SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MULTI STEROL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Czy ktoś to stosował i jakie miał efekty?
Czy warto kupić?

SSJ4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
2 opakowania w 30dni ??? ło a kuracja niby ma trwac 3miechy to dzieki tyle kasy a zadnych efektów :((

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słyszałem że MULTISTEROL jest bardzo dobry. ALE... mi osobiście się wydaje że to tylko bajer bo reklamują że w skóładzie jest hormon wzrostu i testo a to koksy więc nie mogli by tego przecież legalnie sprzedawać więc to pewnie ściema na całego widziałem reklame wktórej firma FARM-TECH (bodyland)daje gwarancje na 10 KG masy po opakowaniu a drugą odrzywkę przy zakupie sterolu jeszcze gratis zciema na całego. adres tej firmy to www.bodyland.pl nie znalazłem tej strony jednak. czekam na wypowiedzi innych!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
CZesc!Tez probowalem wejsc na strone www.bodyland.pl ale wymagane jest haslo i nazwa uzytkownika>??????
Skad nby mam ja wziasc.?
Moze se wymyslic heheh.
MULTISTEROL.?????SLyszalem ze podobnie jak koks dziala etz NATURAL STEREOL COMPLEX LUB NATURAL STEREOL EXTREME UNIVERSALA????A co do tego MULTISEROL to ajk dowie sie ktos gdzie mozna to kupic to prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam

Michal

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wkońcu strona www.bodyland.pl działa niech ktoś kupi multisterol i go wyprubuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
z tego co slyszalem to sterole Uniwersala maja przy Tribulusie znikome dzialanie.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brałem multi sterol i działa za***i... Jest też dowód na to że w ms jest hGH ,bo prZez miesiąc urosłem ponad 2 cm w
góre.jak chcesz mieć duże przyrosty musisz ciężko trenować(podobnie jak przy kuracji sterydami).tylko bez przesady z treningiem bo możesz się przetrenować.ogólnie preparat jest super.polecam.

ZAADO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile masz lat i wzrostu Zaado?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Hm ...

Zaado
Liczba wysłanych artykułów 1

Urósł i to w górę a nie na boki )

Dobre.

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
osobiscie sadze ze samego niewarto brac.NAjlepiej polaczyc t z jakimis amnokwaskami, hmb , kreatyna , glutamita..i dobra dieta+ trening wtedy efekt powinien byc ok.

Michal

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
ja bym to zamowil ale u mnie ta strona niedziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13074
cześć
Zaado jak mógłbyś to napisz coś wiecje na temta tego środka{jakie były rezultaty ?
pozdrawiam


Lolo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA - czyżby nie było nowej odsłony?

Następny temat

preparat Olimpu HMB

WHEY premium