SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mały problem z jajkami. Help

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Witam mam mały problem ale to może mi się tylko wydaje. Skończyłem 21 dni temu cykl 60 dniowy. Jest to mój drugi cykl, pierwszy przebiegł ok i był krótki. Miałem łącznie 20x250mg/1ml testa enana i 10x250mg/1ml deca. Co 3 dzień brałem testa a co 6 deca. Do tego przez pierwsze 50 dni metanabol 25mg dwa razy dziennie a przez ostatnie 10 dni proviron. Odblok: hcg 5000ui w dawkach 1x1000ui co 2 dzień od 3dnia przed końcem cyklu (czyli 3 dni przed końcem już zacząłem się odblokowywac) 1 dzień przed końcem zacząłem łykac clomoid aż do teraz łącznie już 21 tabletek zostało mi jeszcze trochę i mam pod ręką nolve i pragnylu(hcg 5000ui). I teraz mój problem jajka od końca cyklu zmniejszyły się no 3 krotnie mają teraz rozmiar może 2cmx1cm i nie widać zmian żeby się powiększaly. Może dobić jeszcze 5000ui tylko jak??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Płodny bedziesz jak przysadka zacznie produkowac FSH - to ten hormon jest odpowiedzialny za spermatogeneze.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362729 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663985
Zacznij od ankiety dzialu i wrzuceniu wynikow badan
Lecz pct sknociles na wlasne zyczenie
Co za kretyn ci to rozpisal


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-02-08 07:16:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
1. WIEK: 26
2. WAGA: 96
3. WZROST:179
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata. Ale od roku tak mocno intensywnie
6. DIETA:
-białko: 200-300 gram/dziennie
-węglowodany: 400g/d
-tłuszcz: 100g/d
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 cykle, jeden wcześniejszy krótki 4 tygodniowy tylko Mietek i test ale po nim czułem się bardzo dobrze i nie miałem żadnych problemów był on w lipcu/sierpniu. Ten drugi opisałem wcześniej.
8. TRENING: 3/4 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa, na końcu rzeźba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 21 dni temu, trwał 60 dni
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): dobrze zbudowany rączej tycie
13. STAN ZDROWIA: ogólnie dobrze ale po cyklu jestem strasznie zchorowany (angina itd.)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120x1, 100x10
-martwy ciąg: 150x 8
-przysiad 130 x 10 dodam jeszcze że przed tym cyklem robiłem szczegółowe badania. Testosteron, estrogen, morfologia, prawie wszystkie witaminy, posiew itd. I wszystko wyszło ok. Teraz badań nie robiłem. Mam zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Na cyklu było ok jajka w normie jednak pod koniec. Libido i samopoczucie mocno w dół no i ten mój problem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362729 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663985
Do którego tyg szla deka do którego test?
Hcg dajemy dopiero po cyklu a sermy po hcg
Przed pct robimy badanie hormonow aby je wyrownac
Dzisiaj lub jutro do labu i badania
Test calkowity
Estradiol
Prolaktyna
Progesteron

Lh i Fsh i wrzucasz wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Deca i test do ostatniego tygodnia tak jak napisałem. Co 3 dzień wbijaj 1 ml/250mg testa a co 6 dzień 1 ml /250mg testa i 1ml deca razem. Czyli w sumie tygodniowo 530-550mg testa i 285mg deca i przez pierwsze 50 dni Mietek 50mg dziennie a ostatnie 10 proviron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Dobra badania zrobię jutro rano więc wieczorem albo w poniedziałek wrzucę co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362729 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663985
No to blok murowany
Komplet badan teraz, mogles zrobic dobre pct za grosze teraz sie wykosztujesz razy 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
A jak z tym hcg i nolvy narazie się wstrzymać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Trudno ;( następnym razem zapytam o radę zawodowców a nie osoby która ogarnia towar ;/ tylko powiedzcie mi czy nie jest za późno i jeszcze coś da radę z tym zrobić? Odstawić narazie clomoid czy brać? Czy mam się udać do lekarzy specjalistów czy wy mi pomożecie? Kurde teraz to mam stresa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15718 Napisanych postów 17792 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195099
Odstaw clomid i zrób jak Lodzianin pisał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej