SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maire / HARD FIGHT - redukcja i forma

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3037

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126





Witam wszystkie Ladies!



Na SFD zaglądam już od prawie roku, ale zawsze jako cichy obserwator ;)
Postanowiłam tym razem się ujawnić, i rozpocząć dziennik treningowy.






Aktywność w ciągu dnia :
codziennie około 20-30 minut szybkiego marszu

Uprawiany sport lub inne formy aktywności :
W PLANACH siłownia 3-4 razy w tygodniu,3 x interwały,NA RAZIE ćwiczenia siłowe w domu, aero

Odżywianie :
od około roku jem zdrowo, to znaczy staram się jeść jak najmniej soli, unikam słodyczy, piwa, Fast foodów (unikanie słodkości przychodzi mi łatwo, ale czasem zdarzy się jakiś kebab/pizza, no i raz na jakiś czas piwo ze znajomymi)

Cel :
wycinka tłuszczu, poprawa formy, poprawa jędrności dupska

Stan zdrowia : bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej :
siłownia, aero/interwały, bieganie, rower

Stosowane wcześniej diety :
nigdy nie stosowałam wymyślnych „diet cud", ani innych badziewów, w przeszłości podczas „odchudzania" jedynie ograniczałam słodycze i tłuszcze. Chciałabym zaznaczyć, że nigdy tak naprawdę się nie odchudzałam specjalnie, więc metabolizm mam w miarę w porządku.


Najtrudniej zrobić ten pierwszy krok, ale skoro już go wykonałam, to muszę robić krok naprzód, żeby się nie cofać !

Żeby nie być gołosłownym jutro idę zapisać się na siłownię, i zaczynam trening

Za chwilę wkleję plan treningu i diety, oraz zdjęcia


FOTY:







Nie ćwiczyłam jeszcze z wolnymi cięzarami, ale bardzo chciałabym zacząć. Powiedzcie, dobry to pomysł, czy najpierw ćwiczyć na maszynach?
Planowany trening:

1.Martwy ciąg
2. Popmpki (na razie nie potrafię męskich, ale robię przy ścianie, odsuwając się jak najdalej)
3.Przysiad z obciążeniem
4.Wyciskanie sztangi leżąc płasko
5.Wyciskanie sztangi na barki stojąc
6.Brzuszki (brzuszki proste, skośne i podnoszenie nóg leżąc)
7. Wznosy z opadu z obciążeniem


Te ćwiczenia mam zamiar oczywiście na początek zacząć z niewielkim obciążeniem i popracować nad techniką, a potem stopniowo je zwiększać. Czy taki plan na początek jest dobry?

Co do diety to myślałam o 1800 kcal, B/T/W 130/80/140






Ok, to tyle od mnie na tą chwilę, liczę na jakieś rady jeżeli jest coś nie tak, i KOPY W DUPĘ

Pozdrawiam , Maire

Zmieniony przez - Maire w dniu 2011-04-17 15:17:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robię brzuszki bo jakoś mi brakuje tutaj brzucha

Jak to brakuje??? Masz przecież plank Przyłóż się, to ci tak brzuche wytrzepie, że o brzuszkach zapomnisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OMG!!!

Z tą redukcją to jakiś żart?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Co Ty chcesz redukować chudzinko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
odchudzanie??? Za co ty sie chcesz ukarać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
jaka talia rozmarzyłam sie

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
Czekajcie, to uważacie,że niepotrzebna jest redukcja?
Jeżeli nie redukcja to co?
Bo chcę zaznaczyć, że nie macie do czynienia z dziewczyną opętaną manią odchudzania ;) nie zależy mi na zbiciu wagi (wagę podałam orientacyjną, bo nawet takowej nie posiadam)
Moim najważniejszym celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej i zarysowanie mięśni ;)

1. Chciałabym wzmocnić plecy, bo często się garbię
2. Chciałabym pozbyć się nadmiaru tłuszczyku z brzucha i boczków, marzy mi się brzuszek o taki:



Wiem, że aby mieć taki trzeba rozwinąć mięśnie, a zredukować dosyć m ocno tłuszcz...
3. No i tyłek oraz uda... Moje nogi ogólnie są szczupłe, a mi nie zależy na tym, aby były chude, a chciałabym mieć ładnie umięśnione uda (bo na razie mam takie "tłuszczowe poduszki" , które się o siebie ocierają podczas chodzenia :P

Moją motywacją są wszystkie Ladies którym się udało (podpatrywałam dzienniki różne)
Oraz przeglądanie zdjęć w tym temacie :https://www.sfd.pl/MOTYWACJA!_Jak_na_SFD_rodzi_się_piękno,_czyli_nasze_foty,_niekoniecznie_sportowe_,_-t667585-s9.html

