SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mały spadek tłuszczu zerowy wzrost masy mięśniowej POMOCY

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 60
A gdzie pozatym jest napisane że to dla Lasek. Jak tam mam ułożona dietę specjalnie dla mojej osoby.. Pozatym i tak 26. 03 kończy mi się tam kontrakt.. Więc tak jak kolega hidan 20 powiedział przytne kalorie i sam ogarnę swoje żywienie.. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
Czyli nie trzymales diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 60
A i zapomniałem z pytać.. Co miałeś na myśli mówiąc , bo waga czasami kłamie ].? Ta waga na której warzylem się pokazuje również ilość fetu i mięśni czy ona też może czasem kłamać? Makro składniki szczerze powiem że niemam pojęcia podesłał byś mi jakiś artykuł bym mógł się wdrożyć w ten temat? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 60
No różne są opinie.. Ale cheat Day też może być w diecie czy przeto że raz zakiedy zjadłem coś extra mój wynik 2 miesięcy to 300 gr tłuszczu stracone to raczej słabo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
patrz na lustro i wymiary
waga na 3 miejscu
jak zaczynasz treningi to jedyna chwila gdy można zrobić coś w stylu rekompu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 378 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12412
Piszesz że trzymasz dietę ale czasem jednak coś zjesz "extra"? Jak wcześniej waga spadała bez treningu a teraz nie leci to coś ściemniasz z dietą.
Tak w ogóle to smakuje Ci ta dieta? Ja bym chyba tylko obiad stąd zjadł.

Mówisz o cheat dayach a ja z takim poziomem tłuszczu to bym się w ogóle nad cheat mealem zastanawiał... Organizm ma na tyle dużo leptyny, że o spowolnienie metabolizmu nie masz się póki co martwić, nie na tych kaloriach.
Też proponuje FBW oparte głównie o wielostawy + jak chcesz to możesz coś na ramiona dorzucić. Treningi mają być ciężkie.
Co do tej wagi to zapomnij, większość źle odczytuje ilość wody w organiźmie i i wychodzą później cuda wianki.


Zmieniony przez - wakor w dniu 2017-03-15 09:38:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 60
Dzięki za porady. Już chyba rozumiem co robiłem źle.. Koniec z extra jedzeniem obetne kalorie. Zmienię trening i zobaczymy jaki bd efekt. Czyli waga BMI przy moim zatluszczeniu może warjowac.. dobrze czyli narazie daje se z nią spokój ;) a co do Diety nie zawsze wszystko mi smakuje ale większość posiłków jest dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 60
Lodianin 1 o co chodzi z tym coś w stylu rekompu ;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
budowa mięsnia i spalanie tłuszczu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fenix Ground Zero + Lecytyna???

Następny temat

[BLOG] Mam na imie ,,,, i mam problem (II podejscie do bloga)

Wiecej