SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOJA PRZYGODA Z SAA - 1 CYKL. PROFILAKTYKA I RELACJA.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
patryk173
Skoro suty pieka to zbijaj estro. Daj exe dwa dni po tabsie a potem pół tabsa do strzału i powinno być ok z hcg też bym się chwilę wstrzymał bo może ono jeszcze podbić estro


Mam dostep tyko do arimidex, aromasin.
W aromasinie chyba jest ta sama substancja (exementan) czynna co w exe? Nada sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
NAG
Mam pytanie dotyczące PCT.
1-16 leci enan
19-22 clom i nolva
Kiedy zacząć bić hcg?
8 2*2500
16-18 6*2500 co 3 dni??
Wystarczy czyle hcg czy czesciej?

Wbij 2x2500 e3d hcg w 6 i tyle samo w 12tyg i 8dni po enanie min 4x2500e3d a najlepiej 6x i dopiero 3dni po ost hcg dajesz clom


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-04-14 09:05:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
kamilplnk
NAG
Mam pytanie dotyczące PCT.
1-16 leci enan
19-22 clom i nolva
Kiedy zacząć bić hcg?
8 2*2500
16-18 6*2500 co 3 dni??
Wystarczy czyle hcg czy czesciej?

Wbij 2x2500 e3d hcg w 6 i tyle samo w 12tyg i 8dni po enanie min 4x2500e3d a najlepiej 6x i dopiero 3dni po ost hcg dajesz clom



Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-04-14 09:05:38


Dzieki za info.
Co z tym e2 zbijać aromasin czy arimidex? I przy takim wysokim e2 wbijac hcg zgodnie z planem? Czy zrobić tak jak kolega wyzej radzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
NAG
patryk173
Skoro suty pieka to zbijaj estro. Daj exe dwa dni po tabsie a potem pół tabsa do strzału i powinno być ok z hcg też bym się chwilę wstrzymał bo może ono jeszcze podbić estro


Mam dostep tyko do arimidex, aromasin.
W aromasinie chyba jest ta sama substancja (exementan) czynna co w exe? Nada sie?

Nada. Exe to właśnie skrót od exementan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Jak z dawkowanie exe? 1 tabs e3d na zbicie? Pozniej 1/2 do testa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja bym dał tabsa dzień po dniu, bo masz sporo podwyższone. Po tym możesz pójść na badania sprawdzić ile zbilo. Następnie pół tabsa do szota testa i powinno być ok pamiętaj że nie musisz zbijac do widelek. Kieruj się samopoczuciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
patryk173
Ja bym dał tabsa dzień po dniu, bo masz sporo podwyższone. Po tym możesz pójść na badania sprawdzić ile zbilo. Następnie pół tabsa do szota testa i powinno być ok pamiętaj że nie musisz zbijac do widelek. Kieruj się samopoczuciem


Dzięki za podpowiedź.
Ktoś może coś jeszcze poradzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Panowie mam pytanie odnośnie AI. Tzn spawa wygląda tak
Przed cyklem badanie e2 wynik 35,8 przy normie 11,8-39,8
5 tydzień cyklu e2 184,7 przy normie 11,8-39,8.(reszta nadań wklejona str wcześniej) Zaczęły piec suty, pojawiły się wzdęcia i ospałość, po przebudzeniu uczucie zapuchnietej głowy (coś jak na kacu)
6 tydzień poleciało hcg 2*2500 e3d
7 tygodniu dałem 4 dni po 20 mg exe. Mam tabsy po 20mg. Po tej dawce wszyskie wymienione su odpuściły. Libido wyj**ało w kosmos
8-9 tydzień pn 250 mg enana i poł tabsa exe (10mg) czwartek tak samo.
W sobote polecieałem zbadać e2 i wynik jest 112,8 przy normie 20-47 (inny lab niż wcześniejsze badania)
Pytanie jest takie lecieć exe dalej tak jak wyżej czy delikatnie podbić dawke. W tym momencie suty nie dają znać o sobie, libido w normie (ale bez szaleństwa jak po 4 tabsach), rano zapuchnięta głowa i to mnie troche meczy bo zanim dojde do siebie to mija dobra chwila.
Jak radzicie z tym e2 zostawić czy zbić jeszcze trochę? Dać 3/4 (15mg) tabsa do strzału czy może 1/2 tabsa e3d? Teraz jest e3d i e4d (pn i czw). Pora przyjmowania ma jakieś znaczenie?
Z góry dzięki za odpowiedzi.



Zmieniony przez - NAG w dniu 2017-05-14 17:41:33

Zmieniony przez - NAG w dniu 2017-05-14 17:42:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 681
Pora nie ma znaczenia, exe zabija aromataze i organizm potrzebuje czasu (1 do 3 tygodni) by ją obudowac, nawet jak już nie bierzesz exe. Brak aromataze - test nie zamienia się w estro. Dlatego tak trudno po exe odbudować estro jak ktoś zbił za bardzo.
Wydają się spore te dawki exe u ciebie, ale to kwestia indywidualna. Czy dalej zbijać to chyba musi być twoja subiektywna decyzja, trochę większe estro często służy na cyklu, lepsze nawadnianie, stawy, itd. Także musisz wg mnie sam zadecydować. Może warto dać więcej gdy będziesz bił hcg, raczej ok pierwszego strzału w serii, może 1 tabsa wtedy zamiast połowy? Ja lecę hcg 500j e5d i myślę, że może lepiej by było e4d, bo sperma już zaczyna się robić biała i mało po 4 dniach od shoty hcg. Jak narazie uważam, że lepiej małe dawki hcg często, nic się nie blokuje poważnie i mniejsza huśtawka hormonalna.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
cherb
Pora nie ma znaczenia, exe zabija aromataze i organizm potrzebuje czasu (1 do 3 tygodni) by ją obudowac, nawet jak już nie bierzesz exe. Brak aromataze - test nie zamienia się w estro. Dlatego tak trudno po exe odbudować estro jak ktoś zbił za bardzo.
Wydają się spore te dawki exe u ciebie, ale to kwestia indywidualna. Czy dalej zbijać to chyba musi być twoja subiektywna decyzja, trochę większe estro często służy na cyklu, lepsze nawadnianie, stawy, itd. Także musisz wg mnie sam zadecydować. Może warto dać więcej gdy będziesz bił hcg, raczej ok pierwszego strzału w serii, może 1 tabsa wtedy zamiast połowy? Ja lecę hcg 500j e5d i myślę, że może lepiej by było e4d, bo sperma już zaczyna się robić biała i mało po 4 dniach od shoty hcg. Jak narazie uważam, że lepiej małe dawki hcg często, nic się nie blokuje poważnie i mniejsza huśtawka hormonalna.


Wielkie dzieki za odpowiedź.
Po 3 tyg brania exe, estro spadło do 2x norma a było ponad 4x norma. Z tego co rozumiem exe zabija aromataze i działa to tak że przy systematycznym dawkowaniu będzie cały czas spadać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

Tłuszcze, a hormon

WHEY premium