialkowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
z jakieś stronki tez makaron gryczany
Białko 10,9g

Węglowodany 70,9g w tym cukier 4,2g

Tłuszcz 1,7g

nie słyszałem o tym jeszcze nigdy , ale ja bym nie kombinował i tego nie jadł . .z drugiej strony to jest z gryki i pszenicy, wiec powinno być ok

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3446
w nowym nr. men's health jest wzmianka o nim (że warto kupić ;p ) ale te wartości odżywcze ;/ czekam na opinie ekspertów

"Znać swoją drogę - to jedno, a iść nią - to drugie."

https://www.facebook.com/filip.maziukiewicz/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
firma Tokyoto kosztuje ok 3,50zl moze pomylka? na necie sprawdzalem jest z takiej firmy ale tam niema wartosci podanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Po prostu źle podałeś makroskladniki... ani jedenz nich nie jest na wlasciwym miejscu

powinno być tak:

100g
395,38 kcal
75,92g - węglowodany
0,02g - tłuszcz
10,18g - białko

Coś jakoś mało tego tłuszczu dziwnie.

Jeżeli jest tam jeszcze mąka przenna to ciekawe jaki jest udział w stosunku do mąki gryczanej... A jak znam życie to może być wiecej przenicy... mimo, ze produkt nazywa się "gryczanym". Jezeli by tak było to imo nie warto sobie zawracać głowy. Lepiej sobie kupić prawdziwy makaron razowy...

Ale to tylko moje domysły...

!PzdR!

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1445
w men's health czy jak tam się nazywa ta gazeta pisali o tym makaronie że właśnie ma strasznie dużo białka i warto to kupić itp. także kolega podał chyba dobry skład :) albo gazeta i producent razem bzdury piszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Z zawartoscia tego tluszczu na 100g to aby na pewno wszystko OK??
pozdrawiam.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Odświeżam, bo wczoraj zakupiłem makaron gryczany SOBA. Jest porcjowany - jedna porcja to 50g. W paczce porcji 6 czyli 300g. Niestety nigdzie nie ma inf. o wartościach odżywczych. Czy liczyć tak jak z kaszy gryczanej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wegetarianizm

Następny temat

trening poznym wieczorem

WHEY premium