SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe zapytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
Siemanko mam do was parę pytań ale najpierw tabela
Wiek : 15
Waga : 60
Wzrost : 165
Staż treningowy: 3 miesiące
Obwód pasa: 79cm
Obwód klaty: 87cm
Obwód uda: 50cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Piłka nożna full tydzień
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :Żadne
Stan zdrowia: Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: Piłka XD
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Żadne
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: Żadne
Wrażliwość na stymulanty:Żadne
Możliwości finansowe: do 500 zł
Cel/problem/opis: Poprawa sylwetki,schudnięcie trochę,przyrost masy mięśniowej
Oto mój pomysł na dzień
6:50 wstaje
7:00 śniadanie (owsianka,płatki,lub inne z tych rzeczy)
8:00 marsz w pole
11:00 2 śniadanie (jajko)
14:00 trening (pompki z obciążeniem 5kl,brzuszki,przysiady,podciąganie,i inne,nie mam hantli ani dostępu do siłowni)
15:00 obiad (mięso itp co ma dużo białka)
16:00-18:50 piłka nożna albo bieganie)
19:00 kolacja (budyń,coś leciutkiego kefir)
22:00 spanie
i tak codziennie przez miesiąc jeśli wtedy bym miał dużo tłuszczu to bym dodał 19:30 czwiczenia do spalania tłuszczu
I mam jeszcze pytanie czy mógłbym brać kreatyne w 2 miesiącu wakacji jak tak to jaka w proszku czy w tabletkach
Gdybym przestał brać kreatyne po tym jednym miesiącu to bym osłab?
Jag by co pompki i resztę robię z aplikacją na telefonie jeśli ją chcecie napiszcie sobie 100 pompek


Zmieniony przez - Loczer w dniu 2017-06-05 19:15:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Loczer
A mam pytanie bo często jak ćwiczę to strasznie trzęsą mi się ręce i np po jednym dniu ćwiczeń na drugi dzień nie mam siły i Energi



Zmieniony przez - Loczer w dniu 2017-06-08 15:02:33


To normalne .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
masz nierealne cele, schudnąć i nabrać mięśni do tego treningi typu 100 pompek itp są slabe, odżywianie też nie wygląda super

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
Czy mógłbyś to zmienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 193 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1880
Tego wyzwania musisz podjąć się sam. Dobry trening np. Fbw, do tego najwazniejsza rzecz czyli dobra dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Wstaw tę dietę w postaci zrzutu z kalkulatora kcal na potreningu.pl.


Jakim sprzętem dysponujesz?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
No ...żadnym ale czy mi nie wystarczy np moje obcążenie ciała już nie mówie o schudnięćiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Dobrze gdybyś ćwiczył całe ciało w oparciu o przysiady, wykroki, pompki, podciągania na drążku..itd.
Same pompki w kosmicznych ilościach nic nie dadzą.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
A np z obciążenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jak najbardziej, możesz go używać do ww. ćwiczeń. Plecak z ciężarem do pompek, do podciągania...itd.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
A mam pytanie bo często jak ćwiczę to strasznie trzęsą mi się ręce i np po jednym dniu ćwiczeń na drugi dzień nie mam siły i Energi


Zmieniony przez - Loczer w dniu 2017-06-08 15:02:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3611
To normalne że po treningu jesteś zmęczony, ponieważ organizm regeneruje mięśnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] blacoov sportowa sylwetka w 12mc

Następny temat

Martwy z pasem czy bez ?

WHEY premium