SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOJA WALKA / Provehito

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3606

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 214
Witajcie wszyscy!

Mam na imię Magdalena i moim aktualnym celem jest walka z tym stanem, do którego dobrowolnie i z przyjemnością się doprowadziłam

Mam 20 lat, 170cm wzrostu i co do wagi to będzie tak trochę powyżej 70kg Wiem,że powinnam się zważyć dokładnie, ale jak na razie boję się tego jak cholera, sami rozumiecie

Chciałabym uzyskać trochę pomocy w tym temacie, obalić trochę mitów związanych z odchudzaniem i otrzymać trochę wsparcia, które niewątpliwie będzie mi bardzo potrzebne, szczególnie na początku.
Jako że niedługo wyprowadzam się z domu i będę żyć na własny rachunek, będę napotykać wiele utrudnień, głównie w postaci funduszy na zakup jedzenia (kto jest studentem,ten wie jak to jest )

Może porzucę te brednie i wypełnię rzeczową ankietę

Wiek : 20 lat
Waga : powyżej 70kg
Wzrost : 170cm
Obwód w biuście : 105
Obwód pod biustem :91
Obwód talii w najwęższym miejscu : 87
Obwód na wysokości pępka : 94
Obwód bioder : 101
Obwód uda: 60
Obwód łydki: 36
W którym miejscu najszybciej tyjesz : oj... brzuszek i bioderka :D
W którym miejscu najszybciej chudniesz : paradoksalnie- brzuszek i bioderka :P
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) siłownia 3x w tygodniu (dopiero zaczęłam chodzić) i nie wiem, czy na to forum wchodzą dzieci, ale na wypadek gdyby tak, to nazwijmy to "gimnastyką" 4x w tygodniu po ok. 1-1,5h :P
Co lubisz jeść na śniadanie: jajka,twaróg,chleb,mleko
Co lubisz jeść na obiad : hmm... wszystko? :P
Co jako przekąskę : słone rzeczy to moje przekleństwo -_-'
Co jako deser : lubię budyń, owoce, ale tak to nie przepadam za słodyczami, jem je sporadycznie
Ograniczenia żywieniowe : do stycznia żadne, od lutego no to mały budżet, nie mogę też jeść mandarynek i nie przepadam za ziemniakami
Stan zdrowia : no właśnie jestem zdrowa
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłka i "gimnastyka", jak poprawi mi się kondycja, to chcę biegać z moją suczką, rasy O.Niemiecki (będą to długie dystanse )
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : eee... biorę magnez, bo mam niedobory, tran i czasami VIGOR complex
Stosowane wcześniej diety : kiedyś tam bawiłam się w te głupie "Schudnij XXkg w tydzień" czy coś takiego.

Jako informację dodatkową chciałam podać (i proszę tu się nie śmiać), że mam 2 śledziony i sferacytozę (nie mogę jeść dużo żelaza,reszta bez zmian).

JAK JUŻ KTOŚ TO DOCZYTAŁ DO KOŃCA TO PROSZĘ O KOMENTARZ,ŻEBYM WIEDZIAŁA ŻE MOGĘ LICZYĆ NA MAŁĄ POMOC

Jestem tak stabilna emocjonalnie jak szklanka wody trzymana przez człowieka z parkinsonem xD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Doczytałam Na moją pomoc możesz, rzecz jasna, liczyć, ale odpiszę dopiero jutro. Może być?

BTW możesz dać zdjęcia sylwetki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 214
Dzięęękuuuujęęęę! :D

Oczywiście, jutro postaram się coś wkleić, i jak to zrobię to poczekam na odpowiedź :]

Jestem tak stabilna emocjonalnie jak szklanka wody trzymana przez człowieka z parkinsonem xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
to nazwijmy to "gimnastyką" 4x w tygodniu po ok. 1-1,5h :P

masz zdrowie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 214
Po prostu lubię ćwiczyć, a przez tabletki mam dużo energii na tą gimnastykę

polecam wszystkim!c

Jestem tak stabilna emocjonalnie jak szklanka wody trzymana przez człowieka z parkinsonem xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
polecam wszystkim!

Tabletki czy gimnastykę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19749
Powodzenia życzę ;].

Jem bułe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 214
Dziękuję, dziękuję, jeszcze nie zaczęłam, a już czuję, jakbym osiągnęła połowę sukcesu, dzięki temu, że zdecydowałam się napisać tutaj :)

Polecam oczywiście gimnastykę, tabletki są po to, by zawodnik nie nabawił się 9-cio miesięcznej kontuzji <omg co ja za głupoty gadam )

Jestem tak stabilna emocjonalnie jak szklanka wody trzymana przez człowieka z parkinsonem xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no właśnie tylko ten sposob zapobiegania kontuzji ladnie miesza w gospodarce hormonalnej, niestety Nie dosc tego pogorsza wrazliwosc insulinowa, powoduje retencje wody i utrudnia chudniecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3642
no właśnie tylko ten sposob zapobiegania kontuzji ladnie miesza w gospodarce hormonalnej, niestety Nie dosc tego pogorsza wrazliwosc insulinowa, powoduje retencje wody i utrudnia chudniecie.


to by wyjaśniało reakcje mojego organizmu (zwłaszcza przed okresem) jak "leczyłam" trądzik Diane coś tam na szczęście znalazłam dobrego dermatologa i żadne hormony mi już nie potrzebne ufff


Madziu powodzenia!

Zmieniony przez - baby01 w dniu 2010-12-17 12:20:36

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To właśnie, ciekawe bo jak mężczyźni biorą doping to jest be i niebezpieczne i niezdrowe, a jak lekarze powszechnie na cokolwiek przepisują kobietom hormony to jest to bezpieczne, zdrowe i zalecane
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia z Natalią

Następny temat

FITNESS trening/dieta

WHEY premium