SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MSM - wplywa na poziom testosteronu ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 271 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4040
Witam, czy ktos spotkal sie z sytuacja silnego wzrostu poziomu testosteronu (8x ponad norma dla 40-to latka) po suplementacji MSM?
"Siarka" stosowana byla w celu poprawy kondycji stawow, ale po badaniach doktor pytal mnie czy biore jakies sterydy bo testosteron ma slnie powyzej normy - jak pozniej uscislil prawie 8 razy ponad norme! Oprocz MSM stosuje tylko kreatyne,BCAA i 5mg ostaryny - tej ostatniej jest zdecydowanie za niska dawka zeby miec jakis znaczacy wplyw na tescia, a jedynym nowym suplementem od 4 tygodni byl wlasnie MSM.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
Nie ma takiej opcji.
Żaden legalny suplement nie podniesie testosteronu powyżej norm laboratoryjnych.
Suplementacja MSM wogóle nie ma wpływu na wynik testosteronu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
sam stosowałem msm i robiłem badania jakoś w tym okresie i miałem w normie po środku.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 271 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4040
Ciekaw jestem po czym mnie tak napompowalo tym testosteronem? bo chyba nie blad w badaniach? Moze trzeba by powtorzyc testy i zobaczyc jak to wyglada teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
Jak najbardziej powtorzyc badanie mozna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możliwe, że jednak ta osta zafałszowała wyniki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2
Działa na libido. Ja po paru dniach miałem twardszego drągala i dużo większą objętość nasienia. Tyle że ja miałem obniżonego teścia. Nie wiem jak to się z normalnym jego poziomem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Zdecydowanie błąd. Nie ma suplementów, które by tak działaly.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Moze co innego brałeś a nie MSM ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
Ja bym obstawial ze ta twoja ostaryna ma jakas ciekawa podsypke, wiec radze powtorzyc badania i sie zastanowic

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Na to wygląda. Jest to bardzo prawdopodobne.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki najmocniejszy spalacz jetful superbuen ,mamba itd

Następny temat

Jaka dobra i tania odżywka białkowa dla 16 latka.

WHEY premium