SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MUSCLE TEST od Burneiki... Opinie,porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
witam.Jako ze jestem nowicjuszem dopingu i nie chce narazie siegac po strzykawke rozwazylem opcje Prohormolnalna na poczatek.JW MUSCLE TEST od burneiki.Jest to niby Mix dymethazine-podwojnie metylowanego PH podobno jednego z mocniejszych PH na rynku i EPistane duzo slabszego jednak podobno b.skutecznego podobnego w dzialaniu do winstrolu.DO tego niby jakies witaminki.Tutaj sklad zawartych zwiazkow:



Amount per serving Percent daily value



17-dimethyl-5a-androstan-3-one-3.3′-azine (17b-OH-2a) 2a,3a-epithio-17a-methyl-5a-androstan-17b-ol Phospholipid Matrix 410mg  *
Thiamine 10 mg 667%
Riboflavin 10 mg 588%
Vitamin B3 (niacinamide) 50 mg 250%
Vitamin B12 (methylcobalamin) 10 mcg 167%
Vitamin E (d-alpha tocopherol succinate ) 15 IU 50%

Dzeinna zalecana dawka to od 2 do 4 kapsul (2xdzien 1-2 kaps)
Teraz moje pytania:Czy stosowal to juz ktos i moze cos powiedziec na temat tego srodka.Czy klepie i jak w podanych wyzej dawkach.Czego mozna sie po tym srodku spodziewac i w jakim czasie?MAm ny mysli kiedy mozna zaczac czuc juz jego konkretne dzialanie.I jak z sila na cyklu ile na +.Bedzie to moj pierwszy kontakt z tego typu srodkami.Dieta bedzie taka:3-3,5 bialko 4-5wegiel i 0.5-1gr tluszczu.Regeneracja 8-10 godz.Prosilbym o podpoweidzenie w zakresie oslonek cisnienie,watroba i ew.odbloku i rozpiski oraz tego jak dalej postepowac po zakonczeniu cyklu.JAK z dieta itp itd.Co na podtrzymanie itd.Z gory dzieki i pozdrawiam

Acha wszystkie inne porady,ciekawostki,spostrzezenia mile widziane.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4445
Moderatorzy - wywalcie ten temat, przecież trzeba być idiotą, żeby nie zauważyć w tym nachalnej, brutalnej reklamy... Już w tym tygodniu chyba 4 temat o tym szicie, macie swój dział "stejkowcy" i tam sobie promujcie te śmiecie...

Litwin niedługo będzie dawał dupy za kase chyba... Niech robi hajs na zdrowie, ale robić to jak faceci, a nie tak, że niedługo "hardkorowy koks" zagości w mojej lodówce...

AAaa odnosnie tego wynalazku: i tak bez apteki się nie obejdzie, bo to blokuje, wywala gino, dewastuje wątrobę - jak to zwykle w przypadku SAA/PH bywa...
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
ehehehe.Super tylko ze ja mowilem powaznie i nie mam zadnego zwiazku ani za tamtym dzialem ani z nikim kto to sprzeaje ani nawet od dluzszego czasu z silownia.Chce wrocic do treningu tym razem nieco bardziej na powarznie a nie chce zaczynac od niewiadomo jakich srodkow.Na te przyjedzie czas jeszcze.Dlatego pytam moze uda mi sie cos zrobic na PH pare kg acha.Odnosnie tego skladu wzialem to stad... :P
2
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
widze ze chyba nikt nie napisze nic ciekawego.Trudno przyzwyczailem sie juz <bezradny> :((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4445
Bo pytania są zgoła nieprecyzyjne.

Dieta: poczytaj.
Profilaktyka: poczytaj.
Odżywki: poczytaj.
Odblok: poczytaj.

Nie wiem dalej o co chcesz pytać i czego jeszcze nie wiesz.... Moim zdaniem i pewnie zdaniem znakomitej większości zdrowiej i mądrzej zrobisz jak kupisz zamiast tego wynalazku metanabol. Wątroba z pewnością będzie ci wdzięczna, mozna wtedy cykl pociągnąć te 6 tygodni, a przy PH tak się utarło, że 4tyg to max.

