SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MS-L001 + MS-S001 + MH-C002

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-lawka-dwustronnie-regulowana-l001.html
to jest ławka SEMI-PRO? pokażcie ludziom na co przymocowane są do metalowych elementów te wykonane z PŁYTY WIÓROWEJ (!!!) oparcia. odpowiem może, bo tego nie pokazujecie na zdjęciach - NA 2cm WKRĘTY. szok! chwalicie się dookoła, że macie spawany a nie skręcany sprzęt a oparcie ławki, na które działają ogromne przeciążenia wykonujecie z płyty wiórowej i przykręcacie ją na wkręty! tak ciężko i trudno jest zrobić to właśnie na śruby, od których to tak się wzbraniacie? to jest linia SEMI PRO? to jakie są rozwiązania w linii HOME? aż strach pomyśleć. wydałem prawie 300pln na ławkę mocowaną na wkrętach...!

http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-lawka-prosta-do-wyciskania-l003.html
znowu porażka... czy ja mam zawsze trenować wyciskanie sztangi na tej ławce przy pomocy partnera? wykonywanie samemu na tej ławce tego ćwiczenia to NIEBEZPIECZEŃSTWO! mam 182cm wzrostu i jeżeli nakładam ciężar powyżej 80% mojego ciężaru maksymalnego w tym ćwiczeniu, to nie jestem w stanie go wyrwać ze stojaków, których wysokość dobrano chyba dla karłów. może mam słabe tricepsy? nie mam pojęcia? mało chyba jest jednak osób, które siłą tricepsa dają radę wycisnąć sztangę ważącą 120kg. w pojedynkę nie da się trenować wyciskania sztangi na klatkę na tej ławce przy maksymalnych obciążeniach (przynajmniej przy moim wzroście a king kongiem nie jestem). mogę powiedzieć, że 250pln wyrzuciłem w błoto.

http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-drazek-dlugi-do-wyciagu-c001.html
drążek do wyciągu o wytrzymałości 120kg! szok! chyba mnie sprzedali inny (wybrakowany?). po ok. 2 miesiącach treningów na tym drążku wygiął się w dwóch miejscach bliżej jego środkowej części. w tych miejscach poodpadała farba, którą jest pokryty. nic dziwnego - drążek jest pusty w środku. tylko dlaczego piszecie, że testowana wytrzymałość tego drążka wynosi 120kg??? ja trenowałem na nim z różnymi obciążeniami w różnych ćwiczeniach, które nigdy nie przekraczały 90kg (przyciąganie drążka do klatki piersiowej lub karku na wyciągu). badziew jednym słowem.

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
zmieniłem tytuł - proszę zgodnie z regulaminem tytułować recenzje nazwami produktów.

MS-L001- w każdym produkcie z linii Home oparcie wykonane jest w płyty MDF bądź z płyty wiórowej mocowane na wkręty. Nigdzie tego nie ukrywamy. Jest to standardowy materiał wykorzystywany w produkcji ławek w tym segmencie cenowym.
W linii PRO jest to właśnie sklejka z nakrętkami pazurkowymi + śruby.

MS-L003 - wymiary ławki są dokładnie podane na stronie - wystarczyło sprawdzić czy osobie o danym wzroście będzie się wygodnie ćwiczyło. Wystarczyło kupić 40 zł droższą ławkę z regulacją wsuwek.

MH-C002 - w opisie nigdzie nie piszemy że jest to z pełnego pręta :) W cenie 20 zł z pełnego pręta :) :)

Pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
ms-L001 nie jest ławką z linii HOME a SEMI PRO... wkręty użyte do mocowania oraz sama płyta wiórowa nie powinny mieć więc wg mnie miejsca.
co do ms-L003 to powinniście zamieścić w opisie sformułowanie "ławka dla karłowatych".
co do mh-C002 to kwestia dotyczy tych 120kg testowanej wytrzymałości, która nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości.

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
rocco80: Pokaż mi firmę, która w tej cenie ławki stosuje sklejkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
o ile płytę wiórową można jeszcze przeboleć, to już mocowania jej do metalowych elementów ławki na 2cm wkręty nie zdzierżę i basta!

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
ale masz problem. zorientuj sie najpierw w rynku sprzetu do cwiczen, a nie sie czepiasz wkretow, na ktorych mocowane jest siedzisko. Przeciez to nie ma znaczenia, bo naciski wywierane na siedzisko sa w takim kierunku, ze spokojnie wystarcza 2cm wkrety. Zgadzam się, że działają duże przeciążenia, ale przecież większość z tych przeciążeń bierze na siebie profil ławki a nie to co w środku tapicerki.
A z tą ławką do wyciskania to zupelnie przeginasz. Czyta się opis przedmiotu i jak wymiary nie pasuja to sie nie kupuje, albo kupuje z regulacja.
Sprzęt semi-pro to semi-pro, a nie professional. Nie chcesz płyty wiórowej i małych wkrętów, to kupujesz professional albo robisz sam. Ja osobiscie nie spodziewalem sie nie wiadomo jakich rozwiazan w semi-pro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
posłuchaj stary... ja nie potrzebuje sprzętu PRO, bo siłowni w celach zarobkowych nie prowadzę, gdzie sprzęt jest eksploatowany na okrągło po kilka-kilkanaście godzin przez 6-7 dni w tygodniu. nie kupuję też sprzętu z linii HOME, bo nie jestem niezbyt silnym dzieciakiem czy też inwalidą i nie ma mi służyć do rehabilitacji. dlatego wybrałem sprzęt z linii SEMI-PRO, gdyż sądziłem, że będzie wykonany solidnie, bez fajerwerków i będą w nim zastosowane GODNE tego miana rozwiązania. niestety wkrętów nie mogę przeboleć.

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka L003 Home - moje uwagi

Następny temat

Ławka składana MH-L011 oraz gryf 120 cm. MW-G120

WHEY premium