SFD.pl Aktualności - Sporty Siłowe

Dodaj odpowiedź

VII MP Juniorek i Juniorów do lat 18 i 23 oraz Seniorek i Seniorów w TSK - 06-08.10.2017

Wysłana -
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 18 i 23 oraz Seniorek i Seniorów odbędą się w znanej już Hali Sportowej w Sosnowcu przy ulicy Żeromskiego 9,gdzie dwukrotnie już organizowano zawody w Wyciskaniu Leżąc, które cieszyły się dobra opinią zarówno wśród zawodników jak i kibiców. Do organizacji zawodów włączył się Urząd Miasta Sosnowca, gdzie patronat nad mistrzostwami Polski objął prezydent Miasta Sosnowca pan Arkadiusz Checiński oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu na czele z dyrektorem panem Rafałem Łydkiem. Mamy dużo czasu na przygotowanie mistrzostw i chcemy aby te mistrzostwa wypadły jak najlepiej i już zaczynamy przygotowania oraz poszukujemy sponsorów. Być może uda się jeszcze zmienić nazwę imprezy na międzynarodowe.Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2017-10-03 07:30:46

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
może standardem na takich imprezach będą starty na dwóch pomostach. Frekwencja pewnie będzie bardzo duża zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn ...
Wysłana -
Myślę, że na jednym pomoście jest atrakcyjniej, jeżeli będzie dużo zgłoszeń zawody zaczniemy w piątek.
Wysłana -
Zgadzam się z Gregortermem. Na dwa pomosty jest szybciej ale czasemstartuje dwóch dobrych zawodników jednocześnie i jest lipa. A o co chodzi z tymi międzynarodowymi?
Wysłana -
Może nie lipa jak idzie dwóch dobrych zawodników, ale często bywało tak ze na jednym i drugim pomoście szli równocześnie zawodnicy z jednego klubu i wtedy trener latał pomiędzy pomostami jak wariat.
Wysłana -
To też prawda.
Wysłana -
rolandman
A o co chodzi z tymi międzynarodowymi?


Wtedy byłaby możliwość startu zawodników z poza naszego kraju...oczywiście oni nie mogą być zapisywani jako rekordziści Polski , ale mogą urozmaicić rywalizację.
Wysłana -
Hmmm, a ja myślałem, że jak MP to dla Polskich zawodników.
Wysłana -
rolandman
Hmmm, a ja myślałem, że jak MP to dla Polskich zawodników.


Bo tak logicznie myśląc pasuje....jednak możliwe że przepisy dopuszczają straty zawodników z innych krajów , którzy w sowich państwach również posiadają licencje IPF.
Szczerze mówiąc na jakiej podstawie ktoś to stwierdzi ?
Wysłana -
Na tej że zawodników zgłosi macierzyste federacja.
Wysłana -
Jak dla mnie to logiczne jest, że zawodnicy z różnych państw tej samej federacji startują na zawodach międzynarodowych (mp,ms) które są po to organizowane. A w danym kraju wyłania się mistrza "miejscowego" Wiem, że Stanek jest mistrzem Irlandii i to też mnie zastanawiało jak to możliwe skoro reprezentuje Polskę.
Strona 1 z 18
Dodaj odpowiedź