Z wielką przyjemnością informujemy wszystkich naszych Czytelników, że magazyn Perfect Body został patronem medialnym Fit Life Expo 2017!!!

Aby przybliżyć Wam samą imprezę poprosiliśmy organizatora o kilka słów wstępu. Jesteśmy przekonani, że jeśli zdecydujecie się przyjechać do Katowic - nie będziecie żałować!

Oddajemy głos Dawidowi Wójcikowi z Instytutu Publico odpowiadzialnego za obsługę medialną wydarzenia:

Już za niespełna dwa tygodnie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach za sprawą Fit Life Expo 2017 (30.09.-01.10.2017) stanie się największą areną sportów siłowych w kraju!

Tegoroczna edycja rozpoczyna cykl wydarzeń planowanych na kolejne lata. Odbywające się po raz pierwszy w kraju eliminacje do elitarnych zawodów Arnold Classic Australia 2018, najbardziej prestiżowe amatorskie zawody sylwetkowe IFBB Diamond Cup, spotkania ze światowej klasy gwiazdami kulturystyki, fitness i sportów siłowych - Mariuszem Pudzianowskim, Chul Soonem, Simeonem Pandą i wieloma wieloma innymi, zawody crossfit, konwencja fitness, wybór Miss Boom Boom czyli najlepszych fit pośladków, porady dietetyków, stoiska z suplementami diety, food trucki, strefa chillout, możliwość wzięcia udziału we wspólnych treningach a także niezwykła, i wydawać by się mogło niemożliwa, próba pobicia rekordu Guinnessa w liczbie pokonanych na rękę zawodników, podczas której śmiałkowie staną naprzeciw „jednej z najsilniejszych rąk świata”, czyli Rustama Babayeva, planującego pokonać ponad tysiąc chętnych!

FLE jest odpowiedzią na ogromne i rosnące zainteresowanie zdrowym stylem życia i sportami siłowymi. Chcemy, by nasza impreza docelowo stała się największym wydarzeniem branży fit i sportów siłowych w Polsce i tej części Europy. Cieszę się, że odbędzie się na Śląsku - w kolebce polskich sportów siłowych - mówi Mateusz Respondek, Prezes Zarządu Global Center Group, pomysłodawca i organizator Fit Life Expo 2017 i dodaje - po dokładnej analizie rynku przygotowaliśmy bardzo bogaty i wartościowy program, pełen atrakcji dla najbardziej wymagających uczestników, a wszystko to w jednym czasie i miejscu.

W imieniu własnym oraz organizatorów ZAPRASZAMY !

A poniżej kilka Gwiazd Targów!


Zmieniony przez - Biniu w dniu 9/15/2017 5:10:34 PM