Martucca, 4nn, Ann.. , LadyM, oraz inne dziewczyny które tam wklejały zdjęcia ... To właśnie do tego chcę dążyć :)



Dziewczyny chciałabym jutro już zacząć ćwiczyć, czy te ćwiczenia które sobie ułożyłam będą ok?:)

Zmieniony przez - Maire w dniu 2011-04-17 23:02:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Jesteś bardzo chuda, masz drobną budowę i odrobinę mięśni, pomyśl teraz nad niewielką rozbudową..., zeby było w czym rzeźbić... Chociaż prawdopodobnie uda Ci się jednocześnie zyskac pare kg mięśni i stracić te pół kg tłuszczu na brzuchu czy boczkach, który u siebie widzisz
Powinnaś zadbać o pełnowartościowe posiłki, trudno mi teraz podać rozkład, ale na pewno ponad 2000kcal. Jesteś w stanie przeliczyć ile jesz normalnie?
Nastaw się na ciężki trening siłowy, bez interwalów, areo. Jak ćwiczyłaś cos ostatnio możesz zacząć od tego A i B proponowanego przez Obli tu: https://www.sfd.pl/-t585708.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ale jak nie ćwiczyłaś w ogóle na siłowni, to średnio Cię widze z ćwiczeniami na wolnych ciężarach, zwłaszcza wielostawowymi
powinnaś klasycznie zacząć treningiem ACT: https://www.sfd.pl/-t18564.html 

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martucca, 4nn, Ann.. , LadyM, oraz inne dziewczyny które tam wklejały zdjęcia ... To właśnie do tego chcę dążyć

Skoro to o mnie, to się wypowiem Dziewczyno, jeśli chcesz mieć takie uda czy brzuch jak ja, to musisz narzucić na siebie przynajmniej 5kg masy mięśniowej. Ja jestem niższa o prawie 15cm od ciebie i ważę więcej!!!

Moim najważniejszym celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej i zarysowanie mięśni

Żeby mięśnie zarysować, trzeba je... MIEĆ. Ty ich masz minimalną ilość. Jeśli zaczniesz się redukować, nie będziesz wyglądać jak pani ze zdjęcia, które wkleiłaś. Zresztą... W tym artykule: https://www.sfd.pl/-t585708.html masz 2 zdjęcia kobiet o tym samym %BF. Odchudzania dla ciebie = wygląd tej chudej.

W kwestii nabierania masy mięśniowej u takich kruszynek jak ty wypowiadać się nie będę, poproszę obliques, żeby tutaj zajrzała. Osobiście widzę tutaj dietę na poziomie 2000kcal, ale poczekaj na obli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
Agak
Dziękuję za odpowiedź :)
Trening siłowy pragnę rozpocząć jak najbardziej :0 Jeżeli to ma mi pomóc to się dostosuję :)
Lady M
No to skoro na razie nie jestem gotowa na wolne ciężary, to zacznę od ćwiczenia na maszynach. Dziękuję za link :)
Martucca
Martucco, jeżeli trzeba, to mogę przytyć nawet 10 kg, byleby to nie był tłuszcz tylko mięśnie:)
Brrr, właśnie chciałabym uniknąć anorektycznego wyglądu! Nie chcę mieć ciała jak zasuszony kawałek wędzonego mięsa....


Jak widzę źle podchodziłam do tego wszystkiego, myślałam, że jak zrzucę tłuszcz to nagle ukażą się mięśnie, których najwidoczniej tam w ogóle nie ma

Tak czy siak dziś idę zapisać się na siłownię i zacznę robić ten trening obwodowy:)


Zmieniony przez - Maire w dniu 2011-04-18 08:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak widzę źle podchodziłam do tego wszystkiego, myślałam, że jak zrzucę tłuszcz to nagle ukażą się mięśnie, których najwidoczniej tam w ogóle nie ma
No nieee jakies miesnie miec musisz , ale masz ich o wiele mniej niz ta pani co zaprezentowalas, Ladnie wygladasz jestes szczupla, odchudzajac sie tylko sie przemienisz w szkieleta.
No i nie zapominaj ze niskie poziomy otluszczenia sa zabronione (biologicznie) dla kobiet, Fitnesski na zdjeciach owszem robia to zawodowo ale poswiecaja swoje zdrowie - nie maja okresu, swoje biusty -w to miejsce maja wstawione silikonowe wkładki.

Twoja sylwetka daje duoz mozliwosci, pocwiczysz na pewno sie wzmocnisz zmienisz strukture ciala, dodasz troche miesni bedzie ladnie, ale odchudzac sie dla kraty na brzuchu to droga do nikad
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co się dzieje?-> tyję a się kontroluję!

Następny temat

ciągle się kontroluję i ruszam a tyję!

WHEY premium