Do tego - meta nie blokuje tak tragicznie jak prohormony (generalizując).


No dobra; odnośnie profilaktyki (w skrócie):

wątroba (podczas brania): lecytyna 0,5g do każdego tabsa ew. esseliv (drozej, a bez roznicy)
wątroba (po cyklu - regeneracja): hepatil wykonczyć pudełko, lub AOL Ultimate Nutrition też wszamać wszystko (chodzi o ornitynę; AOL lepiej bo więcej i taniej)

ciśnienie: czosnek (żywy lub tabletki) w dawce podanej na opakowaniu - w razie potrzeby zwiększanej (trzeba mierzyć ciśnienie regularnie)

nerki: pić conajmniej 4-5l wody na dzień; można dołożyć ekstrakt żurawiny opcjonalnie...

kości: magnez w dawkach dużych po 200% RDA podzielonym w ciągu dnia

cera: cynk w ilości 30mg-50mg jonów dziennie

do tego dobre witaminy (polecam dymatize super multi).

dużo antyoksydantów: witC 1g ed, ALC 3g ed, ACC 0,5g ed,

no i oczywiście omega3, albo jeszcze lep[iej: tran w płynie z apteki (zawiera bycze dawki wit A,D,E oraz duuużo kwasów tłuszczowych omega3)


Ta profilaktyka oczywiściw większości także powinna być stosowana do odbloku.

A odblok to liść klomidu (w przypadku mety pierwszy tabs wzięty następnego dnia od skończenia mety) - 1tab ed.

Mozna do tego dorzucić IA naprzykład ATD (np. Novedex XT).
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Odswiezam temat ale chcialem polecic ten produkty jak dla mnie warty uwagi wlasnie jestem na cyklu z tym ph i moge powiedziec ze naprawde :) ma kopa, dobra pompa na treningu i niesamowity przyplyw sił, przy wiekszych dawkach czuc troche kiche :) ale porcja 1 rano i 1 kolo 17-18 jest spoko przy wadze 85 kg odczowam pompe caly dzien
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
chopy co wy gadacie wogole sa inne ph pewniejsze np te http://worldssupplements.com/category.php?id_category=10 bez pimpu panowie :D moze jak bym dostal na testy to od burneki to ze 3-4 paczuszki by cos porobily o ile jest ten sklad co pisze a epi dziala jak kosmetyk wiec wiecie
3

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 406 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16104
po 1 podobny temat juz istnieje
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
:D no to masz 2 :D

Zmieniony przez - omadyn w dniu 2012-05-12 13:11:40
1

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 76
Jest lipa za ta cene , ja waze 73 kg i minimalna dawka to dwie dziennie tab co wystarcza na 4 tygodnie a koszt takiego cyklu to 190 samego muscle testa plus oslonki chociaz podobno sa w srodku juz w kapsulce do tego cos na odblok np nolvadex bo dziala tez na ginko wiec powiedzmy ze kolo 260 -280 zl kosztuje cie cykl na jednym pudelku . Ja jadlem 4 tyg po 2 kaps i jestem zawiedziony strasznie pierwsze dni ciezko bylo spac ale to akurat dobry znak pozniej mocna pompa na treningach ale efekt szybko oslabl , koncowke cyklu postanowilem sprawdzic maksymalna dawke ktora bralem 2 dni i wtedy efekt znowu sie wzmocnil , ogolnie dno jak dla mnie fakt faktem przyszlo z 3 kg suchego miesa ale za te pieniadze lepiej tescika kupic po ktorym efekty beda lepsze . a koszt na maksymalnej dawce to 380 zl za same 2 pudelka plus reszta wiec to kosmiczne ceny a efekty marne plus do tego gingo jest widoczne przynajmniej u mnie bo odczuwam a nie mam takiej tendencji
5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enthanwybor

Następny temat

odblok susta/omka - co i jak

Wiecej