SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MR. OLYMPIA 2017

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 350777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
świetne zdjęcia autorstwa Charlesa Lowthiana













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464














1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 132 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
ASNF
świetne zdjęcia autorstwa Charlesa Lowthiana
(...)



Dla mnie te sylwetki to najlepsza kulturystyka, bo przypominają mi te ze złotej ery. Nie lubie tych wydętych bebechów po prostu, tylko takie wklęsłe brzuszki jak na zdjęciu wyżej. Frank Zane mi się przypomniał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
niestety ale nie sposob sie z toba nie zgodzic, masz racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
wyglądają jakby mieli wielkie wzdęcie po mące z kapustą.
może zdałby się Espumisan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
skrót z całej Olympii

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Świat się zmienia w groteskowy sposób Panowie.Dziś na stację benzynową jedziesz po hot-dog'a i kawę. Do sieciówki po świeżo upieczone (!) pieczywo. W McDonald's można zjeść sałatkę, musli z jogurtem, wyjść i hamburgera nawet nie zobaczyć. Kawy się już nie pija w kawiarni, ale chodzi z nią po całym mieście nosząc w kartonowym kubku. ...a na Mr.Olympia oglądamy chłopaków w spodenkach plażowych, laski w bikini, potem inne laski trochę mocniej umięśnione, a gdzie kulturyści ekstremalni? Na samym końcu i nie czuć, że to przecież ICH ZAWODY! I najlepsze jest, że to wszystko nas już przestaje dziwić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Zgadza się,przestaje dziwić ale też przestaje interesować-dokładnie to w tym roku pokazał temat Mr Olympia,zresztą inne tematy podobnie zaczynają wyglądać.

Zobaczymy te nadchodzące zmiany w IFBB i NPC -co to przyniesie kulturystyce.

Ale widać jedno-nie tędy droga.

Ostatnio byłem w Pradze na Evls-parkingi do połowy zapełnione (a kiedyś wetknąć szpilki nie szło),podobnie na hali zawodów Pro-luzy-nawet na super finałach.

Podobnie ławka mediów-kiedyś ledwo się udało wcisnąć-teraz-ponad połowa miejsc pusta....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387522
sama prawda, szkoda gadac, chyba pora sie przerzucic na szachy

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
A to - to nieprawda-trzeba dalej robić swoje,to co się lubi - i tyle :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RELACJA - II PUCHAR BAŁTYKU W KULTURYSTYCE I FITNESS 2017 – WŁADYSŁAWOWO

Wiecej