SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

Maacek ,Konkurs Krata na Lato 2017

Wysłana -
maceek
Szczypior.trenuje
Tak po łepkach przejrzałem te treningi in ładnie to wygląda na moje, sensownie przemyślane. Tylko co taki ulaniec w kulturystyce robi ? Wyzywam Cię na następnej ustawce do porównanie bebzoli :)
Wyzwanie przyjęte
No to musisz się starać! Na razie masz brzuch przyrośnięty do kręgosłupa!
Wysłana -
Czyli-widzimy się w Libercu w tą sobote.
Będzie tam ktoś ,kto zagrozi Mackowi w ocenie brzucha ,do tego z rodziny :)

Wysłana -
Akurat w Libercu być nie mogę ale spokojnie :) będzie okazja

Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-11-16 13:33:58
Wysłana -
Niestety Liberec odpadł. Siła wyższa.

Dzisiaj Nogi

Wyprosty siedząc 4x15
Przysiad tylni 10x10
Dwójki 4x12
Wykroki 1x250
Wpięcia stojąc, siedząc 8x
Komentarz: coś mnie te krzyżowe nie przestają boleć ale jeszcze dają radę.
Wysłana -
Wiązadła krzyżowe?
One mogą boleć?

Pierwszy raz słyszę, że Cię coś boli!
Wysłana -
ojan
Wiązadła krzyżowe?
One mogą boleć?

Pierwszy raz słyszę, że Cię coś boli!

Więzadła mogą tak napierniczać, że chodzić się nie da

Może zle to określiłem...czuję spory dyskomfort w kolanie.
A co do bólu to łatwiej byłoby napisać co nie boli po treningu, czy rano...stary i zużyty już jestem ale olewam to i ćwiczyć będę dopóki się nie rozlecę

Zmieniony przez - maceek w dniu 2017-11-16 18:53:50
Wysłana -
Domyśłm się ,że siła wyższa-Góra Pakerów znów odniosła sukces :)

Wysłana -
Jeśli takie problemy to bym pomyślał nad pewnymi zmianami, moźe to będzie jakieś rozwiązanie.
Zmienić ćwiczenia na takie które aż tak nie obciążają kolan czyli prostowanie na maszynie i wykroki out do tego jakieś dobre neopreny. Powinno być lepiej ew. Choć nie polecam to ja w razie W mam zestaw startowy tramal tabletka i zastrzyk diclaka.
Wysłana -
Szczypior.trenuje
Jeśli takie problemy to bym pomyślał nad pewnymi zmianami, moźe to będzie jakieś rozwiązanie.
Zmienić ćwiczenia na takie które aż tak nie obciążają kolan czyli prostowanie na maszynie i wykroki out do tego jakieś dobre neopreny. Powinno być lepiej ew. Choć nie polecam to ja w razie W mam zestaw startowy tramal tabletka i zastrzyk diclaka.

Masz 100% racji. Wyprosty już od pewnego czasu traktuję tylko jako lekką rozgrzewkę przed przysiadami z małym obciążeniem. Wykroki wywalę albo zostaną w formie jednej serii bez obciążenia w ilości 200-300 na serię z zejściem poniżej kąta prostego na wykrocznej. Najbardziej kolana dostają przy wszelkich ćwiczeniach do kąta prostego, wszystko co ATG jest spoko Neopreny dojadą razem z monsterem
Strona 42 z 42
Dodaj odpowiedź