SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

M-1 50: Grabowski vs Tybura

Wysłana -
Już 15 sierpnia w St. Petersburgu o pas mistrzowski wagi cieżkiej zmierzy się dwóch reprezentantów Polski - Damian Grabowski kontra Marcin Tybura! Oby obyło się bez kontuzji i obaj panowie wyszli do walki w życiowej formie 15 sierpnia jak typujecie pojedynek?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Trybson ?
Wysłana -
F24: Ostatnio trenowałeś z Damianem Grabowskim, jak wyglądały wasze treningi? Jak się sparuje z gościem 40 kg cięższym?

BB: Damian bije jak baba, więc nie było tak źle (śmiech). Oczywiście żąrtuję, ale na poważnie. Damian sparuje z zawodnikami swoich gabarytów lub zbliżonych do gabarytów jego rywala. Ja robiłem z nim treningi techniczne, głównie w postaci tarczowania, ale również zadaniówek w parach. Moim zdaniem Marcin Tybura będzie miał z nim bardzo ciężko wytrzymać pięć rund, a co dopiero wygrać ten pojedynek. Osobiście nie wyobrażam sobie innego rezultatu jak zwycięstwo Damiana. On jest w życiowej formie, o czym będziecie mogli się przekonać 15-ego sierpnia podczas gali M-1. Cieszę się, że mogłem dołożyć swoją cegiełkę do tego.
Wysłana -
bedzie transmisja jakaś?
Wysłana -
siwy__00
bedzie transmisja jakaś?

od 16 na kanale Бойцовский клуб
od 18:30 na http://m-1global.tv/ 
Wysłana -
k***a trzeba być sknerą ,żeby streamować kartę która ksoztuje 1 $

http://gofirstrow.eu/watch/275459/1/watch-m-1-challenge-50.html

leci już

zaj**ista jakość tbh

Zmieniony przez - xper w dniu 2014-08-15 17:20:45

Zmieniony przez - xper w dniu 2014-08-15 17:21:58
Wysłana -
nie wręczają im już tych gigantycznych samowarów, jak kiedyś?
Wysłana -
Nie dość, ze ring, to jeszcze walczą na polu Chyba wole nasze swojskie KSW od tego m1
Wysłana -
50 osób widownia ,pewnie 30 polacy
Wysłana -
a już najgorszy ten kacapski komentarz, wyłączyłem dźwięk bo słuchać się tego nie dało...
Wysłana -
Ale ruski Michael Buffer daje rade

...
I co teraz? będą się bić w sprzęcie?

Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2014-08-15 18:21:20
Strona 1 z 11
Dodaj odpowiedź