SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Mały problem z jajkami. Help

Wysłana -
Jesli masz mozliwosc to udaj sie do lekarza, powiedz mu o wszystkich lekach i pokaz wyniki badan.
Wysłana -
Korekkorek
Ale to może najpierw zająć się LH i fsh no i małymi jadrem (mam jedno bo drugie kiedyś mi usunięto z powodu mechanicznego skrętu o 180 stopni) zawsze było spore teraz 1cmx0,5 i jeszcze często czuje tępawy ból i ucisk


Nic wczesniej o tym nie wspomniales, jesli mozesz to zrob przed wizyta u lekarza badanie USG- aby miec caly komplet badan zeby lekarz mial pelna dokumentacje.
Wysłana -
Urolog powiedział że jest ok. Ale przysadka zablokowana w 100% ale dał mi namiar na lekarza który odblokowal nie jednego co mocno się zabloczyl. Tak że podobno nie ma tragedii. Dzięki wielkie za pomoc
Wysłana -
Byłem u androloga i powiedział że jest zablokowana przysadka ale powoli zaczyna startować i narazie nie ma sensu brać dalej clomoidu bo może sama wystartuje lekka poprawa z LH no i skok prolaktyny to podobno dobre wyniki a jądra pracują i produkują testosteron tylko nie plemniki. Na chwilę obecną jestem bezpłodny w 100% bo przysadka nie wysyła informacji o produkcji plemników tak mi powiedział urolog a androloga potwierdził. W najgorszym przypadku będę bezpłodny... ( dobrze ze mam chociaż jedna córkę)
Wysłana -
Taka sobie ta diagnoza, ja bym nie był z niej zadowolony no ale to w końcu lekarz i nie mnie podważać/oceniać jego diagnozy.
Wysłana -
Płodny bedziesz jak przysadka zacznie produkowac FSH - to ten hormon jest odpowiedzialny za spermatogeneze.
Strona 6 z 6
Dodaj odpowiedź