SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małysz vs Stoch

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3510

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Dla mnie rachunek jest prosty

Puchary Swiata-Małysz 4(jako jedyny 3 razy rzedu) Stoch 1 1-0 dla Małysza puchar jest najbardziej miarodajny bo jest duzo konkursów
Mistrzostwa Świata-Małysz 4zlote,srebro i braz Stoch 1 złoty 2-0 dla Malyśza
TCS-Obaj wygrali po 1 razie wiec bez punktow
Igrzyska Olimpijskie-Małysz 3 srebrne,braz-Stoch 2 złote 2-1 tutaj punkt dla Stocha
Caloksztalt styl wygyrwania-3-1 dla Małysza,Malysz jak był w formie to nikt z nim nie miał szans,przeskakiwał ich o 10 metrów,a Stoch zazwyczaj jak wygrywa to na styk,pomijam fakt,ze Malysz byl sympatyczniejszy

Dla mnie 3-1 dla Małysza,lepszy od Stocha bez watpliwosci
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Małysz skończył karierę, Stoch wciąż jest aktywnym sportowcem. Na takie porównania czas przyjdzie, gdy Kamil również będzie na emeryturze
1

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Lato mamy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
nie wiem czy takie porownanie niektórych punktów jest właściwe,np mistrzostwa świata ze złotem olimpijskim. Jednak w znacznej wiekszosci dyscyplin olimpiada jest o stopień wyżej od mistrzostwa świata,a zatem przelicznik 1:1 niekoniecznie moze być miarodajny

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Była już ta kwestia poruszana bodajże w temacie o skończonym w marcu Pucharze Świata.

Jw, skończy Stoch to można będzie porównywać. Chociaż dla mnie to nie ma znaczenia, który lepszy.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Mi też obojętne kto wygrywa z Polaków, grunt by Nasz hymn dumnie brzmiał

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
wikt
Była już ta kwestia poruszana bodajże w temacie o skończonym w marcu Pucharze Świata.

Jw, skończy Stoch to można będzie porównywać. Chociaż dla mnie to nie ma znaczenia, który lepszy.


to ten sam autor pisał wtedy, ma widocznie jakiś kompleks Stocha czy cokolwiek podobnego

porównywać karierę kogoś kto już dawno nie skacze - z kimś kto może miec przed soba jeszcze kilka udanych lat - jest po prostu bezsensu, ale na siłę zawsze mozna szukać zawsze z dupy argumentów byleby przekonać do swoich racji

oczywiście obydwaj są Wielkimi Sportowcami i mam nadzieje,ze Stoch osiągnie jeszcze więcej w swojej karierze niż Małysz i za to trzymam kciuki w nadchodzących latach wtedy odświeżę ten temat i nie zapomnę o tym tutaj napisać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg na 5 km

Następny temat

jak zwiekszyc siłę rzutu?-oszczep

WHEY premium