SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Magiczna bariera 150 kg.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 278 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3932
ten_nowy

Ty chłopie ciśniesz dwukrotność swojego ciała - mało kto na tym forum tyle robi.
Poza tym zastanawia mnie tak "niska" waga - ćwiczysz tylko na siłę? Czy może ćwiczysz żeby utrzymać się w konkretnej kategorii wagowej?

Tak staram się ćwiczyć siłowo ale jednocześnie trzymać kategorie wagową 75 kg.
ronnicoleman
Moze odpusc troche z objetosci klatki i przyloz sie do barow i tricpesu? Wiadomo wyciskasz klatka ale te paare cennych kg moze wpasc jak poprawisz te dwie partie

wydaje mi sie ze trenując klatka dwa razy w tygodniu to juz nie ma co odpuszczać z objętości bo to i tak juz jest troche mało , barki i tricepc robie raz w tygodniu
Wczoraj na treningu jednak nie było mocy ale filmiki nagralem wrzucę jeden ten własnie z płaskiej ławy co prawda 130 poszło nawet z lekkim stopem ale nie było mocy na więcej .


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 278 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3932
Udało mi sie wrzucić jeszcze kolejne 3 filmiki więc wstawiam i tak to wyglądało w poniedziałek , jutro kolejny trening
pompki
35kg
wyciskanie wąskie 100/4
skos głową w dół 120/4 ale chyba tylko pierwszy ruch doszedł do klatki








1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Na ta wage wynik bardzo dobry.
Wg Wilksa na pewno w konkursie masz najlepszy współczynnik-chyba ,żektoś jeszcze dołączy i nas zaskoczy .


Ćwiczysz metoda aktywnego opuszczania -dobra sprawa przy takim zaawansowaniu ale za długo nie można tego robić.
Pewnie zmieniasz co kilka tygodni na inny trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 278 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3932
masti
Na ta wage wynik bardzo dobry.
Wg Wilksa na pewno w konkursie masz najlepszy współczynnik-chyba ,żektoś jeszcze dołączy i nas zaskoczy .


Ćwiczysz metoda aktywnego opuszczania -dobra sprawa przy takim zaawansowaniu ale za długo nie można tego robić.
Pewnie zmieniasz co kilka tygodni na inny trening?

dzięki , Tylko jak sam wspominałeś liczy się progres a u mnie z tym cieżko , jesli by sie udało cos wygrac to bedzie to miłym zaskoczeniem , ale głównie chodzi mi o poprawę wyniku a z tym u mnie krucho . Po strasznie długiej stagnacji od pażdziernika 2014 do polowy grudnia wykonałem plan 10-tygodniowy który znalazłem też na sfd i właśnie wtedy poszło to do czego dążyłem od zawsze czyli dwukrotność wagi (zrobiłem 145/71,5) potem wiadomo okres lżejszych treningów i od tamtej pory .... dupa nie potrafię osiągnać nic więcej, dlatego licze że ktos spojrzy z boku i cos podpowie .

masti

Ćwiczysz metoda aktywnego opuszczania -dobra sprawa przy takim zaawansowaniu ale za długo nie można tego robić.
Pewnie zmieniasz co kilka tygodni na inny trening?

szczerze to nawet nie wiedziałem że jest to jakaś metoda (chętnie czegoś się dowiem ) . Trenuje raczej intuicyjnie , ale ze zmianami ciężko bo nawet nie wiem na co już mi brak pomysłu . Wiem ze moja słaba strona jest dolny odcinek wyciskania od klatki do połowy czyli raczej barki do poprawy tak ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
podobno na dolną część dobre są rozpiętki, przynajmniej Wzorek tak coś kiedyś pisał, dopytaj go najlepiej,

dobry mostek chciałbym taki, mimo że trochę opada pod ciężarem to i tak przepaść do tego co ja mogę zrobić, trenowałeś go jakoś specjalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 278 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3932
kabo9
podobno na dolną część dobre są rozpiętki, przynajmniej Wzorek tak coś kiedyś pisał, dopytaj go najlepiej,

dobry mostek chciałbym taki, mimo że trochę opada pod ciężarem to i tak przepaść do tego co ja mogę zrobić, trenowałeś go jakoś specjalnie?

no a ja znów słyszałem że jak sie trenuje siłowo pod WL to nie robic rozpiętek w ogóle , mam nadzieje że Wzorek tu tez zaglądnie i sam sie wypowie lub ktoś kto jest obeznany .
Co do mostku to nie trenowałem go jakos specjalnie z biegiem czasu sie "zrobił" ale oststnio kumpel mi powiedizł ze można i tak wiecej zrobic i mam tego świadomość , można butelkę z woda mineralna podłożyć pod plecy , jak wymostkuje tak mocno (stojąc na palcach ) to mi nogi podstakują trudno to opisac trzeba by zobaczyć :)
Wczorajszy trening Lekka klatka , mocne barki
WL z lekkim stopem
110x5
110x6 (była moc to dołożyłem po maluchu )
115x5
115x5
Skos góra
80x5
80x6
85x5
85x5
Barki na suwnicy za głowę
60x5
60x6
65x5
65x5
Wznosy bokiem
7,5x8
10x6
10x6
12,5x4
Tylny akton to juz na maszynie
Zarzut sztangi na klatkę
4 serie 50 kg











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
HemaTestosteron

no a ja znów słyszałem że jak sie trenuje siłowo pod WL to nie robic rozpiętek w ogóle , mam nadzieje że Wzorek tu tez zaglądnie i sam sie wypowie lub ktoś kto jest obeznany .


zawsze są przynajmniej dwie szkoły
i może jeszcze uzupełnię, że cos też pisał o rozpiętkach hantlami 50kg , więc mogą to być też power fly, a nie tradycyjne rozpietki

HemaTestosteron

jak wymostkuje tak mocno (stojąc na palcach ) to mi nogi podstakują trudno to opisac trzeba by zobaczyć :)


hehe, też tak czasami mam, więc wiem o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Siła bardzo dobra, do 150 kg już tak wiele nie brakuje, będę śledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7742
Nieno duzo brakuje :D Od 130 do 150 te 20 kg przepasci to czasem cale zycie trenowania :p jak ktos nie chce isc z waga do przodu . A probowales jakies treningi z dynamika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Zasugerowałem sie pierwszą stroną - 130x4 , mimo wszystko dużo mnie brakuje niż mi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyprawa, która poprawia płodność i podnosi poziom testosteronu

Następny temat

Konkurs kerad37 zaliczamy wymyk i odmyk.

WHEY premium