SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

MSM - wplywa na poziom testosteronu ?

Wysłana -
Witam, czy ktos spotkal sie z sytuacja silnego wzrostu poziomu testosteronu (8x ponad norma dla 40-to latka) po suplementacji MSM?
"Siarka" stosowana byla w celu poprawy kondycji stawow, ale po badaniach doktor pytal mnie czy biore jakies sterydy bo testosteron ma slnie powyzej normy - jak pozniej uscislil prawie 8 razy ponad norme! Oprocz MSM stosuje tylko kreatyne,BCAA i 5mg ostaryny - tej ostatniej jest zdecydowanie za niska dawka zeby miec jakis znaczacy wplyw na tescia, a jedynym nowym suplementem od 4 tygodni byl wlasnie MSM.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie ma takiej opcji.
Żaden legalny suplement nie podniesie testosteronu powyżej norm laboratoryjnych.
Suplementacja MSM wogóle nie ma wpływu na wynik testosteronu.
Wysłana -
sam stosowałem msm i robiłem badania jakoś w tym okresie i miałem w normie po środku.
Wysłana -
Ciekaw jestem po czym mnie tak napompowalo tym testosteronem? bo chyba nie blad w badaniach? Moze trzeba by powtorzyc testy i zobaczyc jak to wyglada teraz?
Wysłana -
Jak najbardziej powtorzyc badanie mozna
Wysłana -
Możliwe, że jednak ta osta zafałszowała wyniki...
Wysłana -
Działa na libido. Ja po paru dniach miałem twardszego drągala i dużo większą objętość nasienia. Tyle że ja miałem obniżonego teścia. Nie wiem jak to się z normalnym jego poziomem.
Wysłana -
Zdecydowanie błąd. Nie ma suplementów, które by tak działaly.
Wysłana -
Moze co innego brałeś a nie MSM ?
Wysłana -
Ja bym obstawial ze ta twoja ostaryna ma jakas ciekawa podsypke, wiec radze powtorzyc badania i sie zastanowic
Wysłana -
Na to wygląda. Jest to bardzo prawdopodobne.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź