SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MP J MLODSZYCH HELP

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemanko
13-14 pazdziernika bedą moje pierwsze zawody jade na
mistrzostwa polski w juniorach mlodszych [1984] w zwiozku
z tym co miałbym zrobić czy bedą potrzebne
jakies dokumenty czy bedzie jakies wpisowe nie naleze do
zadnego klubu najblizszy jest 30 km odemnie i gdybym zdobył
MP [trzeba byc ambitnym] to była by z tego jakas kasa nobo wacham sie bardziej wole zapasy ale do kulturystyki mam
dobrą genetyke chcał bym umiescic zdjecie ale musze je zrobić
klatka= 117
talia= 75
biceps= 40
noga= 59
lydka= 40
kark= 45 luz
wzrost 172
waga 75 a lat mam 16/17
zjadlem mądrze 100mety i z odrzywek 250 kreatyny
chciałbym pogadac z kims kto bedzie na tych zawodach no i tak wogle gdzie one bedą bo nigdzie nie moge tego znalezc
i co musze zmienic w diecie i treningah aha mam sie ogolić caly maszynką jednorazówką tak i czy mam wziązc jakąs oliwke czy tam mi dadzą .
pozdrówka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Zawody bedą pewnie jak rok temu w Bydgoszczy w kinie Adria przy ul.Toruńskiej. Bed etam chyba ale nie bede startował ..
Pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
hej kolo!
będe tam ponieważ przygotowuje fitneskę Age Szwankowską do eliminacji na MŚ,które są w tym samym miejscu i dniu,jak chcesz to podejdź do mnie a udziele ci paru wskazówek co i jak .Napisz mi na maila OK

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Ja słyszałem że miała być jakas zmiana i ze będą w Warszawie. Czy ktoś posiada aktualne i wiarygodne informacje na ten temat?

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Może Xena bedzie cos wiedziała
Pozdrówka



Zmieniony przez - qwer w dniu 2001-09-02 10:16:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fabiobb czyli mam jechać do bydgoszczy . z chęcią bym pogadał ale nie mam mejla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4998
Jesli chodzi o przygotowanie na zawody to powinienes sie zglosic do kogos osobiscie kto sie na tym zna.Wszystkie kosmetyki typu brazer(oliwki juz sie nie uzywa),reczniki papierowe wez z soba.Na zawodach mozesz liczyc jedynie na wode mineralna(ale tez nie zawsze)
Bedziesz startowal z moim bratem,wiec zycze duuuuzo szczescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 415
Czesc.Musze cie zmartwic ale masz trocho malo czasu ,wiesz to zalezy jak wygladasz czy masz dobra definicje itd.Jezeli wygladasz dosc dobrze to w diecie musisz oczywiscie zjadac odpowiednia ilosc bialka i weglowodanow.Oczywiscie musisz zapomniec o slodyczach napojach slodkich itp.Pozatym poszukaj klubu kulturystycznego ktory ma licencje i popros ich czy muglbys od nich startowac jest to wazne bo jak nie bedziesz mial klubu to bedziesz musial startowac jako niezrzeszony a to kosztuje dosc duzo.Do tego dochodza koszta;brazer ok.120zl.spodenki startowe 50zl. Jeszcze do tego dochodzi muzyka i wystep oraz pozowaniw ,uwierz mi ze nie jest to takie proste.Ja bede teraz startoeal w mp juniorow starszych a wczesniej startowalem w mp juniorow mlodszych.Cykl przygotowawczy zaczolem juz w lipcu a zawody mam w polowie listopada,oczywiscie pomaga mi kolwga Piotr Pieluzek to dzieki niemu moglem startowac gdyz tak jak ty niemialem zielonego pojecia o wystepie.Mam nadzieje ze znajdziesz kogos kto zaopiekuje sie toba.
Czesc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ilu trójboistów?

Następny temat

Guiness początek

WHEY premium