SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOJA PRZYGODA Z SAA - 1 CYKL. PROFILAKTYKA I RELACJA.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
MOJA PRZYGODA Z SAA – 1 cykl, 2 cykl, 3cykl… PROFILAKTYKA I RELACJA.

1.WIEK: 37
2. WAGA: 74 kg
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 35 cm
-klatka: 102 cm
-udo: 55 cm
-talia: 79 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA: 3100-3600 kcal
-białko: 180-200 g
-węglowodany: 350-450 g
-tłuszcz: 100 g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: FBW
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 10-12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1750 kcal (według kalkulatorów w necie)
16. WYNIKI SIŁOWE: brak próby
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam,
Po 3 latach na siłowni z 90 kg dobiłem do aktualnych 74 kg. W międzyczasie był okres redukcji i masy. Aktualnie jestem na redukcji od 01.01.2017 i mam zamiar dojechać tak do 31.03.2017. Wagowo pewnie dobije do 72kg, bf oceniam na 11% (zdjęcie poniżej).

Od kwietnia planuje wskoczyć na mase. Ma to być masa jak najbardziej czysta bez zbędnego zalania. Chciałem się wspomóc saa, ale chce to zrobić z głową i jak najbardziej bezpiecznie. Od kilku miesięcy czytam w necie wszystko co możliwe w temacie. Na forum jest mnóstwo informacji ale trochę to rozrzucone po różnych wątkach i ciężko to wszystko przebrnąć. Niektóre informacje i cykle z 2005 r wiec trochę nieaktualne.
Chciałbym aby ten wątek pokazał jak powinno wyglądać podejście do saa. Cała profilaktyka i cykl. Będą co jakiś czas relacje, pomiary, fotki itp. Oczywiście bez przesady ale raz na 2 tygodnie skrobnę co się dzieje na bombie (ile przyszło kg, ile w łapie). Badania, osłonki itp. Proszę nie naciskać o różne info bo ja nigdzie się nie śpieszę. Na cykl wejdę z początkiem kwietnia. Jaki? jeszcze nie wiem.

Na początek interesują mnie badania i takie jest pytanie do znawców. Jakie muszę wykonać badania?
Morfologia
Cukier
Hormony:
Testosteron całkowity
Ih
Fsh
Progesteron
Prolaktyna
Estradiol
Kortyzol
Tsh
fT3
fT4
Lipidogram:
Cholesterol całkowity
LDL
HDL
Trójglicerydy
Wątroba:
ALAT
ALT
Sód, potas, magnez?????

To moje typy badań z info jakie wyczytałem. Jak coś pominąłem lub coś jest zbędne proszę pisać. To będzie moje pierwsze tak duże badanie w życiu. Zobaczymy co wyjdzie. Oczywiście wyniki będę konsultował z lekarzem. Za jakiś czas wrzucę tutaj i będziemy debatować nad wynikami. Teraz skupiam się na badaniach i od nich uzależniam dalszą drogę. Nic nie jest przesądzone.
Do tematu podchodzę bardzo poważnie i rozsądnie…

Z góry dzięki za odpowiedzi
NAG





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Wyspiarz_S
A możesz powiedzieć jak i ile czasu dawkowałeś SERMy ?

3 dni po ostatnim hcg 1-24 dni clomid 50mg + nolva 20 mg, 24-31 nolva 10 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Bad diag:

morfologia + rozmaz,
crp,
panel wątroby,
lipidogram,
pełny jonogram + chlorki,
tsh,
glukoza,
mocz + kreatynina,
test całkowity,
prolaktyna,
progesteron
,
estrogen / estradiol,

+ ekg i regularny pomiar ciśnienia.


Z towaru test solo i lecisz dłuższy cykl.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Powodzenia
To jest rozsadne podejscie do sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
krzykacz
Bad diag:

morfologia + rozmaz,
crp,
panel wątroby,
lipidogram,
pełny jonogram + chlorki,
tsh,
glukoza,
mocz + kreatynina,
test całkowity,
prolaktyna,
progesteron,
estrogen / estradiol,

+ ekg i regularny pomiar ciśnienia.


Z towaru test solo i lecisz dłuższy cykl.

Krzykacz chodzi o mocznik i kreatynina czy posiew moczu?
Co do wątroby: ALAT, ASPAT, GGTP, bilirubina całkowita, ALP, ACP tyle wystarczy czy coś jeszcze?

CRP ilościowy czy pół ilościowy?

Przed badaniem jakoś specjalnie mam sie przygotować? 12 h postu i z rana ok 7-8 na czczo na pobranie krwi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś, coś podpowie na temat badań?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 182 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3332
na cykl chcesz wejsc

polecam
tesc enan
dawka 250mg co 4dni

zacznij od tej dawki
po pewnym czasie ja zlapie zastoj to podbijesz delikatnie dawke

cykl okolo 16tyg ale jak bedzie dobrze klepac to mozna przedluzyc


bedziesz zadowolony
w tym wieku poczujesz sie jak 20latek
wyglad i samopoczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
SaszaUFCC
na cykl chcesz wejsc

polecam
tesc enan
dawka 250mg co 4dni

zacznij od tej dawki
po pewnym czasie ja zlapie zastoj to podbijesz delikatnie dawke

cykl okolo 16tyg ale jak bedzie dobrze klepac to mozna przedluzyc


bedziesz zadowolony
w tym wieku poczujesz sie jak 20latek
wyglad i samopoczucie


Myślałem żeby na początek polecieć jakieś 6-8 tygodni na mecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Zacznij spokojnie od samego testa. I patrz co się dzieję z organizmem. Głownie chodzi tu o estrogen czyli ew. retencja wody, gino. Im wiecej zarzucisz zmiennych na początku tym cięzej będzie Ci to ogarnąć. Również polecam dłuższy cykl. i wtedy po jakimś czasie, jak już ogarniesz jak to na Ciebie działa możesz pomyśleć nad jakimś oralem by zebrać kolejne doświaeczenie. Na SPOKOJNIE> :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Polec test moze byc enan/cypio daj 250e5d i ciagnij te ok 15tyg no chyba ze bedziesz chcial dluzej to luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Szopalek
Ktoś, coś podpowie na temat badań?


Pmyliłeś tematy chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
kamilplnk
Polec test moze byc enan/cypio daj 250e5d i ciagnij te ok 15tyg no chyba ze bedziesz chcial dluzej to luz


Taki cykl planuje dopiero zacząć we wrześniu. 16-24 tygodnie. Teraz chcialem krotko poleciec ok 8 tyg i myslalem o samej mecie z dopieta profilaktyką i miską.
Aktualnie mam niewielką kontuzje kolana wiec nie dam z siebie 100 % jesli chodzi o nogi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

Tłuszcze, a hormon

Wiecej