SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOTYLEK

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
"A tak serio, nie kupic to pic na wode i tak wogole za wprowadzenie w blad klienta powino sie kolesiowi wytoczyc proces no ale..to Polska."

Nie uwaza sie za oszustwo czynow polegajacych na wprowadzeniu w blad koontacheta przez poslugiwanie sie reklama towaru poniewaz z istoty swej polega ona na przesadzie w ramach akceptowanej spolecznie konwencji...

jasniej... Jezeli wiec ktos przekonuje nabywce uzywanego samochodu o jego niezwyklych zaletach to nie dopuszcza sie przestepstwa... nie dotyczy to jednak sytuacji wprowadzenia w bload klienta co do roku produkcji, przebiegu itp.

pozdro

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19545
szkoda pieniędzy, miałem, nie działa i nie polecam nikomu chyba że nie masz co z pieniędzmi robić

pozdr

Dobry ziomal nie zamula przy jednej cipeczce...
http://*******/wpzm filmy XXX za darmo
http://*******/c9hb 16tys zdjęć XXX za darmo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 654 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12632
j/w chwyt reklamowy poprostu..

"...Zawsze znajdzie sie szerszy co wielkosć wielkich pieprzy..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
Za żadne skarby świata tego nie kupuj! Strata kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
"Regularne stosowanie w zależności od potrzeb wspomaga:
zwiększanie masy mięśniowej, nadaje ciału piękną
rzezbę, eliminuje tkankę tłuszczową,
a co najważniejsze zmniejsza

objętość brzucha i talii

"
O lol jaki hc. Zwieksza mase miesniowa bez diety!
i jednoczesnie rzezbi!
Redukcjia zarabista!
I jeszcze spala brzuch!
Musze to miec!!!!!!!!!!!!

A tak serio, nie kupic to pic na wode i tak wogole za wprowadzenie w blad klienta powino sie kolesiowi wytoczyc proces no ale..to Polska. Mialem kiedys nie mila sytuacjie ktos o 9 nad ranem puka do drzwi pozniej dzwoni no to ja wk...jak nic wstaje do dzwi a tu... no wlasnie koles sprzedaje grzebienie z czyms do masazu i wciskal mi cienzkie kity na b pdobny temat czyli masa rzezba lepsze krazenie i jeszcze na ddoatek zmiejsza badz redukuje rozstepu. Puscilem mu ok 15-20 minutowy wyklad na te tematy walnalem dzwiami i kazalem "spier...." tak czy siak jaki wniosek? wiedza poplaca...

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 983
haha te super cuda są za***iste czego to oni jeszcze nie wymyślą,
pas-sauna,motylki.I najgorsze jest to, że ludzie w to wierzą i dają sie wpuścić w maliny.Zamiast kupic sobie karnet na silke i dac wycisk miesniom,to oni tracą kase na jakies cacka z mango, a pozniej...siedzi sobie taki przed tv, wpiepsza krakersy, snikersy i inne chipsy i z wlaczonym motylkiem na brzuchu mysli ze zaraz bedzie swoim brzuchem wyrywac laski na plazy w miedzyzdrojach:-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Mój wujek to miał i niezabardzo mu pomogło. Jak chcesz miać "kaloryfer" to lepiej się weź za jakieś porządne treningi :)
Osobiście stosuję "6" Wiedera i muszę przyznać, że efekty są zadowalające, przynajmniej dla mnie ;)
pozdro

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Usunięty przez jakryc za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ja ćwicze na siłowni, lecz te motylki to chce kupić kolega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
Jeśli chcesz (lub twój kolega) zrobić coś ze swoimi mięśniami, to niestety wymagać to będzie wysiłku, pracy i systematyczności. Żadne urządzenie nie zrobi tego za ciebie, strata pieniędzy ot po prostu.

/pozdrawiam

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4986
hehehe nagle kolega chce kupić... ble ble ble
dobra ok nie wtrącam sie ;]

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŁAWKA>> HELP ME PLEASE!!!

Następny temat

Co to jest odblok?

WHEY premium