SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MW-G180-EX-GL - Radełkowanie

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sztanga jest tak sliska, ze nie da sie jej porzadnie chwycic, wczoraj juz przy rozgrzewce w pierwszej serii uchwyt zaczal mi sie poszerzac - rece doslownie rozjezdzaly sie na boki po radelkowaniu, co nie wystepowalo przy przy sztangach 28mm. Gdybym mial bardziej spocone lapy i bylaby to 5ta seria i 20kg wiecej to lapska rozjechalyby mi sie tak, ze sztanga spadlaby mi na krtan. Musialem przerwac serie i zalozyc rekawiczki.

http://www.marbo-sport.pl/marbo-sport-gryf-prosty-180cm-zaciski-mg-180.html
na tej cwicze kilka miesiecy i chocbym mial niewiadomo jak spocone lapy zawsze mam pewny chwyt, a 30mm to musze cwiczyc w rekawiczkach o.0 To normalne? Macie pojecie co z tym mozna zrobic, bo jak mam robic kazdy trening w rekawiczkach to ja dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Nie widzę innej możliwości jak ćwiczenie w rękawiczkach, jeśli taki problem występuje. Radełkowanie zrobiliśmy takie jak w sztangach olimpijskich, gdzie nikt na to się nie skarżył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no trudno jestem gruby to i poce sie jak swinia, poprobuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
proponuję użyć magnezji koszt nie duży a chwyt się poprawi nawet i przy mocno spoconej dłoni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak bede chcial np. zmienic nute na foobarze to nie zaj**ie calej klawiatury na bialo :P ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
ja zawsze ze względów bezpieczeństwa trenuję w rękawiczkach roboczych z wylaną gumą na dłoniach, takie niebieskie gumowe po wewnętrznej stronie Spróbuj a problemu nie będzie

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-09-20 18:00:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
O czym Wy mówicie Radełko jest po to aby ułatwić chwyt. Jeśli jest do dupy to trzeba to poprawić. Mam stary gryf wzmacniany i jest elegancko z tym. Więc dlaczego do tego nie wrócić skoro było dobre? Jeśli przy większych ciężarach puszcza chwyt to wtedy magnezja

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dorzucilem do treningu przedramiona i juz nie placze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze zestawu do domowej siłowni +1000zł

Następny temat

Jaki atlas do ćwiczeń kupić? (1000-2000 zł)

WHEY premium