SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maciej Hirsz wygrał Puchar Europy Centralnej w Czechach

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Wiadomość z Głosu Kaszub

Maciej Hirsz kontynuuje świetną passę. Tym razem nie dał szans rywalom podczas Pucharu Europy Centralnej, rozegranego w Czechach. Strongman z teamu Polskiej Floty wygrał z dużą przewagą udowadniając, że jest obecnie w świetnej formie.

Maciej pokazał solidne przygotowanie w każdej z 6 konkurencji. Łącznie dało mu to 85,5 punktów i pierwsze miejsce na 17 startujących. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy Čestmír Šíma (79,5 pkt), a trzecie Konstantin Iljin z Ukrainy (78,5 pkt). W zawodach startowali strongmani między innymi z Serbii, Słowacji, Austrii, Niemiec i Litwy.

– Już przed zawodami wiedziałem, że poziom będzie wysoki, ale też zdawałem sobie sprawę, że moja forma pozwoli mi walczyć o najwyższe lokaty – mówi Maciek Hirsz. – Z Czech wracam ze złotem i już przygotowuję się do kolejnych startów.

Świetne wyniki podczas ostatnich zawodów to w dużej mierze zasługa ciężkich treningów Maćka wraz z klubowym kolegą Mateuszem Ostaszewskim podczas minionej zimy. Strongman z Kartuz nie mógł sobie wymarzyć lepszego sezonu. Od zwycięstwa w kwietniowych zawodach w RPA cyklu Amateur Strong Man Arnold Classic, Maciej za każdym razem kończy zawody w pierwszej trójce. Najbliższa okazja do kibicowania mu nadarzy się 10 września w Sierakowicach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Świata Weteranów w Trójboju Siłowym - Sundsvall Szwecja 02-07.10.2017

Wiecej